Komando Savaş

Komando Savaş oyunu 978 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Aksiyon Oyunları Savaş Oyunları Macera Oyunları

Komando Savaş Komando Savaş : Savaşcı Komando görevini tamamlamak için oluşturduğu büyük bir ekiple karşı düşmanları yok etmeye çalışıyor. Oyunu oynama şekli Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Mousenizle ateş edin. Silah değiştirmek için 1-2-3 tuşlarını kullanın. İyi savunma yaparak karşı düşmanı yok ederek yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Komando Savaş Oyununa Başla

Komando Savaş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zindan Savaşçısı Zindan Savaşçısı Zindanlarda, sizi yok etmek isteyen hayaletler, iskeletler ve daha bir sürü canavar ile karşı karşıya geleceksiniz. Düşmanlarınızı yok ettikçe exp kazanacak ve yeni özelliklerin açılmasını sağlayacaksınız. Canavarları öldürdükçe ve etraftaki sandıkları açtıkça kazandığınız itemleri giyinerek daha güçlü olabilirsiniz. Oyunun Kontrolünü mouse ile yapın.

Yıldız Savaşları Yıldız Savaşları Kıyasıya mücadele edebileceğiniz bir oyun. Sürükleyici heyecanlı bir oyuna var mısın? Oyunu oynamak için sadece MAUSEnizi kullanıyorsunuz. ilerledikçe silahlarınızı güçlendirecek ve hasarlarınızı tamir edeceksiniz. İyi oyunlar.

Yıldız Savaşçısı Yıldız Savaşçısı Yıldızlar arasında dolaşırken Geminizde arıza çıkıyor ve hemen inmek zorunda kalıyorsunuz. İndiğiniz yıldızda yaşayan canavarlar sizi pek misafir perver karşılamıyor. Size zarar vermelerini önlemek için silahınızı kullanın. Geminize gereken malzemeyi bulmaya çalışın ve aynı zamanda kendinizi tehlikelerden koruyun. Oyunu oynarken kullanmanız gereken tuş takımı; Mouse, W,A,S,D tuşlarıdır. İyi eğlenceler.

X Man Savaş X Man Savaş Çizgi film kahramanı X man yine görev başında. X man oyununda yapmanız gereken düşmanlarını ölümcül pençelerle öldürerek yolunuza devam edin. X man dövüş oyunu sizler için keyifli bir oyun olacaktır. Düşmanları yok etmek için Yapmanız gereken Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Yumruk atmak için 'Z' tuşu ve 'X' tuşunu kullanın.

Uzaylı Savaşçı Uzaylı Savaşçı Uzaylı asker bulunduğu bölgeden kurtulabilmesi için elindeki top bombasıyla karşı düşmanlarına hedef almakta. Kapılara ulaşarak yeni bölümlere geçmeye çalışın.

Uzayda Savaş Uzayda Savaş Uzayda Robotlara karşı Silahlarınızla çatışmaya giriyorsunuz. Karşınıza gelen ve sizleri öldürmek isteyen uzaylılara engel olmak için Elinizdeki mevcut silahları kullanın. Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. 'S' tuşu ile ateş edebilirsiniz. 'A' tuşu ile bıçak sallayabilirsiniz. 'R' tuşu ile Şarjör değiştirebilirsiniz. Uzay Savasşcısı oyunun keyfine varın.

Uzay Savaşçısı Uzay Savaşçısı Uzay gemisiyle yere düşen asker uzayda tehlikeli bir bölgede yaratıklarla savaşıyor bulunduğu bölgeden kurtulabilmesi için orayı yok etmeyi gerekiyor.

Uçak Savaş Uçak Savaş Savaş uçağınızı seçerek oyuna başlayın. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Ateş etmek için 'S' tuşu Bomba Atmak içinse 'D' tuşunu kullanayın. Gökyüzünde aksiyon dolu bir savaş var bu savaşın içinden çıkabilmeniz için elinizden geleni yapmalısınız. Diğer savaş çaklarını ve gemileri yok ederek yeni bölümlere geçebilir ve yeni uçaklar satın alarak heycana varabilirsiniz. Sky King game.

Trende Savaş Trende Savaş Kendisini öldürmek isteyen düşmanlara karşı trendeki ağır makinalı silahla motorlu düşmanlarına ateş ederek öldürmeye çalışıyor. Sizde Mousenizi kullanarak gelen düşmanlara ateş saçın.