Teknede Balık tutma

Teknede Balık tutma oyunu 1119 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Balık Tutma Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Teknede Balık tutma Teknede Balık tutma : Teknede Bulunan büyük ağı denize fırlatarak balıkları toplu olarak yakalamaya çalışıyorsunuz. Mousenizle kontrolü sağlayarak balıkları ağın içerisine alarak yukarıya çekmeye çalışın. Teknede balık tutma oyunun keyfine varın.

Teknede Balık tutma Oyununa Başla

Teknede Balık tutma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzerek Balık Tutma Yüzerek Balık Tutma Denizin diplerinde yüzerek balık tutmaya çalışan bu küçük çocuk sadece yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalayabilir. Diğer deniz hayvanları ona zarar verebiliyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yüzerek Yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalamaya çalışın.

Usta Balıkçı Usta Balıkçı Renkli ve büyük balıkları tutmanın keyfine varabileceğiniz bu oyunda usta bir balıkçı olduğunuzu ıspatlayabilirsiniz. Bu oyunumuzda amaç Yüksek skor yapmaktır. Olabildiğinizce çok balık tutmalısınız. iyi eğlenceler.

Teknede Balık tutma Teknede Balık tutma Teknede Bulunan büyük ağı denize fırlatarak balıkları toplu olarak yakalamaya çalışıyorsunuz. Mousenizle kontrolü sağlayarak balıkları ağın içerisine alarak yukarıya çekmeye çalışın. Teknede balık tutma oyunun keyfine varın.

Pepe Balık Toplama Pepe Balık Toplama Pepe Karlı dağların ortasında balıkları toplamaya çalışıyor. Kapıya ulaşmak için karşısındaki engelleri atlaması gerekiyor. Bu yüzden pepeye yardımcı olarak görevi tamamlayın.

Köpek Balığı Tutma Köpek Balığı Tutma Denizin yırtıcı hayvanlarını yakalamaya çalışan balıkçı adam bu zor görevi tamamlayabilmesi için ona yardımcı olmalısınız. Köpek balıklarını ve ahtapotları tutarak puan kazanabilir ve yeni bölümlere ulaşabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Japon Balıkçı Japon Balıkçı Japon Balıkçı Okyanusun ortasında balık tutmaya çalışıyor. Zamana karşı yarışarak hızlı bir şekilde balıkları tutarak en yüksek skoru yapmaya çalışıyor. Bu Balıkçılık oyununda sizde en iyisi olabilmek için yüksek skorla oyunu tamamlayın.

Hızlı Balıkçı Hızlı Balıkçı Balık tutma oyunlarından şimdide Zamana karşı yaşıyorsunuz. Size verilen zaman içerisinde yeterli balık sayısına ulaşmalısınız. Aksi taktirde oyun sona erecektir. Bu yüzden Hızlı bir şekilde Oltanızı atarak bütün balıkları yakalamaya çalışın. iyi eğlenceler.

Gölde Balık Tutma Gölde Balık Tutma Dere kenarında oltanızla balık tutmaya çalışıyorsunuz. Oltanızı işaret içerisindeki çemberin ortasına atın ve balıkların gelmesini bekleyin. Balık oltaya takıldığı an sürekli mousenizi tıklayarak onu yukarıya çekin. Diğer balıkları toplayarak puan kazanın ve yeni göllerde balık tutma oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Dora Balık Tutma Dora Balık Tutma Oyuna başladıktan sonra Dora ile balık avına çıkabilirsiniz. Sol tarafta size bildirilen balık türlerini yakalarsanız puanınız hızlı bir şekilde artacaktır. Yanlış balıkları yakalarsanız puanınız düşecektir. Ara sıra su yüzünde gezen köpek balığını yakalarsanız oyun biter. İyi oyunlar.