Çocuk Oyunları

9/22

Fil Balon Patlatma Fil Balon Patlatma Şirin fil yavrusu gölde oynarken gölden çıkan renkli balonları patlatarak içinden çıkan meyveleri ve puanları toplamaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ve balonlara su atmak için Boşluk tuşu yani 'space' tuşunu kullanın. Bu yavru fil ile maceraya devam edebilmeniz için bütün balonları patlayın. İyi eğlenceler.

Mario Atv Mario Atv Mario Atv Motoruyla tepeleri aşarak paraları toplamaya çalışıyor. Uçurumlara düşmeden bölüm sonuna kadar dikkatli gitmesi gerekiyor. Yapmanız gereken Marionun motorunu kontrollu bir şekilde sürerek onu bitiş çizgisine ulaştırın. iyi eğlenceler.

Denizde Balık Yeme Denizde Balık Yeme Pirana balığı denizin derinliklerinde balıkları yemeye çalışıyor. Ve nekadar çok balık yiyebilirse okadar çok büyümesine sebeb oluyor. Sizde Bütün gelen balıkları yakalayarak büyüyün. Ve yeni bölümlerde daha iri balıkları yiyebilecek ve deniz altına maceraya doyucaksınız.

Bubble Witch Bubble Witch Facebook balon patlatma oyunlarından Bubble witch game. Büyücülerin kazanana attıkları ixirden oluşan topları yukarıdaki renga renk toplara uyumlu olarak patlatmaya çalışıyorlar. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak atışlarınızı yapın. İyi eğlenceler.

Simpson Archer Simpson Archer Çizgi film kahramanı simpson Sarayın görevlisini esir alarak kafasına elmayı koyarak ona nişan alıyor. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak Okunuzu hedefe doğru fırlatın. Her seferinde dahada uzaklaşarak elmaya nişan alıcaksınız. iyi eğlenceler.

Mario Uzay Savaşı Mario Uzay Savaşı Mario Uzaya çıkarak düşmanlarını öldürmeye çalışıyor. Mario Gemisiyle birlikte gezegendeki uzaylılarla çatışıyor. Havada aksiyon yaşayabileceğiniz bu oyunda mario ile heycana doyucaksınız. Yapmanız gereken 'W' 'S' 'A' 'D' tuşları ile hareket halinde Olun. Ateş etmek için mousenizi kullanın. Mario macera oyunun keyfine varın.

Batman Macera Batman Macera Kötülük tüm Gotham City Batman Brave kaplı ve kaos şehirde genelinde olsun önce Bold tüm suçluları durdurmak için eşi görülmemiş bir eyleme dönüştü. Tüm düşmanları yok ve şehirde düzeni sağlamak için Batman Yardıma koşuyor.

Batman Kurtarma Batman Kurtarma Şehirdeki Düşmanlar tarafından kaçırılmış insan vatandaşlarını birisi kurtarması gerekiyor. Rehin alınmış onca insan düşmanların ellerinde ve onları öldürmek istiyor. Tam bu arada Batman onları kurtarmak için yola çıktı. Yapmanız gereken Aşşağıya inerek insanları kurtarıp yukarıya çekin kendinizi.

Mario Roket Mario Roket Mario Rokete sarılıp Prensesi kurtarmaya çalışıyor. Bu arada paraları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Mario Prensese ulaşabilmesi için dikkatli bir şekilde füzeyle iniş sağlaması gerekiyor. Bu yüzden Mario ya yardım ederek ona prensesi kavuşturun. İyi eğlenceler.

Pokemon Bisiklet Pokemon Bisiklet Pikaçu Ustasıyla birlikte bisiklet macerasına çıkıyor. Bu durumda sizde onları kontrol ederek eğlenceli bisiklet sürme oyununu yaşayıyacaksınız. Yapmanız gereken dikkatlice gitmek.. Yeni bölümlerde piçakuyla heycana varın.

Dora Bisiklet Sürme Dora Bisiklet Sürme Dora Arkadaşlarını bisikletine bindirerek onları gezdirmeye çalışıyor. Kaşif dora arkadaşlarıyla birlikte bisikleti ile eğlenmeye çalışıyor. Sizde onlara yardımcı olarak yön tuşlarını kullanarak ilerleyin. Dora bisiklet sürme oyunun heycanına varın.

Dora Hayalet Öldürme Dora Hayalet Öldürme Kaşif Dora Hayalet diyarında Sihirli Süpergesiyle uçuyor. Ve onu öldürmeye çalışan hayaletler ve mumyaları öldürerek insanları kurtarın. Dora sihirli ixleriyle hortlakları ve diğer düşmanlarını yok etmeye çalışarak esir insanları kurtarması gerekiyor. Sizde ona yardım ederek bu görevi kaşif doraya tamamlatın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak süpergeyle havada dengeyi sağlayın. Ateş etmek için boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. Dora Cadı öldürme oyunu.

