Ben10 Penaltı Çekme

Ben10 Penaltı Çekme oyunu 888 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Futbol Oyunları Çizgi Film Oyunları Ben 10 Oyunları

Ben10 Penaltı Çekme Ben10 Penaltı Çekme : Çizgi film kahramanı ben10 şimdide Penaltı yarışması yapıyor arkadaşıyla. Bakalım bu oyunu kim kazanıcak. Topa yön ve hızını ayarlamak için Boşluk tuşunu kullanmanız yeterlidir.

Ben10 Penaltı Çekme Oyununa Başla

Ben10 Penaltı Çekme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topları Çekme Topları Çekme Friv oyunlarından yeni bir oyun sizlerle. Bu oyunumuzda yapmanız gereken Mousenizi kullanarak topları kendinize doğru çekerek onları ışınlanma cihazına almak. Mousenizin kontrolüyle topları ışınlanma cihazın yanına getirerek yeni bölümlere ulaşabilirsiniz.

Süper Penaltı Süper Penaltı Brezilya'dan, Japonya'ya kadar bir çok ülkenin yer aldığı oyunda, istediğinizi seçebilir ve mücadeleye katılabilirsiniz. Katıldığınız turnuvada ülkenizi temsil edecek ve şampiyon olabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Oyunda ilk olarak grup mücadelelerinde yer alacaksınız. 4 takımın bulunduğu grupta, bütün takımlar birbiri ile mücadele edecektir.

Sonic Ve Ben10 Sonic Ve Ben10 Sevimli çizgi film kahramanları yarış yapıyorlar. Bu oyunumuzda İstediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak hızla gitmek. Yanınızdaki diğer çizgi film kahramanlarını geçmeye çalışın. Sonic ve ben 10 yarış oyunun zevkine varmanın heycanını yaşamaya devam edin. İyi eğlenceler.

Penaltıcı Fare Penaltıcı Fare Mousenizle topun üzerine gelin ve hızını ayarlayın ve şutunuzu çekin. Kaleye geçtiğinizde topu kurtarmaya çalışın.

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası Play butonuna basarak oyuna giriş yapın. Karşınıza çıkan taplodan takımınızı seçin nex butonuna basarak oyuna giriş yapın. Yapmanız gereken mousenizle sağa sola gidip gelen ok işaretini kaleye tutturup şut atmanız.

Penaltı Şut 2012 Penaltı Şut 2012 penaltı şutlarını çekmek için hazırmısınız. takımınızı seçtikden sonra oyuna başlayın. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz alt tarafdaki yönlere toplun yönünü ve hızını fansörünü ayarlayarak şutlarınızı çekin. Şampiyon olmak için bütün golleri atmalısınız. İyi eğlenceler.

Penaltı Çekme 2014 Penaltı Çekme 2014 Süper penaltı çekme oyununda yapmanız çok basit. Ekranın alt bölümündeki seçenekleri ayarlayarak topunuzun hangi yöne gitmesini ve hızını ayarlayabilirsiniz.

Okçu Ben10 Okçu Ben10 Ben10 Okçu olmaya karar verdi. Antreman yapmak için varillerden çıkan balonları patlatmaya çalışıyor. Daha hızlı ok atabilmeniz için Boşluk Yani 'Space' tuşunu kulllanın. Yukarı ve aşşağı Yön tuşlarıyla balonlara hedef alın. Ben10 Balon patlatma oyununa devam edebilmeniz için bütün balonları patlatarak puanları almaya çalışın. İyi eğlenceler.

Makarayla Altın Çekme Makarayla Altın Çekme Şovalye makarayla bulunduğu bölgedeki altın taşlarını toplamaya çalışıyor. Yapmanız gereken mousenizle yönü ayarlayıp makarayı altınlara doğru hedefleyerek altınları toplmaya çalışın. Altınları size verilen süre içerisinde toplamalısınız aksi taktirde süre biter ve oyun sona erer. Yeni bölümlered makarayla altın çekme oyununa devam edebilmeniz için bölümü geçmelisiniz. İyi eğlenceler.