Bebek Bakma

Bebek Bakma oyunu 2878 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 puan. Oyun Kategorileri Bakıcı Oyunları

Bebek Bakma Bebek Bakma : Bebeğin uyuyabilmesi için talimatlara uymalısınız. Altını bezlemelisiniz. Bebeğinizin bakımı yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Bebek Bakma Oyununa Başla

Bebek Bakma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 27 Ocak 2014
+0

ela oyunduyeeeeeeeeeeeeee esq olsun yerazlara ele menede

Misafir Oyuncu
Salı 21 Ocak 2014
+1

ağlama ağlama

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yılbaşı Bebek Bakımı Yılbaşı Bebek Bakımı Yılbaşında küçük bebek oyuncakları ile oynamaya çalışıyor ancak oynayamıyor onun yapmak istediklerini siz yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler İki anne alışverişe çıkarak iki küçük bebek birbirleriyle oynamaya çalışıyor. Sizde onların oyununu sürdürmeniz için annelerine yakalanmadan eğlendirin onları.

Winx Bebek Kızlar Winx Bebek Kızlar Winx Bebekler spor salonunda çalışmalarına devam ederken sizde onlara yakışan en güzel spor elbiselerini üzerlerinde deneyebilirsiniz.

Şirin Bebek Bakımı Şirin Bebek Bakımı Birbirinden sevimli iki bebeğin bakımını uygun bir şekilde yapmalısın.yoğun bir gün olacak. Bebeklere zamanında yemek vermeli ve altlarını temizlemelisin. Bebekler ile ilgilenerek ağlamamaları için onların memnun kalmalarını sağlaman gerekiyor. Eğer iyi bir bebek bakıcısı isen diğer seviyelere geçersin.

Pacman Bebek Pacman Bebek Pacman oyunun farklı bir versiyonu bebek olarak sizlerle. Bu oyunumuzda küçük bebek puanları toplayarak etraftaki hayvanlara yakalanmaması gerekiyor. Çünkü o daha bebek eğer yakalanırsa ağlayacaktır.

Oyuncak Bebek Giydirme Oyuncak Bebek Giydirme Bu oyunda gözleri düğmeden olan kızı güzel ve şık bir şekilde sol tarafta bulunan butonlar sayesinde giydirin.

Küçük Bebekler Küçük Bebekler 2 kişilik oyunlar katogorisinde İki küçük bebek kardeşler emzikleri almaya çalışıyor. Emziklere ulaşmaları için Sarı top ışınlanma yolunu kullanarak emzikleri almaları gerekiyor. Onları yönetmek için Yön tuşlarını kullanın. Ve böylece bebeklerin emziklerini onlara almış olursunuz.

Kirli Bebek Temizle Kirli Bebek Temizle Küçük kız dışarıda oyun oynarken üzerini kirleterek bütün elbiseleri çamur içinde kalmış. Annesinin ona kızmadan önce elbiselerini değiştirmesi gerekiyor. Sizde ona yardımcı olarak onun üzerindeki kirli elbiseleri değiştirerek temiz elbiseleri üzerine giydirin.

ikiz Bebek Bakımı ikiz Bebek Bakımı Küçük bebeklere bakmak için sizden yardım isteyen anneye yardım edin. Bebek bakımı oyununu oynarken yapmanız gereken, bebeklerin yemek yeme, altını değiştirme ve eğlenceli oyunlar oynatmanız gerekiyor. Daha sonra yukarıda bulunan çocuk oyunları ve çocuk eğlence çizelgesini takip edin ve başarılı olun. İyi oyunlar.