American Bilardo

American Bilardo oyunu 2615 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları Zeka Oyunları Spor Oyunları Bilardo Oyunları

American Bilardo American Bilardo : Bilardo zevkini tatmak artık çok kolay. Sadece oyuna başlamanız yeterli. Oyunu kaç kişiyle oynamak istiyorsanız seçeneklerden seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken MAUSE nizle yönü ve hızını ayarlamak. İyi eğlenceler.

American Bilardo Oyununa Başla

American Bilardo Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 20 Ocak 2014
+0

süper oyun ya

Misafir Oyuncu
Perşembe 06 Aralık 2012
+0

Güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldırım Bilardo Yıldırım Bilardo Istakayı Mousenizle kontrol edin. Vuruş hızını ayarlayarak tüm topları deliklere atmaya çalışın ve Bilardo zevkine varın. İyi eğlenceler.

Süper Bilardo Süper Bilardo deluxe pool Oyununu ister 1 kişi isterseniz 2 kişi olarakta oynayabilirsiniz. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz masadaki toplardan öncelik olarak size işaretle gosterilip öncelik o topu sokmanız gerekmektedir. Ardından masada başka bi top işaret şeklinde yanıp söner ve topu sokarak diğer işaretli olan topları sokmaya devam ederek size verilen süre içerisinde oyunu bitirmeye çalışın. İyi eğlenceler.

Snooker Bilardo Snooker Bilardo Dünyaca ünlü Snooker oyununu Mousenizle Oynuyorsunuz.Amaç önce kırmızı ardından bir renkli sokarak oyuna devam etmektir.Kırmızılar bittikten sonra ki amaç ise renkli topları sırasına göre ceplere göndermektir.Renkli topların ceplere gönderilme şekli sarı, yeşil, kahverengi, mavi, pembe ve siyahtır.

Sexy Bilardo Sexy Bilardo Bu bilardo oyunumuz sexy bayanlarla yönetiliyor. Oyun Mouse ile oynanır rakibiniz Bilgisayardır. Rakibizi yene bilmeniz için ıstakayı çok iyi şekilde kullanmanız geremektedir. Bütün topları sokmak için en iyi atışlarınızı sergileyerek başka masalarda oynamanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

Harika Bilardo Harika Bilardo 8 tane oyuncu olarak rakipleriniz mevcut bu rakipleri birer maç yaparak kazanırsanız. Diğer oyuncularla bilardo maçı yapmaya devam ediceksiniz. Bütün oyuncuları yenerek bilardo ustası siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle topları hedef alarak deliklere sokmak ancak siyah topu sokarsanız oyun sona erecektir. Bu yüzden siyah topu her zaman en son deliğe atıcaksınız.

Gerçek Bilardo Gerçek Bilardo Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz. Şut hızını sağ tarafda power simgesinden ayarlayıp Strike butonuna basarak gerçekleştirin. Karşı rakibiniz bilgisayardır. Bu yüzden sizin daha zekice oynayıp bu oyunu kazanmak için bütün topları deliklere sokmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Facebook Bilardo Facebook Bilardo Facebook'da en çok oynanan oyunlar arasında Bilardo oyununu oynamaya hazırmısınız. Pool Live Tour oyununu oynamak çok basit. Oyuna başlarken dilerseniz 9 Top dilerseniz Amerikan veya 3 top bilardo oyunu oynayabilirsiniz. Bilgisayara karşı rakipleriniz mevcuttur. Başarılarınızın devamını dileriz.

En İyi Bilardo En İyi Bilardo En iyi bilardo oyunlarından amerikan bilardo oyunu karşınızda. 3d kalitesinde hazırlanmış olan bu bilardo oyunu sizlere keyifli oyun sergileyecek. Yapmanız gereken Mousenizle yönlendirmeyi sağlamak ve top hızını ayarlamak. Rakiplerinizle eğlennceli bir kapışma heycanı yaşayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Dora Bilardo Dora Bilardo Oyuna girdikten sonra bilardo topunu yarım daire şeklinde olan alana koyup mausenizle tıklayarak başlıyorsunuz. Gerisini tüm bilardo sevenler bilir sanırım. İyi oyunlar.