Hazine Bulma

Hazine Bulma oyunu 977 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları Macera Oyunları

Hazine Bulma Hazine Bulma : Hazine bulmaya çalışan bu adam gizli geçitlerden geçerek ve yolları aşarak hazineye ulaşmaya çalışıyor. Tuzaklara düşmeden yeni bölümlere doğru dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerleyin. Zıplamak için 'X' tuşunu kullanın. Hazine Bulmaya çalışma oyunun heycanına varın.

Hazine Bulma Oyununa Başla

Hazine Bulma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 15 Şubat 2014
+0

bu gibi oyunları seviyorum

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Pepe Hazine Pepe Hazine Pepe hazine toplamaya çalışıyor. Yapmanız gereken Zıplamak için sol Mouse tuşunu kullanın. Sol tuşa basılı tutarak tükseğe zıplayabilirsiniz. Paraları toplayın ve uçurumlardan düşmeyin Aksi takdirde baştan başlamak zorunda kalıcaksınız. Pepe ile hazine heycanını yaşamak için yeni bölümlere sorunsuz birşekilde ilerlemeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler.

Korsanlar Hazine Korsanlar Hazine Korsanlar Denize düşen hazineleri toplamaya çalışıyorlar. Mausenizi kullanarak Zincirleri keserek hazine sandığını suya düşürmeye çalışın.

Hazineci Mario Hazineci Mario Mario Kırmızı elmasları toplayarak Hazinenin bulunduu bölgeye ulaşmaya çalışıyor. Bütün kırmızı elmasları toplayıp kapıya doğru gidin. Yeni bölümlere geçerek eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Hazine Savaşcısı Hazine Savaşcısı Elmas avcısı bulunduğu mağrada elmasları toplayarak ona engel olmaya çalışan canavarları silahıyla öldürüp hazineye ulaşmaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla ilerleyin. Ateş etmek için boşluk tuşunu kullanın. tuzaklardan sıyrılarak ilerlemeye devam edin.

Hazine Bulma Hazine Bulma Hazine bulmaya çalışan bu adam gizli geçitlerden geçerek ve yolları aşarak hazineye ulaşmaya çalışıyor. Tuzaklara düşmeden yeni bölümlere doğru dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerleyin. Zıplamak için 'X' tuşunu kullanın. Hazine Bulmaya çalışma oyunun heycanına varın.

Hazine Avcısı Hazine Avcısı Hazineleri renklerine uygun olarak birleştirerek yok edin. iyi eğlenceler.

Dora Hazine Dora Hazine Kaşif dora hazinenin peşine düşüyor ona yardım etmek ister misiniz ? Oyuna giriş yapmak için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız. Farklı levellerden oluşan oyunda yapmanız gereken dora yı kontrol ederek hazineye ulaşmak olacak. Geçtiğiniz bir sonraki bölüm bir öncekinden zorlu olacak. Yeni kaşif dora oyunlarında görüşmek üzere.

Diego Kristal Hazine Diego Kristal Hazine Oyunu oynamak için yapmanız gerekenler oyuna başlarken karşınızda belirmekte. Tek yapmanız gereken Diego'yla maceradan maceraya atılmak. Size zarar veren şeylerden uzak durun ve puanları toplamayı unutmayın. İyi oyunlar.

Aladdin Hazine Aladdin Hazine Aladdin hazine mağarasının içinde bütün hazineleri toplamaya çalışıyor. Bütün hazineleri toplayarak yeni bölümlere ulaşmaya çalışın. Dikkat etmeniz gereken suya düşmeyin. Yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz.