Defans Oyunları

0/1

Defans Oyunları

Age Of Defanse 3 Age Of Defanse 3 Taş devrinde mağaranızı korumak o kadar kolay değil. Mağara mücadelesini en iyi şekilde veren yuvasında rahat yaşar. En iyi şekilde mağaranızı koruyun ve yeni bölümlere geçerek yeni rakiplerle karşılaşın. İyi oyunlar.

Age Of War 2 Age Of War 2 Oyuna başlar başlamaz bekleme yapmadan hemen asker çıkarmaya başlamak en doğru hareket olur. Altta yazan yönergeleri takip ederek çağ atlayıp yeni silahlı askerler çıkartabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kingdom Rush Kingdom Rush Savunma oyunları sevenler için Kingdom Rush oyunu mükemmel bir seçenek diyebiliriz. Kingdom rush oyununu oyna ve eğlencenin sınırlarını zorla. Defans oyunlarının tamamında olduğu gibi amacınız krallığınıza saldıran düşman yaratıkları yol üzerine kuracağınız savunma silahları ile durdurmalısınız. Ama kingdom rush oyunundaki farklardan biri yol üzerine asker de ekleyebiliyor olmanız ve özel büyülerinizin olması. Her bölümü geçtiğinizde kazanacağınız yıldızlar ile bölüm aralarında istediğiniz güçlerinizden bir kaçını arttırabiliyorsunuz. Kingdom rush oyunu ile harika vakit geçirmeye hazır mısınız?

Toy Defense Toy Defense Toy Defense; “First Blood”, “Hard Winter” ve “Die Hard” isimli üç ana bölümden oluşuyor. Her biri 24 seviyeye sahip olan bu bölümlerden hangisini seçeresek ondan oyuna başlama şansına sahibiz. Üç bölüm de oyunu farklı atmosferlerde oynama şansı veriyor ancak oyunun temel özellikleri bir değişiklik göstermiyor. Oyunun temel amacı, düşman birliklerinin geçişine engel olmak için askerleri doğru yerlere yerleştirmek. İlk seviyelerde sadece piyadeler kullanırken, ilerleyen seviyelerde ağır silahlar da devreye giriyor. İlerleyen bölümlerde ağır silahların devreye girmesinin nedeni ise herkesin tahmin edeceği üzere düşman saldırısının da ağırlaşması. Bu noktada oyuncuya düşen görev ise doğru noktalara doğru birlikleri ve askerleri yerleştirmek. Yerleştirme işlemindnen sonra oyuncuya yapacak fazla iş kaldığını söylemek pek mümkün değil. Bu noktadan sonra bozulan makineleri tamir etmek, yeni askerleri yerleştirmek dışında bize pek iş düşmüyor.

Yönet Ve Fethet Yönet Ve Fethet Oyunu üstteki 'Oyunu Büyüt'e tıklayıp tam ekran oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun amacı çok basit: Düşman askerlerinin kendi tarafına ulaşmasına izin verme ve kendi adamlarının düşman tarafına ulaşmasını sağla. Eğer bir adamın karşı tarafa ulaşırsa üstte göreceğin şehir barı diğer tarafa uzayacak. Düşman askeri senin tarafa ulaşırsa bu şehir barı senin tarafa uzayacak. Şehir barını önce dolduran taraf savaşı kazanır. Süre bitiminde hangi tarafın barı uzunsa savaşı o kazanır. Soldaki sarı ok u kullanarak askerlerinin nereden başlaması gerektiğini seçebilirsin. Sarı ok u hareket ettirmek için W ve S (yada yukarı ok ve aşağı ok) tuşlarına bas. Askerler arasında seçim yapmak için A ve D (yada sol ok ve sağ ok) tuşlarına bas. Farklı birimlerin farklı güçleri ve zayıflıkları vardır. Birim satın alma ekranında bu özellikleri ayrıntılı görebilirsin. Üretmek istediğin askerin altı kırmızı yuvarlak haline gelir. Üretim süresi dolan askeri boşluk tuşuna basarak gönderebilirsin. Her 20 öldürmeden sonra 8 kişiden oluşan takviye birlikler gelecek. Bu takviye birlikleri Q tuşuna basarak gönderebilirsin. (Üretim süresi dolan askeri beklemeden göndermek için ayarlardan otomatik gönderi seç.)

Bil Ve Fethet Bil Ve Fethet Facebook oyunu bil ve fethet dünyanın herhangi bir ülkesini seçip bir veya daha fazla insanla yarışma yapıyorsunuz oynaması ve ögrenmesi çok kolay olan oyunda sorulara çabuk ve doğru yanıtlar vererek puanınızı artıyorsunuz . Take Over Game.

