Balon Patlatma Oyunları

0/2

Balon Patlatma Oyunları

Okla Balon Patlatma Okla Balon Patlatma Oyuna başlamak için Play butonuna tıklıyoruz. Daha sonra GO butonuna tıklıyoruz. Oyun başladıktan sonra Mausenizle balonları vurmaya çalışıyorsunuz. iyi oyunlar

Balon Patlatma Balon Patlatma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki PlayGame Butonunun dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra butonu tıklıyoruz. Seçeneklerden ayarlarınızı yapıp oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşları sağa ve sola haraket. Boşluk tuşu yani SPACE ok fırlatmaya yarıyor. iyi oyunlar.

Balon Patlatma 2004 Balon Patlatma 2004 Oyun oynama şekli yön tuşarıyla oynuyorsunuz. balonları patmak için boşluk tuşu yani space tuşunu kullanın. Bütün balonları patlattıkça yeni bölümlerde oyunun zevkine varın.

Kesme Şekerli Balon Patlatma Kesme Şekerli Balon Patlatma Mause'nizle kesme şekeri hareket ettiriyorsunuz. Çocuğu yere düşürmeden üstünüzdeki balonları patlatmaya çalışın. Yukarıdan gelen extra özellikleri alarak şekerinizi değişik şekillere sokup daha çabuk balon patlatabilirsiniz. İyi oyunlar.

Korsan Balon Patlatma Korsan Balon Patlatma Korsan geminizdeki top atarı kullanarak size doğru gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Ne kadar hızlı hareket ederseniz o kadar çabuk bitirip yeni seviyelere geçersiniz. İyi oyunlar.

Tarzanla Balon Patlat Tarzanla Balon Patlat Tarzan ve sevgilisiyle beraber yukarıdan gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Topladığınız meyvelerle evcil hayvanlarınızı besleyin ve hayvanların olağan üstü güçleriyle daha çabuk meyve toplayın. İyi oyunlar.

Balon Makinesi Balon Makinesi Oyun çok basit bir oyun. Eğlenmeniz kaçınılmaz olacak. Balonları patlatmak için mausenizi kullanın ve aynı renkte olan balonları yan yana getirmeye çalışın. Bu arada balonları patlatırken size negel olan yarasalara dikkat edin. İyi oyunlar.

Ben 10 Balonlar Ben 10 Balonlar Ben Ten karakterleri ile oynanan bir oyun. Benzer karakterlerden en az üç tanesini yan yana getirin ve düşürün. Her düşürdüğünüz benzer karakterlerden puan kazanıyorsunuz. iyi oyunlar.

Sunger Bob Balon Patlatma Sunger Bob Balon Patlatma Sunger bob a yardım et. Balonları patlatmak için hızlı olması lazım. Sana bol şanslar. İyi oyunlar.

Kayu Balon Patlatmaca Kayu Balon Patlatmaca Kayu balonları patlatmaya çalışıyor. Ona yardım et. Bu arada, senin balonları patlatmana engel olan şeylere dikkat et. Yoksa hakkını kaybedeceksin. İyi oyunlar.

Dora Balon Patlatma Dora Balon Patlatma Oyuna başlarken Options bölümünden keyboard seçeneğini tıklayarak Mause ye çevirin. Oynarken daha rahat edersiniz. Oyuna başladıktan sonra yapmanız gerekenler; Karşınızda yükselen balonları Dora'nın yayını gerdirerek patlatmak olacak. İyi oyunlar.

Sünger Bob Yemek Balonu Sünger Bob Yemek Balonu Sünger bob'un arkadaşına peynir fırlatarak ona gelmesini sağlayın. Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Yeni bölümlerde sünger bob ile oyun heycanının zevkini çıkartın. İyi eğlenceler.

