Panda Savaş

Panda Savaş oyunu 817 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Aksiyon Oyunları Savaş Oyunları

Panda Savaş Panda Savaş : Sevimli ayıcıklar arasında çıkan çatışmada kontrolüze verilen panda ekibini kullanarak karşı takımı yenmek için mücadelenizi sürdürmelisiniz. Oyunda kendinizi silahlı veya silahsız savunabileceğiniz birden fazla türde ekipman bulunuyor. Kontrol için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda A tuşuyla kılıç, S tuşluyla silah ve D tuşuyla da savunma yapmanız mümkün kılınmış. Kazandığınız savaşlardan oyun parası elde edeceksiniz. Bu para ile yeni itemler satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Panda Savaş Oyununa Başla

Panda Savaş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zindan Savaşçısı Zindan Savaşçısı Zindanlarda, sizi yok etmek isteyen hayaletler, iskeletler ve daha bir sürü canavar ile karşı karşıya geleceksiniz. Düşmanlarınızı yok ettikçe exp kazanacak ve yeni özelliklerin açılmasını sağlayacaksınız. Canavarları öldürdükçe ve etraftaki sandıkları açtıkça kazandığınız itemleri giyinerek daha güçlü olabilirsiniz. Oyunun Kontrolünü mouse ile yapın.

Yıldız Savaşları Yıldız Savaşları Kıyasıya mücadele edebileceğiniz bir oyun. Sürükleyici heyecanlı bir oyuna var mısın? Oyunu oynamak için sadece MAUSEnizi kullanıyorsunuz. ilerledikçe silahlarınızı güçlendirecek ve hasarlarınızı tamir edeceksiniz. İyi oyunlar.

Yıldız Savaşçısı Yıldız Savaşçısı Yıldızlar arasında dolaşırken Geminizde arıza çıkıyor ve hemen inmek zorunda kalıyorsunuz. İndiğiniz yıldızda yaşayan canavarlar sizi pek misafir perver karşılamıyor. Size zarar vermelerini önlemek için silahınızı kullanın. Geminize gereken malzemeyi bulmaya çalışın ve aynı zamanda kendinizi tehlikelerden koruyun. Oyunu oynarken kullanmanız gereken tuş takımı; Mouse, W,A,S,D tuşlarıdır. İyi eğlenceler.

X Man Savaş X Man Savaş Çizgi film kahramanı X man yine görev başında. X man oyununda yapmanız gereken düşmanlarını ölümcül pençelerle öldürerek yolunuza devam edin. X man dövüş oyunu sizler için keyifli bir oyun olacaktır. Düşmanları yok etmek için Yapmanız gereken Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Yumruk atmak için 'Z' tuşu ve 'X' tuşunu kullanın.

Uzaylı Savaşçı Uzaylı Savaşçı Uzaylı asker bulunduğu bölgeden kurtulabilmesi için elindeki top bombasıyla karşı düşmanlarına hedef almakta. Kapılara ulaşarak yeni bölümlere geçmeye çalışın.

Uzayda Savaş Uzayda Savaş Uzayda Robotlara karşı Silahlarınızla çatışmaya giriyorsunuz. Karşınıza gelen ve sizleri öldürmek isteyen uzaylılara engel olmak için Elinizdeki mevcut silahları kullanın. Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. 'S' tuşu ile ateş edebilirsiniz. 'A' tuşu ile bıçak sallayabilirsiniz. 'R' tuşu ile Şarjör değiştirebilirsiniz. Uzay Savasşcısı oyunun keyfine varın.

Uzay Savaşçısı Uzay Savaşçısı Uzay gemisiyle yere düşen asker uzayda tehlikeli bir bölgede yaratıklarla savaşıyor bulunduğu bölgeden kurtulabilmesi için orayı yok etmeyi gerekiyor.

Uçan Panda Uçan Panda Roketli panda oyununa giriş yaptıktan sonra level1'den başlayarak oyunda ilerlemeye çalışın. Karşınıza çıkan kuşları ve kolonları mouse yardımı ile nişan alarak etkisiz hale getirin ve önünüzü açıp rahat bir şekilde yolunuza devam edin. Enerjiniz bitmeden varış noktasına ulaşabilirseniz diğer etaplarda oyuna devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Uçak Savaş Uçak Savaş Savaş uçağınızı seçerek oyuna başlayın. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Ateş etmek için 'S' tuşu Bomba Atmak içinse 'D' tuşunu kullanayın. Gökyüzünde aksiyon dolu bir savaş var bu savaşın içinden çıkabilmeniz için elinizden geleni yapmalısınız. Diğer savaş çaklarını ve gemileri yok ederek yeni bölümlere geçebilir ve yeni uçaklar satın alarak heycana varabilirsiniz. Sky King game.