Yapışkan Top

Yapışkan Top oyunu 887 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri 2 Kişilik Oyunlar

Yapışkan Top Yapışkan Top : Sevimli IQ'yu kullanarak hedef tahtasını en az sayısı da atış deneyerek vurmalısınız. Karşılaştığınız engelleri dikkatlice geçebilir ve hedef tahtasını vurarak bir sonraki bölümde oynamak şansı kazanabilirsiniz.

Yapışkan Top Oyununa Başla

Yapışkan Top Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 18 Ocak 2014
-1

çok güzel hep böyle oyunlar koyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Toplar Zombi Toplar 2 kardeş zombiler mantarlara ulaşmaya çalışıyorlar. W'A'S'D ve Yön tuşlarını kullanarak ikisininde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Mantarlara ulaşmak için 2 zombi topunuda kullanmak zorundasınız.

Zıplayan Top 2 Zıplayan Top 2 Sevilerek ve beğenilerek oynanan anahtar topla oyunumuzun yeni serisi 4 ile karşınızdayız. Oyunumuzda pembe pofuduk topu kontrol ederek buz küplerinin içerisinde mahsur kalmış diğer topları kurtarıp bölümleri tamamlamaya çalışacağız. İyi Eğlenceler..

Zıplayan Top Zıplayan Top Topu oklarla ileri götürün. Zıplamak için uzun space tuşuna basın. Aman dikkat suya düşmesin topunuz. İyi eğlenceler.

Zıplayan Kırmızı Top Zıplayan Kırmızı Top Zıplayan Kırmızı top oyununda turuncu topları toplayarak yeni bölümlere ulaşmaya çalışın. Topun kontrolünü Yön tuşlarıyla sağlayabilirsiniz. Yeni friv oyunlarını sitemizden takip edebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Yuvarlanan Top 3 Yuvarlanan Top 3 Yuvarlanan top oyununun devamı olan bu oyunda sarı topu yön tuşları yardımı ile yuvarlayarak mavi olan bölgeye doğru düşürmeye çalışacaksınız. İlerleyen etaplarda anahtarı aldıktan sonra mavi bölgeye gitmeniz gerekecek. Anahtarı almanız için bölümleri geçtikçe oyun zorlaşmaktadır. Sarı topu aşağı düşürmemeye çalışın ve tüm bölümleri geçin. İyi oyunlar..

Yuvarlanan Top Yuvarlanan Top Yuvarlanan mavi top oyununda yön tuşlarıyla topu hareket ettirin. Karşınıza çıkan dikenlerden ve lavlardan kurtulmak için bölüm içerisinde bulunan kutular ve diğer malzemelerin yardımıyla bölümü geçmeye çalışın. Mavi Top Yuvarlama oyununda bölüm içerisindeki yardımcı malzemeleri kullanmak için Malzemelerin üzerindeki yazan harflere basarak onları önünüze getirmeye çalışın.

Yuvarlanan Mavi Top Yuvarlanan Mavi Top Yuvarlak mavi topu yön tuşlarıyla yönlendirip çıkış noktasına doğru yürütün. Size gösterilen işaretlere uyarak mavi topun engelleri aşmasını sağlayın. Yeni bölümlere geçerek daha zorlu yollardan geçmek zor olacaktır. bu yüzden dikkatli hareket edin.

Yuvarlanan Kırmızı Top Yuvarlanan Kırmızı Top Topu engellerden geçirerek "ok" işareti ile gösterilen hedefe ulaştırmaya çalışın. İlerledikçe sizin hedefe ulaşmanızı daha çok engelleyecekler. Engelleri geçmek için size verilen malzemeleri "mause" ile yerleştirin. Verilen malzemeleri klavyenizin "yön tuşları" ile değiştirebilirsiniz. Yukarı , aşağı , sağ ve sol yön tuşlarını ve mause yi kullanın.

Yıldız Toplama Yıldız Toplama Küçük şirin hayvan yıldızları toplayarak evine gitmeye çalışıyor. Ancak önüne çıkan engelleri aşmak zorunda sizde ona yardımcı olarak onun bu zorlu görevini başarmasını sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerlemek. Ve engellerden atlamak için Boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler.