Lode Runner Atari

Lode Runner Atari oyunu 1812 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Atari Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları Jetonlu Atari Oyunları

Lode Runner Atari Lode Runner Atari : eski zamanların en güzel beceri oyunlarından lode runner atari oyunu sizlerle. Oynama şekli : Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Sizi öldürmeye çalışmakta olan karıcaları 'X' tuşuna basarak cukur açarak onları çukurun içine sokmalısınız. Aksi taktirde onlar size dokunursa ölürsünüz. Ve etrafınızdaki altınlarıda toplayarak yeni bölüme geçmeye çalışın. Eski lode runner atari oyunun heycanına varın.

Lode Runner Atari Oyununa Başla

Lode Runner Atari Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tennis Atari Tennis Atari eski zamanların oyunu tennis atari oyununa hazırmısınız. Yapmanız gereken 'X' tuşunu kullanarak atışını gerçekleştirin. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Maç'ta başarılı olursanız yeni rakiplerinizle tennis oyununu devam ettireceksiniz. atari tennis oyunun heycanına varmanız ve bu kupayı almanız sizi iyi eğlendirecektir.

Temel Reis Atari Temel Reis Atari eski atari oyunlarından temel reis safinazı kurtarma hazırmısınız. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak safinazın atmı şolduğu kalp alarak ve kabasakalı öldürmeye çalışıyorsunuz. Yumruk için 'X' tuşunu kullanın. Ve safinazın attığı bütün kalpleri toplamaya çalışın. Kalplerin hepsini topladıkdan sonra yeni bölüme geçiş yapabileceksiniz. Atari oyunu temel reisin keyfini cıkartın.

Tank 1990 Atari Tank 1990 Atari ve eski zamanların en iyi oyunlarından birisi olan tank 1990 atari oyunu karşınızda. Bu oyunumuzda gorevimiz kartal simgesini koruma ona yaklaşan diğer tankları öldürmek. Ateş etmek için 'Z' tuşunu kullanın. Ve tanklardan çıkan işaretleri alarak güçlenin. Eski atari oyunu tank 1990 oyunun yeni bölümlerine ulaşabilmeniz için bölümü geçmelisiniz. Size verilen kartal simgesini koruyamazsanız oyuna sona ericektir. iyi eğlenceler.

Süperman Atari Süperman Atari Süperman çizgi film kahramanı eski atari oyunlarından sizlere heycan dolu bi oyun daha. Süperman tehlikede olan insanları kurtarmaya çalışıyor. Ve sizde ona yardım ederek bu görevi tamamlamaya çalışacaksınız. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak karşınıza çıkan robotları öldürmek. Yumruk atmak için 'Z' tuşu zıplamak içinse 'X' tuşu. Uçmak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yeni bölümlerde süperman atari oyunun heycanına varın.

Star Force Atari Star Force Atari eski atari oyunlarından star force oyunu şimdi sizlerle. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanmanız. Ateş etmek için 'X' tuşunu kullanın. Dikkatli bir şekilde size gelen canavarları öldürmelisiniz. Aksi taktirde onlar çoğalıp size çarparsa oyun yeniden başlıyacaktır. Star force atari oyunun devamını sürdürebilmeniz için bölümleri geçmelisiniz. Çocukluğunuzdaki oyunların heycanına varın. İyi eğlenceler.

Snow Bros Atari Snow Bros Atari çoçukluğumuzdaki atari salonlarında snow bros atari oyunu işte karşınızda. Snow bros prensesi kurtarmak için bütün canavarları yok ederek amacına ulaşmaya çalışır. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. 'X' Zıplamak için ateş etmek için 'Z' tuşunu kullanın. Canavarlar size yaklaşmadan onları dondurup top halinde getirerek diğer canavarların ustune atın. atari snow bros oyunun yenı bölümlerine geçebilmeniz için bölümü ölmeden geçmelisiniz. iyi eğlenceler.

Sirk Atari Sirk Atari çoçukluğumuzun en iyi olanların birisi sirk atari oyunu şimdi sizlerle. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla ilerleyin. Ve karşınıza çıkan ateş cemblerinden atlayarak bitiş çizgisine ulaşmak. Ve daha sirk bölümlerine ulaşabiliceksiniz. Bölümleri bitirerek sirk oyunun en güzel macerasına varıcağınız bu atari sirk oyunu sizlere zevk vericek. iyi eğlenceler.

Power Rangers Atari Power Rangers Atari Power Rangers atari oyunu sizi eski zamanlarınıza götürecek. Oynama şekli : yön tuşlarını kullanarak ilerleyin. Ateş etmek için 'Z' tuşu Zıplamak için 'X' tuşunu kullanın. Uçurumlardan atlayarak karşı tarafa doğru ilerleyin. Ve bölüm canavarını öldürüp diğer bölümlere power rangers oyunun devamanını getirin. iyi eğlenceler.

Pacman Atari Pacman Atari eski oyunlardan en iyilerinden birisi pacman atari oyunu karşınızda. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak yemlerin hepsini yiyerek canavarlara yakalanmadan bitirmelisiniz. Aksi taktirde oyun sona ericektir. YEni bölümlere atari pacman oyunun devam edebilmeniz için bölümü bitirmelisiniz. İyi eğlenceler.