Köpek Balığı Tutma

Köpek Balığı Tutma oyunu 1368 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Balık Tutma Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Köpek Balığı Tutma Köpek Balığı Tutma : Denizin yırtıcı hayvanlarını yakalamaya çalışan balıkçı adam bu zor görevi tamamlayabilmesi için ona yardımcı olmalısınız. Köpek balıklarını ve ahtapotları tutarak puan kazanabilir ve yeni bölümlere ulaşabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Köpek Balığı Tutma Oyununa Başla

Köpek Balığı Tutma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzerek Balık Tutma Yüzerek Balık Tutma Denizin diplerinde yüzerek balık tutmaya çalışan bu küçük çocuk sadece yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalayabilir. Diğer deniz hayvanları ona zarar verebiliyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yüzerek Yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalamaya çalışın.

Yunus Balığı Show Yunus Balığı Show Yunus Balığını izlemeye gelen seyircilere show yapmak tamamen sizlerin elinizde. Yön tuşlarını kullanarak suyun dibinden yüzeyine çıkarak yukarıdaki çemberlerden geçerek ve diğer toplara vurarak showunuzu gerçekleştirin. Yeni showlara devam etmek sizlerin elinde. iyi eğlenceler.

Yunus Balığı Gösteri Yunus Balığı Gösteri gösteri yunus balığı oyunu sizleri çok eğlendirecek. Yunus balığı gösteriş hareketleri yaparak yıldızları topluyor. Ve bitiş çizgisine doğru gidiyor. Gösteriş yapan yunus balığı ilginc hareketleriyle sizlere heycan katıcak. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak yıldızları toplamak ve tatlı yunus balığı ilginc haraketler sergileyebilir sizlere. Yeni bölümlere ulaşabilmeniz için Yunus bağlığı oyunun bölümlerini bitirmelisiniz. iyi eğlenceler.

Yunus Balığı Yunus Balığı Sevimli Yunus balığı onu izlemeye gelen insanlara gösteri yapmaya çalışıyor. Sizde yunus balığına yardımcı olarak onun güzel bir gösteri yapmasını sağlayın. Sudan yukarıya atlayarak çemberlerden geçirmeye çalışın. Ve daha ilginç hareketler yaparak puan toplayama çalışın. İyi eğlenceler.

Yavru Köpek Besleme Yavru Köpek Besleme Köpek Besleme oyununa giriş yapabilmek için bir süre yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesi tamamlandıktan sonra ilk önce contunie seçeneğine tıklayın. Ardından play seçeneğine tıklayın ve renkli oyuna başlayın. Oyunda karşınıza gelen sevimli köpeğin günlük ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. Eğlenceli oyunda köpeği yönlendirmek ve diğer işlemleri gerçekleştirmek için fareyi kullanıyorsunuz. Başarılar dileriz.

Teknede Balık tutma Teknede Balık tutma Teknede Bulunan büyük ağı denize fırlatarak balıkları toplu olarak yakalamaya çalışıyorsunuz. Mousenizle kontrolü sağlayarak balıkları ağın içerisine alarak yukarıya çekmeye çalışın. Teknede balık tutma oyunun keyfine varın.

Tehlikeli Köpek Balığı Tehlikeli Köpek Balığı Yön tuşlarıyla köpek balığını yönetin. Deniz üzerindeki gemileri, yüzen insanları,botları, gibi bulunan bütün varlıkları suyun dibinden hızlı bir şekilde yüzeye doğru sıçrayarak yok etmeye çalışın.

Süper Köpek Süper Köpek Süper köpek aslında çok masum. Yolu üzerindeki mama ve puan getircek eşyaları topluyor. Fakat kötü kediler onun karşısında. Bu kötü kedilerden de kaçması gerek.

Sevimli Köpek Bakımı Sevimli Köpek Bakımı Birbirinden çeşitli sevimli köpeklerin Yemeklerini ve sularını zamanında karşılayarak diğer köpeklerin bakımına geçiceksiniz. Leveleri atlamak için köpeklerin bakımlarını başarıyla bitirmeniz gerekmektedir.