Anne Dinazor

Anne Dinazor oyunu 1279 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri 2 Kişilik Oyunlar Friv Oyunları Beceri Oyunları Zeka Oyunları Macera Oyunları

Anne Dinazor Anne Dinazor : Haylaz dinazor yavrusu ve annesi tehlikeli yollardan geçerek evine ulaşmaya çalışıyor. Engelleri yavrusuyla birlikte aşmaya çalışıyor. Ormanda kendisini avlamak isteyen avcılardan kurtulmaya çalışıyor. Yapmanız gereken W'A'S'D tuşlarını kullanarak hareket etmek.

Anne Dinazor Oyununa Başla

Anne Dinazor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 18 Ocak 2014
+0

oynamıştım bu oyunu ben

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Soğan Anne Soğan Anne Soğan anne kedicik , yavrularını birer birer kaybediyor onları toplayıp tekrar eve götürmeye çalışan anneye yardım edin. Oyun klavyenizdeki yön tuşları ile oynanıyor. Ayrıca spaces ( boşluk ) tuşu ile yavruları ileriye fırlatıyorsunuz. yavruları başınıza alarak taşıyabilirsiniz. Bunun için yavrulara ulaştığınızda aşağı yön tuşunu kullanın. Tüm yavruları kurtarın ve ileri seviyeye geçin. Oyun bölümlerden oluşuyor ve ilerledikçe zorlaşıyor.

Hamile Anne Giydirme Hamile Anne Giydirme Yeni hamile olan anne adayına hamilelik elbiseleri giydirin ve onu en güzel bebek taşıyan anne olarak tasarlayın. iyi eğlenceler.

Dinazor Treni Dinazor Treni Yumurtalarına kaybeden anneye yardım edin. Tüm yumurtaları toplayın ve yeni bölüme geçmeye hak kazanın. Bu arada ormanda dolaşan vahşi dinazorlara dikkat edin. iyi oyunlar.

Dinazor Motoru Dinazor Motoru Büyük ve korkutucu dinazor engelli yollarda motoru ile beraber ilerlemeye ve puan toplamaya çalışıyor. Bu konuda sizin yardımınıza ihtiyacı olan dinazorun puan kazanması için elinizden geleni yapın. Karakter tümsekli ve yüksek patikalardan zıplayarak puan kazanabildiği gibi havada dönerekte puan toplayabiliyor. Bunları yapabilmek için ise ilk olarak dinazorun dengesini korumak zorundasınız. Aksi taktirde hem oyunda başarısız olacak, hem de dinazora zarar vermiş olacaksınız. Oyunda dinazorun kontrollerini sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmanız yeterli oluyor. Oyun içerisinde mola vermek isterseniz de P butonuna basabilirsiniz. Oyunu açmak ve oynamak için ise ilk önce oyunun yüklenmesini bekleyeceksiniz. Daha sonra Start butonuna basacak ve oyuna giriş yapacaksınız. İyi eğlenceler dileriz..

Çılgın Anne Çılgın Anne Okula gidicek olan çocuklarına yemeklerini hazırlamaya çalışan Çılgın anne hızlı bir şekilde çocuklarını yedirip onları okula göndermeye çalışıyor. Sizde ona yardımcı olarak yemekleri pişirip çocukların önüne koyun.

Anne Ve Bebek Giydirme Anne Ve Bebek Giydirme Benim annem oyununda genç bir anne ve minik kızını giydiriyorsunuz. Yüklenmesinin ardından play butonuna basarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Anne ve kızını giydirirken ilk olarak anneyi, ardından kızını giydirmelisiniz. Annenin saçları için kahve, siyah ve sarı tonlarda farklı saç modelleri hazırlanmıştır. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Saç seçiminin ardından kıyafet ve aksesuar seçimine geçebilirsiniz. Anneye ister boydan elbise giydirin. İster iki parçadan oluşan etek, pantolon bluz kombini hazırlayın. Kıyafet seçimi tamamlandıktan sonra kolye, küpe, ayakkabı, şapka, gözlük gibi aksesuarları seçebilirsiniz. Anneyi giydirdikten sonra şirin kızı giydirmeye başlayabilirsiniz. Benim annem oyununda tüm kontroller için fareyi kullanınız. Kızlar için özel olarak hazırlanmış diğer oyunlar için dilediğiniz zaman kız oyunları bölümünü ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Anne Makyajı Anne Makyajı Güzel annemiz çocuklarından fırsat yüz bakımı yaptırıyor.Ama zamanı kısıtlı güzel annemizi sinirlendirmeden cilt bakımını yapın.Güzel annemizin güzelliğine güzellik katın.

Anne Dinazor Anne Dinazor Haylaz dinazor yavrusu ve annesi tehlikeli yollardan geçerek evine ulaşmaya çalışıyor. Engelleri yavrusuyla birlikte aşmaya çalışıyor. Ormanda kendisini avlamak isteyen avcılardan kurtulmaya çalışıyor. Yapmanız gereken W'A'S'D tuşlarını kullanarak hareket etmek.