Sonic Gözyüzü Sonic Gözyüzü Sonic Butluların üzerinden atlayarak Puanları yakalamaya çalışıyor. Özel güçlerini kullanarak adeta uçuyor. Bölüm sonuna ulaşabilmesi için bulutların üzerinden yere düşmeden ilerlemesi gerekiyor. Bulutların üzerinde Maceraya sonic ile devam edin. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanın. Boşluk tuşu yani 'Space' tuşuna basılı tutarak uçuş yapabilirsiniz.

Tom Motor Sürme Tom Motor Sürme Çizgi Film kahramanı tom. Ormanda Atv sürerek meyveleri toplamaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak Tom ile atv motorunu sürmeye devam edin. Havada takla atarak extra puanlar kazanabilirsiniz. Tom Atv motoru oyunun heycanına varın.

Tom ve Jerry Hayalet Tom ve Jerry Hayalet Tom ve Jerry Hayaletleri öldürebilmek için birlikte olmaya karar veriyorlar. Tom ve jerry sihirli süpürgeyle havada uçarak karşısına çıkan yarasalar ve diğer hayaletleri ateş ederek öldürmeye çalışıyor. Bu durumdan kurtulabilmeleri için onlara yardımcı olmalısınız. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak havada kontrolunuzu sağlayın ateş etmek için Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. Tom ve Jerry Cadı öldürme oyunu.

Tom ve Jerry Yakalama Tom ve Jerry Yakalama Tom Jerryyi yakalamaya çalışıyor. Uçurumdan aşşağıya el arabasıyla inen jerry tomdan kaçıyor. Tom'da el arabasına binerek onu yaklamaya çalışıyor. Engellerden atlayarak yere düşmeden jerry ulaşmaya çalışıyor. Sizde Yön tuşlarını kullanarak Jerry'yi yakalayın.

Ninja Motor Ninja Motor Ninja Kaplumbağalar Şİmdi motor sürmek için yola koyuluyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak hızla bitiş çizgisine doğru ilerleyin. Motoru kontrol altına almanız gerekiyor çok hız yaparak düşebilirsiniz. Eğlenceli hareketler yaparak eğlenmeye çalışın. İyi eğlenceler.

Mario Ve Sonic Yarış Mario Ve Sonic Yarış Sonic ile Mario arkadaş olup Motorlarıyla yarış yapmak için hazırlandılar. Sizde İster Mario yada Sonic ile seçiminizi yaparak yarışa başlayabilirsiniz. Sonic ve Mario Motor yarışı oyunun heycanına varın.

Noel Baba Motor Sürme Noel Baba Motor Sürme Noel Baba Motoruyla yıl başı geçesi için hediye topluyor.Bütün hediyeleri toplayarak yeni bölümlerdeki hediyeleride toplayıp Yılbaşı geçesi için Çocuklara hediye dağıtması gerekiyor. Sizde Noel Babaya Yardımcı olarak Motor sürmenin keyfini çıkartın. İyi eğlenceler.

Sonic Atv Sonic Atv Süper Sonic atv motoruyla Hız yaparak havada hareket yaparak puan kazanıp bitiş çizgisine doğru hızla ilerliyor. Dikkatli bir şekilde Motoru kullanarak eğlenceli hareketler yapabilirsiniz. Süper Sonic Atv oyunun heycanına varın.

Sue Bisiklet Sürme Sue Bisiklet Sürme Sue Köpeğini bisikletin sepetine koyarak gezintiye çıkıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanmak. Zaman karşı yarıştığınızı unutmayın. En kısa sürede bitiş çizgisine doğru hızla ilerleyin yerlerde çukurlar ve tuzaklara düşmeden ilerleyin. Sue ile bisiklet sürme oyunun heyvanına varın. İyi eğlenceler.

Doktorlar Doktorlar İnsanlar ateşli bir hastalığa yakalanıp mutasyona uğramakta. Senin yapman gereken hastaları doktora gösterip doktorun teşhisini beklemelisin. Doktordan gelen hastaları yataklarına yatırıp iyileştirmelisin. Bu oyunu fare ile oynayın Fare ile hastaları doktorun odasına sürükle daha sonra fare ile doktoru yönlendirmek isteğin yere fare ile götür. Doktorlar Türkçe oyunun heycanına varın.

Sihirli At Sihirli At Renga renk at seçiminizi yaparak engelli at oyununa başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle atınızı kontrol etmek ve engellere gelmeden önce atlamak yeni bölümlerde Sihirli atlarınızla engelleri aşarak büyük bir at oyunu heycanı yaşıyacaksınız. İyi eğlenceler.

Sarı Taksi Sarı Taksi Sarı taksine atla ve müşterileri istedikleri yere götür. Yön tuşlarını kullanarak hareket et. 'R' ile radyo kanalını değiştir. 'H' ile korna çal. Etrafı yeşil daire ile çevrili müşteriye yanaşıp arabana al. Gitmek istediği yer soldaki mini haritada ok ile gösterilecek. Polise yakalanmadan ve araçı haşat etmeden hedefe müşteriyi ulaştırabilirsen parayı kazanabilirsin. Yoldaki yağ çukurlarına girersen aracın kontrolü zorlaşır. Polise yakalanınca elinden kurtulabilirsen bonus kazanabilirsin.

9/22