Balon Canavarı

Balon Canavarı oyunu 953 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Balon Patlatma Oyunları Beceri Oyunları

Balon Canavarı Balon Canavarı : Mousenizi kullanarak balonlara aynı renkteki balonları fırlatarak patlatmaya çalışın. iyi eğlenceler.

Balon Canavarı Oyununa Başla

Balon Canavarı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yer Canavarı Yer Canavarı Yerin altından ilerleyerek insanları ve hayvanları yemeye çalışın. Yön tuşlarıyla hareket halinde olarak bütün her şeyi yiyerek bitirin.

Yer Altı Canavarı Yer Altı Canavarı er altı canavarı efsanesi serinin 3. oyunu ile kaldığı yerden devam ediyor. Serinin ilk 2 oyununda olduğu gibi, amacımız kontrol ettiğiniz yer altı canavarı ile canlıları yemek olacaktır. Ancak serinin ilk 2 oyununa nazaran, bu sefer insanlar size karşı saldırılar düzenleyecektir. Bir çok insanın elinde makineli silah ve bombalar bulunmaktadır. Bunun için daha dikkatli olmalı ve insanlara genellikle arkalarından saldırarak, yer altı canavarının zarar görmemesini sağlamalısınız. Yer altı canavarı 3 oyununa, giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından ''PLAY'' butonuna tıklayınız.

Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Balon patlatmak için özel olarak görevlendirilen kahramanımızla dev balonları patlatmaya çalışın. Patlattığınız balonlar içinden çıkan ekstra güçlü silahlarla daha hızlı balon patlatın. iyi oyunlar.

Topla Balon Patlatma Topla Balon Patlatma Yön tuşlarını kullanarak topla balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak topun yere düşmemesi için çubukda tutmalısınız topu her zaman.

Tazmanya Canavarı Tazmanya Canavarı Sevimli kahraman tazmanya canavarı Labirentin içinde diğer çizgi film kahramanlarına yakalamadan labirentin yollarındaki yemleri toplayamaya çalışır. Yapmanız gereken etrafınızdaki et parçalarını alarak tazmanya canavarının daha hızlı olmasını sağlar. Ve sizde Yön tuşlarını kullanarak bu hızdan faydalaranak diğer sevimli kahramanları dururun. Hızınız kesildiği andan itibaren diğer sevimli kahramanlar sizi yakalamaya çalışacaktır. Mümkün olduğunca hızlıca hareket ederek yerlerdeki yemleri toplamaya çalışın. iyi eğlenceler.

Tatlı Canavarı Tatlı Canavarı Küçük sevimli hayvan kekleri ve diğer tatlıları yemeye çalışıyor. Mousenizle pastaları toplayarak aç hayvanımızı doyurmaya çalışın. Yeni bölümlere geçerek daha güzel bölümler ile karşılaşabilirsiniz.

Tarzanla Balon Patlat Tarzanla Balon Patlat Tarzan ve sevgilisiyle beraber yukarıdan gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Topladığınız meyvelerle evcil hayvanlarınızı besleyin ve hayvanların olağan üstü güçleriyle daha çabuk meyve toplayın. İyi oyunlar.

Süper Balon Patlatma Süper Balon Patlatma Etrafta ahenk le sekip duran balonların altında kalmamak için elinde bulunan deliciyle bütün parçalanan balonları tek tek patlatın. en kısa sürede patlatırsanız birinciliği ele geçirirsiniz. İyi oyunlar.

Sünger Bob Yemek Balonu Sünger Bob Yemek Balonu Sünger bob'un arkadaşına peynir fırlatarak ona gelmesini sağlayın. Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Yeni bölümlerde sünger bob ile oyun heycanının zevkini çıkartın. İyi eğlenceler.