Barbie Oyunları

0/4

Barbie Oyunları

Gelin Barbie Gelin Barbie Barbienin gelinliğini siz güzelleştirin sağ tarafındaki elbise seçeneklerinden giydirin, ardından sol tarafındaki seçeneklerle elbiseye uyumunu sağlayınız.

Deniz Kızı Barbie 2 Deniz Kızı Barbie 2 Oyuna play butonuna basarak giriş yapın. Deniz kızı barbie kızını giydirip güzelleştirin.

Barbie Yılbaşı Tatili Barbie Yılbaşı Tatili Oyuna play diyerek başlatın. Ve Karşınızdaki barbie kızını yıl başına nasıl gireceği konusunda giyimine siz karar verin.

Barbie Sonbahar Modası Barbie Sonbahar Modası Barbienin son baharda nasıl tarzda giyim yapmasını isterseniz dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Barbie Diskoda Barbie Diskoda Karşınıza çıkan menuden Begin yazısına tıklayın. Ardından star butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sol tarafdaki kabakları mousenizle tıklayarak barbieyi güzelleştirin.

Barbie ile Ken Barbie ile Ken Barbie ile Keni giymek için yapmanız gereken mousenizle elbiselerin ve saç modellerin yanlarındaki yön çubuklarına basarak giydirebilirsiniz.

Barbie Okulda Barbie Okulda Yapmanız gereken mousenizle vitrindeki elbiseleri ve çantaları barbienin üzerine getirerek giydirin.

Patenci Barbie Patenci Barbie Mousenizle vitrindeki paten elbiselerini tutarak barbienin üzerine getirin. Barbienin paten elbiselerini siz beğenin.

Barbie Spor Kıyafetler Barbie Spor Kıyafetler Oyuna Begin butonuna basarak giriş yapın. Ve Ardından karşınızdaki giyim dolabındaki elbiseleri barbie kızına beğendinizi tıklayın.

Kardan Adam Yapmaca Kardan Adam Yapmaca Oyunun açılmasını bekleyin ve play butonuna basın. Sol tarafdaki seçeneklerden kardan adamı nasıl yapmak istediğinizi belirleyin.

Barbie Makyaj 2 Barbie Makyaj 2 Barbie makyaj yapmak istiyor. Ona en uygun kıyafetleri seçip giydirin. Barbienin güzelliği şimdi sizin ellerinizde.

Barbie Odası Barbie Odası Barbienin odasını Soldaki menüde gördüğünüz Seçeneklerden odaya yakışan düzeni siz sağlayın. İyi eğlenceler.

Barbie Kaykay Barbie Kaykay Oyunu oynama şekli : Yön tuşlarıyla karşınıza çıkan araçlara ve engelle çarpmayın. Zıplamak için Space yani boşluk tuşunu kullanarak engellerden atlayarak kurtulmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Jokey Barbie Jokey Barbie Barbie Jokey olmaya karar veriyor. Barbie at Yarışına başlamadan önce atına yakışan kıyafetleri mousenizle tutarak barbienin üzerine getirin. İyi eğlenceler.

Barbie Kürkleri Barbie Kürkleri Barbie'nin Elbise dolabındaki kürklerden hangisi giymesi gerektiğine siz karar verin. Onu süsleyerek ve giydirerek güzelleştirin. İyi eğlenceler.

Gelin Barbie 2 Gelin Barbie 2 Barbie'nin gelinlik modelini seçmek artık sizin elinizde. Barbie'ye en yakışan gelinliği oluşturup güzelliğine güzellik katın. İyi eğlenceler.

Romantik Teklif Romantik Teklif Romantik bir teklifle karşı karşıya olan 2 ciftin o anında nasıl bir giyimle karşılaşmasını isterdiniz. Sağ tarafdaki seçeneklerden iki gencin giyimlerini ve verilmesi gereken hediyeyi seçerek romatik bir teklifi gerçekleştirin. İyi eğlenceler.

Barbie Tatilde Barbie Tatilde Barbie tatilde ve günün en şık kızı olmak istiyor. Mousenizle Yukarıdaki Elbiseleri ve süslemeri Barbie kızın üzerinde deneyerek ona en yakışan tatil modasına uyumlu bir giyim sağlayın. İyi eğlenceler.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama Bayanların en çok önem verdikleri tırnak boyama şeklidir. Mousenizle Karşınızdaki boya tüplerini kullanarak boyamak istediğiniz renkleri seçerek tırnakları ojeleyin. İyi eğlenceler.

Doğa Yürüyüşü Doğa Yürüyüşü Doğa yürüyüşüne çıkan bu tatlı kıza,doğaya uygun en güzel elbiseleri ve hava şartlarına uygun olarak süslemeri yapabilirsiniz. Doğa yürüşüne çıksaydınız nasıl bir giyimle olmak isterdiniz işte bu oyunda fikirlerinizi yürütün. İyi eğlenceler.

Emo Düğünü Emo Düğünü Emocu kız düğünde çok güzel olmak istiyor. Mousenizi kullanarak sol tarafdaki seçeneklerden çok şık kıyafetleri ve aksesurlarını siz seçin. Mutluluk dolu bir hayata başlamadan önce bugun onun için çok özel bu özel gününde ona yardım ederek düğünün en güzel kızı olmasına siz vesile olun.

Balık kız Balık kız Havuzun dibindeki bu güzel kızı en güzel şekilde giydirmelisiniz. Sol tarafdaki seçeneklerden havuz keyfini sürmek isteyen balık kızını görmek istediğiniz gibi giydirip süsleyin. Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. İyi eğlenceler.

Meyve Elbiseli Kız Meyve Elbiseli Kız Bu güzel kız doğanın en güzel kızı olmaya kararermiş. Ve sizde ona yardım ederek Meyveli elbiseleri giydirerek Doğanın güzeli olsun. Yapmanız gereken Mousenizle sol tarafdaki Elbiseleri ve diğer giyim süslemeleri yaparak güzel kızın üstünde deneyin. İyi eğlenceler.

Minik Manken Minik Manken Minik manken sahnede güzel elbiseleri giyerek şık olmak istiyor. Sizde ona yardım ederek Mousenizle Etrafındaki elbiseleri ve çanta seçimlerini sağlayarak onu minik manken olarak güzelleştirin. İyi eğlenceler.

0/4