Yunus Balığı

Yunus Balığı oyunu 1103 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları Çocuk Oyunları Macera Oyunları

Yunus Balığı Yunus Balığı : Sevimli Yunus balığı onu izlemeye gelen insanlara gösteri yapmaya çalışıyor. Sizde yunus balığına yardımcı olarak onun güzel bir gösteri yapmasını sağlayın. Sudan yukarıya atlayarak çemberlerden geçirmeye çalışın. Ve daha ilginç hareketler yaparak puan toplayama çalışın. İyi eğlenceler.

Yunus Balığı Oyununa Başla

Yunus Balığı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yunus Balığı Show Yunus Balığı Show Yunus Balığını izlemeye gelen seyircilere show yapmak tamamen sizlerin elinizde. Yön tuşlarını kullanarak suyun dibinden yüzeyine çıkarak yukarıdaki çemberlerden geçerek ve diğer toplara vurarak showunuzu gerçekleştirin. Yeni showlara devam etmek sizlerin elinde. iyi eğlenceler.

Yunus Balığı Gösteri Yunus Balığı Gösteri gösteri yunus balığı oyunu sizleri çok eğlendirecek. Yunus balığı gösteriş hareketleri yaparak yıldızları topluyor. Ve bitiş çizgisine doğru gidiyor. Gösteriş yapan yunus balığı ilginc hareketleriyle sizlere heycan katıcak. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak yıldızları toplamak ve tatlı yunus balığı ilginc haraketler sergileyebilir sizlere. Yeni bölümlere ulaşabilmeniz için Yunus bağlığı oyunun bölümlerini bitirmelisiniz. iyi eğlenceler.

Yunus Balığı Yunus Balığı Sevimli Yunus balığı onu izlemeye gelen insanlara gösteri yapmaya çalışıyor. Sizde yunus balığına yardımcı olarak onun güzel bir gösteri yapmasını sağlayın. Sudan yukarıya atlayarak çemberlerden geçirmeye çalışın. Ve daha ilginç hareketler yaparak puan toplayama çalışın. İyi eğlenceler.

Tehlikeli Köpek Balığı Tehlikeli Köpek Balığı Yön tuşlarıyla köpek balığını yönetin. Deniz üzerindeki gemileri, yüzen insanları,botları, gibi bulunan bütün varlıkları suyun dibinden hızlı bir şekilde yüzeye doğru sıçrayarak yok etmeye çalışın.

Köpek Balığı Tutma Köpek Balığı Tutma Denizin yırtıcı hayvanlarını yakalamaya çalışan balıkçı adam bu zor görevi tamamlayabilmesi için ona yardımcı olmalısınız. Köpek balıklarını ve ahtapotları tutarak puan kazanabilir ve yeni bölümlere ulaşabilirsiniz. iyi eğlenceler.