Double Dragon 2

Double Dragon 2 oyunu 1414 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Atari Oyunları Dövüş Oyunları Jetonlu Atari Oyunları

Double Dragon 2 Double Dragon 2 : efsane atari oyunlarından double dragon oyunu şimdi sizlere çocukluğunuzu yaşatıcak. Oynama şekli Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. 'X' tuşu ve 'Z' tuşlarını kullanarak gelen düşmanlarınızı yumruklayarak dövün. Ölüm vuruşu için 'X' ve 'Z' ikisine birden basın. Yeni bölümlerde double dragon oyunun heycanını çıkarın.

Double Dragon 2 Oyununa Başla

Double Dragon 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

ZVP2 ZVP2 ZVP2 game. Nişancı penguen ormanda canavarlara hedef alarak elindeki sihirli top atışıyla başarıya ulaşmaya çalışıyor. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak canavarlara nişan alarak atışını gerçekleştirin. Size verilen hakları iyi değerlendirmeniz lazım aksi taktirde oyun sona ericektir. ZVP2 game. Nişancı penguen oyunun yeni bölümlerine geçebilmeniz için bütün canavarları öldürmeniz gerekiyor. iyi eğlenceler.

Zıplayan Top 2 Zıplayan Top 2 Sevilerek ve beğenilerek oynanan anahtar topla oyunumuzun yeni serisi 4 ile karşınızdayız. Oyunumuzda pembe pofuduk topu kontrol ederek buz küplerinin içerisinde mahsur kalmış diğer topları kurtarıp bölümleri tamamlamaya çalışacağız. İyi Eğlenceler..

Winx Uçuş 2 Winx Uçuş 2 Winx gök yüzünde uçuyor. Yö tuşlarıyla karşınıza çıkan kötü kızdan sıyrılalarak Fnishe Varın.

Uphill Rush 2 Uphill Rush 2 Motorunuzu en iyi şekilde kullanın ve lünaparkın altını üstüne getirin. En iyi olmak için en iyi puanı elde etmeniz gerekiyor. Bonusları toplayın birinciliğe hızla gazlayın. İyi oyunlar.

Top Atma 2 Top Atma 2 Oyunda yapmanız gereken tön tuşlarıyla deliğe hedef almanız. Alt tarafdaki atışını hızını belirlemek içinde yön tuşlarını kullanıp Ayarların bomba atmak için mosusenize tıklayın.

Super Mario Bros 2 Super Mario Bros 2 Çocukluğumuzun en güzel oyunlarından birisi olan Süper Mario yine heycan dolu bir macera için sizin için hazırlandı. Yapmanız gereken Yön tuşlarıyla ilerlemek, Zıplamak için 'X' Veya Boşluk Yani 'Space' tuşunu kullanın. Karşınıza çıkan puanları toplayın. Canavarları zıplayarak üstlerine binin ve ilerleyin. Yeni Bölümlerde oyuna devam etmek istiyorsanız karşınıza çıkan canavarladan sıyrılarak ilerleyin. İyi eğlenceler.

Smashing Soccer 2 Smashing Soccer 2 Çok güzel Serbest vuruş şutlarının zevkine varın. Oynama şekli Yön tuşlarıyla futbolcuyu kontrol edin. 'Space' Tuşu yani Boşluk tuşunu kullanarak Şutunuzu çekin. Yapmanız gereken topun tam olarak ayağınıza gelmesini bekleyin. İyi eğlenceler.

Side Kick 2007 Side Kick 2007 Keyifli bir maç oyunu için yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak şut için ctrl tuşuna basmaktır. Keyifli oyunlar.

Shanghai 2 Shanghai 2 Oto park görevlisi gibi bir pozisyonunuz var. Ama bu otopark diğerlerinden farklı. Burası diğer betonarme bölgelerden değil açık havalı ve yemyeşil bir yerdesiniz. Çok eğleneceksiniz. İyi oyunlar.