Pepee Balon Patlatma Pepee Balon Patlatma Pepee balon patlatmaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak Renkleri birbirine tutturarak balonları patladın.Yanlış renklere top atarsanız oyun sona ericektir. Pepee ile yeni bölümlerde balon patlamaya devam edebilmeniz için bütün balonları patlatmalısınız. İyi eğlenceler.

Filika İle Balon Patlatma Filika İle Balon Patlatma Piskopat çocuk elindeki filika ile bacaya cıkarak aşşağıdan gelen renkli balonları patlamaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak filikayla balonları seri bir şekilde patlatmaya çalışın. Yukarıya balon kaçırmadan bütün balonları patladın. yeni bölümlerde filikayla balon patlatmak sizlere dahada çok zevk vermeye başlıyacaktır. üfürükle balon patlatma oyunun tadına varın. İyi eğlenceler.

Pepe Balon Yakalama Pepe Balon Yakalama Pepe gökyüzün uçarak balonları kafasındaki pervane ile patlatmaya çalışıyor. Ama her balon puan vermiyor balonların renklerini takip ederek patlatmaya çalışın. Pepe ile havada balon patlatmanın heycanına varın. İyi eğlenceler.

Balon Parçalama Balon Parçalama Küçük çocuk havada uçan balonları elindeki okla patlatmaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanarak oku atarak balonları patlatmaya çalışın. yeni bölümlerde daha çok balonları patlata bilmeniz için bölümü geçmelisiniz. Okla balon patlatma oyunun heycanına varın.

Fil Balon Patlatma Fil Balon Patlatma Şirin fil yavrusu gölde oynarken gölden çıkan renkli balonları patlatarak içinden çıkan meyveleri ve puanları toplamaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ve balonlara su atmak için Boşluk tuşu yani 'space' tuşunu kullanın. Bu yavru fil ile maceraya devam edebilmeniz için bütün balonları patlayın. İyi eğlenceler.

Balonları Patlatma Balonları Patlatma Balonları patlat oyununda amacınız ellerinde balonlarla aşağıya inen ayıcıkları aşağıya inmeden balonlarını patlatarak yok etmek. Eğer siz onlar balonları ile aşağıya inmeden vuramassanız onlar üst üste çıkarak sizin ağaçta bulunduğunuz kısıma kadar çıkıp sizi ordanaşağıya atıyorlar. Hızlı olup ayıcıklara bu şansı tanımayın ve balonları patlatın

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Gargameli kurtulu kötü baloncukları Hedef alarak hepsini size verilen zaman içerisinde patlamanız gerekiyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutarak bütün baloncukları patlayın. Yeni bölümlerde daha çok balonlar karşınıza çıkıcak ve zorlanıcaksınız kendisini iyi odaklayarak bütün balonları patlatın.

Balonları Uçurma Balonları Uçurma Özgür olmak isteyen balonları Mousenizle iplere hedef alarak balonların uçmasını sağlayın. Yeni bölümlerde daha çok balon iplerini keserek balonların özgürlüğünü sağlayın.

Fruit Bombarding Fruit Bombarding Meyveleri rengi rengine fırlatarak patlatmaya çalışın ortada kalan sevimli meyve hayvanını kurtarmaya çalışıyorsunuz bu yüzden elinizi çabuk tutup bütün meyveleri patlatın yeni bölümlerde daha çok sevimli hayvanları kurtaracaksınız. iyi eğlenceler.

İyi Ve Kötü Balon İyi Ve Kötü Balon Kötü suratlı balonu patlatın. İyi olan balonun zincirini kırarak onu serbest bırakın. Yeni bölümlerde daha zorlu balon patlatmak için şimdiden denemelere başlayın.

Balon Canavarı Balon Canavarı Mousenizi kullanarak balonlara aynı renkteki balonları fırlatarak patlatmaya çalışın. iyi eğlenceler.

Top Patlatma Top Patlatma Aynı renkli topları birbirlerine fırlatarak patlatmaya çalışın.Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz. iyi eğlenceler.

0/2