Slugterra Macera

Slugterra Macera oyunu 1000 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Çizgi Film Oyunları Macera Oyunları Çocuk Oyunları

Slugterra Macera Slugterra Macera : Çocukların sevgilisi popüler Disney kahramanı Eli Shane, macera dolu bir oyun ile karşımızda. Kahramanımız bu oyunda, düştüğü büyülü dünyadan kurtulmaya çalışıyor. Robot köpeği ile zorlu ve engebeli yol boyunca ilerleyen Eli Shane'i, kontrol etme görevi de bizlere düşüyor. Yön tuşlarını kullanarak kontrol ettiğimiz kahramanımız ile yolumuz üzerinde bulunan altınları toplayarak ilerliyoruz. Altınların dışında bir de yol üzerinde, mavi hız kapsülleri bulunuyor. Bu kapsülleri de toplamamız gerekiyor. Çünkü mavi kapsüller, robot köpeğimizin çok daha hızlı koşmasını sağlıyor. Özellikle yol üzerindeki dev boşlukları geçerken, mavi kapsüller sayesinde çok daha hızlanabilir, hatta bölüm sonuna kadar ulaşabilirsiniz.

Slugterra Macera Oyununa Başla

Slugterra Macera Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeşil Kutu Macera Yeşil Kutu Macera Yeşil kutu engelleri atlayarak yüzükleri toplamaya çalışıyor. Boşluk tuşuna basarak zıplayabilirsiniz. Ancak yere düşmemek için dikkatli olmalısınız. Yüzüklere ulaşırken tuzaklara dikkat edin.

Yeni Macera Yeni Macera Oyuna play diyerek başlayın. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Sizi öldürmek isteyen meyvelere Boşluk tuşuyla ateş ederek onları top haline getirin ardından yuvarlayın. Yeni bölümlere geçerek daha zor bölümleri göreceksiniz bütün bölümleri bitirmeniz gerekiyor maceranın sonuna varabilmeniz için iyi eğlenceler.

Uzayda Macera Uzayda Macera Tavşan ve kablumbağa uzayda yaşamaları için engelleri aşmaları gerekiyor. Çıkış kapısına doğru gidebilmeniz için Kablumbağa'ya yardım etmek zorundasınız. Onu üzerine alarak karşıya geçirin. W'A'S'D tuşları ile tavşanı yönetebilirsiniz. Yön tuşlarıyla ile Kaplumbağayı yönetebilirsiniz.

Timsah Macera Timsah Macera Ördeklerini bulmaya çalışan timsah engelleri aşmakta zorlanıyor. ve bölümü bitirebilmesi için karşısındaki yaratıkları geçmeli ve ördeklerine ulaşmalı.

Süper Mario Macera Süper Mario Macera Kahraman Süper mario Macera peşinde. Kırmızı kalpleri toplayarak ilerleyin. Karşınıza çıkan hayvanların üstüne zıplayarak onları öldürmeye çalışın. Oyunu yön tuşlarıyla oynuyorsunuz. Engellerden zıplayarak karşınıza çıkan yaratııkları öldürerek yeni bölümlerde süper mario ile maceraya doyabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Süper Macera Süper Macera Engellerle dolu maceralı yolda tuzaklara yakalanmadan ilerlemeniz gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak minik adamı kontrol edebilir, S,D tuşlarınada zıplama ve engelleri yok etmek için basabilirsiniz. Yolları geçerek oyunu tamamlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..

Slugterra Macera Slugterra Macera Çocukların sevgilisi popüler Disney kahramanı Eli Shane, macera dolu bir oyun ile karşımızda. Kahramanımız bu oyunda, düştüğü büyülü dünyadan kurtulmaya çalışıyor. Robot köpeği ile zorlu ve engebeli yol boyunca ilerleyen Eli Shane'i, kontrol etme görevi de bizlere düşüyor. Yön tuşlarını kullanarak kontrol ettiğimiz kahramanımız ile yolumuz üzerinde bulunan altınları toplayarak ilerliyoruz. Altınların dışında bir de yol üzerinde, mavi hız kapsülleri bulunuyor. Bu kapsülleri de toplamamız gerekiyor. Çünkü mavi kapsüller, robot köpeğimizin çok daha hızlı koşmasını sağlıyor. Özellikle yol üzerindeki dev boşlukları geçerken, mavi kapsüller sayesinde çok daha hızlanabilir, hatta bölüm sonuna kadar ulaşabilirsiniz.

Şirinler Macera Şirinler Macera Mario Şirin oyunu yüklendikten sonra Play butonuna 2 kez tıklayıp girişi sağla. YÖN tuşları yardımıyla şirinin kontrolünü sağla. Yol boyunca ilerleyip bütün kapalı paketleri topla. Dikkat etmen gereken engel ve akbabalara yakalanmamaya özen göster. Aksi takdirde etabı en baştan oynamak zorunda kalırsın. Macera Oyunları kategorisi içine eklediğimiz Mario Şirin oyununu oyunlardayiz.com ekibi adına sizlere bu tarz kaliteli keyif veren oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

Sincap Macera Sincap Macera Sevimli sincap ormanda tek başına fındıkları toplamak için mücadele ediyor. Sizde sincaba yardımcı olarak onun ormandaki macerasını yaşayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak ve Boşluk tuşunu kullanarak karşınıza çıkan hayvanları aşmalısınız. Hayvanlara dokukunursanız ölürsünüz.