Ninja Kaplumbağalar Dövüş

Ninja Kaplumbağalar Dövüş oyunu 1204 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Aksiyon Oyunları Çizgi Film Oyunları Dövüş Oyunları

Ninja Kaplumbağalar Dövüş Ninja Kaplumbağalar Dövüş : 3D Ninja kaplumbağalar oyununa hazırmısınız. Ninja karakterini seçerek oyuna başlayın. Sizi öldürmeye çalışan Robot hedefi size doğru tutarak öldürmeye çalışıyor. Hedefe yakalanmadan karşınıza gelen ninjaları öldürmeye çalışın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Zıplamak için 'Z' tuşu Kılıç sallamak içinse boşluk tuşunu kullanın.

Ninja Kaplumbağalar Dövüş Oyununa Başla

Ninja Kaplumbağalar Dövüş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldız Dövüşçü Yıldız Dövüşçü Harika bir dövüş oyununa hoş geldiniz. İnanılmaz aksiyon dolu vakitler geçireceğiniz bu oyunda. Yıldız Dövüşçü sokaktaki çeteleri döverek ilerliyor. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla ilerleyin. 'A' Ve 'S' tuşlarını kullanarak yumruk atabilirsiniz.

X-Man Dövüş X-Man Dövüş Çizgi film kahramanı x-man büyük bir göreve doğru gidiyor. Robotlara karşı kızgınlığıyla birlikte elindeki jiletlerle adeta düşmanlarını param parça ediyor. Xman görevini tamamlaması için ona yardımcı olmasınız. yön tuşlarını kullanarak ilerleyin. kılıçlarınızı sallamak içinse boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. Xman yeni bölümlerde daha zor savaş içerisinde olucaktır.Xman ile maceraya ve aksiyona devam edim.

Winx Dövüş Winx Dövüş Oyuna başlar başlamaz karşınıza kullanım tablosu çıkıyor. Buradan yönergeleri öğrenerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar

Süper Ninjalar Süper Ninjalar Ekrandaki gördüğünüz bomba atan cihazları ninjaların patlatması gerekiyor. Ninjaları doğru bölgelere yerleştirerek patlatın ve yeni bölümlere geçmeye çalışın.

Süper Ninja Vuruşu Süper Ninja Vuruşu Oyunun açılmasını bekleyin. Ve play butonuna bastıkdan sonra enter tuşuna basın. Oyun oynama şekli yön tuşlarını kullanarak ilerliyorsunuz 'A 'S 'D Tuşlarıyla ninjadaki güçleri kullanın.

Süper Ninja Süper Ninja Özel yeteneklere sahip olan ninja bulunduğu bölgeden çıkabilmek için duvarları ve diğer ona karşı olan engelleri yıkmaya çalışıyor. Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Kılıçlarınızı kullanmak için Boşluk tuşunu kullanın.

Süper Mario Dövüş Süper Mario Dövüş Süper mario artık dövüşerek size heycan katmaya başlyacak. Karşınıza çıkan kaplumbağalar kendi bölgenize girmeye çalışıyor onları kendi bölgenize sokmadan hepsini döverek engelleyin. Oynama şekli Yön tuşlarıyla mario'yu harekat halinde tutun. Yumruk için 'Z 'X' ve 'C' tuşlarını kullanın. Ölüm vuruşu yapmak için Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. İyi eğlenceler.

Süper Dövüş Süper Dövüş Kız arkadaşınızı kurtarmak için düşmanlarınızı döverek ilerleyin.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sokaktaki piskopatlarla başı belada olan dövüşcü boksör sonunda hepsiyle dövüşmeye karar verip yola çıkıyor. Özel güçlere sahip olan bu dövüş ustası karşısına çıkanı adeta yere seriyor. Oyunda amacınız 8 bölümden oluşan sokaklara ulaşmak ve oradakilerle dövüşmek. Yapmanız gereken 'W' 'A' '^S' 'D' tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. 'J' tuşu ile yumruk 'K' tuşu Tekme 'L' tuşu ile zıplayabilirsiniz. Ölüm vuruşlarını kullanmak için 'J' ve 'K' tuşlarına aynı anda basmanız yeterlidir.