Kayu Yıldız Toplama

Kayu Yıldız Toplama oyunu 1845 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları Kayu Oyunları Çizgi Film Oyunları Çocuk Oyunları Zeka Oyunları

Kayu Yıldız Toplama Kayu Yıldız Toplama : kayu yıldızları toplayarak bitiş çizgisine gitmeye çalışıyor. ancak ona yardım etmelisiniz. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak yıldızları toplamaktır. engellerden zıplayarak yıldızları toplamaktır. 5 kez hakkınız vardır. bu hakları iyi kullanarak ilerlemeye çalışın. Aksi Takdirde oyun yeni başlamak zorunda kalıcak. Olabildiğinizce dikkatlice atlayarak bütün puanları toplayın. Yeni bölümlerde kayu ile heycana varabilmeniz için bölümü sorunsuzca bitirmeni gerekiyor. iyi eğlenceler.

Kayu Yıldız Toplama Oyununa Başla

Kayu Yıldız Toplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldız Yılanı Yıldız Yılanı Oyuna NEW GAME butonunu tıklayarak başlıyorsunuz. Daha sonrası tamamen sizin becerinize kalmış. Gelen düşmanları öldürün ve yeni seviyelere atlayın. En yüksek puanı elde edin birinci siz olun.

Yıldız Toplama Yıldız Toplama Küçük şirin hayvan yıldızları toplayarak evine gitmeye çalışıyor. Ancak önüne çıkan engelleri aşmak zorunda sizde ona yardımcı olarak onun bu zorlu görevini başarmasını sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerlemek. Ve engellerden atlamak için Boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler.

Yıldız Top Fırlatma Yıldız Top Fırlatma Mousenizi kullanarak Canavara Yıldız topu fırlatarak Diğer topun yanına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Böylelikle yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Yıldız Top Yıldız Top New Game seçeneğini seçerek engellerle dolu olan bölümlerde bir yolunu ve yöntemini bularak anahtarlara erişmeliyiz. Yön tuşları ile maceracımızı kontrol edebilir ve mouse'unuzla ekranın üstünde size verilen nesneleri engelleri aşmak için kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Yıldız Savaşları Yıldız Savaşları Kıyasıya mücadele edebileceğiniz bir oyun. Sürükleyici heyecanlı bir oyuna var mısın? Oyunu oynamak için sadece MAUSEnizi kullanıyorsunuz. ilerledikçe silahlarınızı güçlendirecek ve hasarlarınızı tamir edeceksiniz. İyi oyunlar.

Yıldız Savaşçısı Yıldız Savaşçısı Yıldızlar arasında dolaşırken Geminizde arıza çıkıyor ve hemen inmek zorunda kalıyorsunuz. İndiğiniz yıldızda yaşayan canavarlar sizi pek misafir perver karşılamıyor. Size zarar vermelerini önlemek için silahınızı kullanın. Geminize gereken malzemeyi bulmaya çalışın ve aynı zamanda kendinizi tehlikelerden koruyun. Oyunu oynarken kullanmanız gereken tuş takımı; Mouse, W,A,S,D tuşlarıdır. İyi eğlenceler.

Yıldız Dövüşçü Yıldız Dövüşçü Harika bir dövüş oyununa hoş geldiniz. İnanılmaz aksiyon dolu vakitler geçireceğiniz bu oyunda. Yıldız Dövüşçü sokaktaki çeteleri döverek ilerliyor. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla ilerleyin. 'A' Ve 'S' tuşlarını kullanarak yumruk atabilirsiniz.

Yıldız Bisikletleri Yıldız Bisikletleri Sevdiğiniz çizgi film karakterlerinden bir tanesini seçerek oyuna başlayın. Yarış başladıktan sonra kıyasıya mücadele başlıyor. En iyi skoru elde edin ve yarışı birincilikle bitirin. Günün kahramanı siz olun. İyi oyunlar

Winx Kalp Toplama Winx Kalp Toplama winx Kızı kanatlarıyla birlikte gök yüzüne yükselerek bulutların aralarındaki kalpleri topmaya çalışıyor. Dikkat etmeniz gereken şeyler bulutlara çarpmamak ve etrafındaki cadılara değmeden yükseklere çıkarak kalpleri toplamanız gerekıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak wix kızını gözyüzüne doğru çıkartmaya çalışın. Winx kalp toplama oyunun zevkini varmaya devam edebilmeniz için Bütün bölümleri geçmelisiniz. Aksi takdirde oyun baştan başlar.İyi eğlenceler.