Good Game Empire Good Game Empire Goodgame Empire oyununda strateji oyunlarınizi kurup bütün krallıkları yok etmeye çalışacaksınız. Oyunda bulunan demir, odun ve yiyecek gibi maddi özellikleri kazanabilmek için sürekli yeni binalar inşaa edecek ve kurduğunuz binaları geliştirip güçleneceksiniz. Oyuna başlarken mutlaka ilk işiniz kulelerinizi geliştirmek ve duvarlarınızı genişletmek olmalı. Saldırı yapacak güce kavuşana kadar öncelikle savunmanızı güçlü tutmalısınız ki oyunun başında güçsüzken başka imparatorluklar size kolay zarar veremesin. Oyunda yeteri kadar maddi güce sahip olduktans onra barakalar kurup okçu, mızraklı, atlı gibi bir çok savaş askeri yaratacaksınız. Oyunda çok daha hızlı ilerlemek ve gücünüzü tüm dünyada ki kullanıcılara duyurmak istiyorsanız odun ya da demir satın alarak kendinizi bir adım öne geçirebilirsiniz. Bu flash tabanlı oyunda imparatorluğunuzu geliştirip tüm dünyaya gücünüzü gösterin. İyi eğlenceler.

Penguen Defans Penguen Defans Pengeuenlerin saldırısını kesmek için çeşitli silahlar kullanarak onları çıkışa gitmeden öldürmeniz gerekiyor yoksa size zarar verecekler sonra size verilen ödüllerle dahada güçlü silahlar alın iyi eğlenceler..

Büyücü Defans Büyücü Defans Strateji oyunu ve Teknoloji Sihirli bir sihirbaz olarak sizin görevinizdir robotlar ve mech savaşçıları saldıran ordulara karşı kaleyi korumak.Robotlar üzerinde büyü ve becerilerini yükseltmek veya yeni büyüler satın almak için deneyim kazanmak.

Okçu Defans Okçu Defans storm ops 3 game. Köyünü basmaya çalışan düşmanlara karşı elindeki okuyla gelen hayvanlara ve düşman askerlerine nişan alarak onları vurmaya çalışıyor. Köyünü kurtarabilmesi için gelebilecek bütün zararlı varlıklara karşı okunu iyi kullanıp bölgesini korumak zorunda. Yeni Silahlar alabilir ve daha güçlü olabilmeniz için bölümü geçmelisiniz.

Battle Gear Battle Gear Battle gear oyununda amacımız oyunun başında seçtiğimiz görevleri yerine getirmek. Görevi seçtikten sonra continue tuşuna basarak ayarlar kısmına geliyorsunuz ve burdan start war kısmına tıklıyarak savaşa başlıyorsun. Kalenden çıkan askerlerin hemen karşı kaleye saldırıya geçiyorlar. Düşmanlarını öldürmek için askerlerini onların üzerine göndermen yeterli. Yalnız askerlerini oluşturmak için sol alttaki istediğin birliğin üzerine tıklaman gerekiyor. Sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak alanda ileryebilirsin. Savaş başlasın, güçlü olan kazansın. battle gear

Uçak Koruma Uçak Koruma Uçak Koruma savaş alanına sağlık yardımı götürmek için havalanan ve içerisinde sağlık malzemelerinin buluduğu ilkyardım uçağına karşı düşman hava kuvvetlerine ait savaş uçakları gelerek ateş açıyorlar ve uçağı düşürmek istiyorlar. sizde ilkyardım uçağına eskortluk eden diğer uçak içerisinden elinizdeki otomatik silah ile düşman uçaklarını hedef alarak ateş ederek imha edin ve sağlık malzemeleri taşıyan uçağın güvenli bir şekilde havalimanına inmesini sağlayın, ayrıca bölüm sonlarında kazandığınız paralar ile extra silah ve diğer mühimmatlar satın alabilir ve düşmana karşı daha etkili savaş açabilirsiniz.

Orman Defans Orman Defans Orman defans oyununda, karanlık ormanın derinliklerinden gelen ve köyünüze saldıran hayvanlara karşı kuleler kurarak köyünüzü korumaya çalışıyorsunuz. Sakin ve huzur dolu köyünüze saldıran hayvanların, köyünüze girmelerini önlemek için savnma kulelerini doğru noktalara kurmalı ve etkin bir savunma ile hayvanları amaçlarına ulaşamadan etkisiz hale getirmeye çalışmalısınız. Oyuna yüklenmesinin ardından start ve new game butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz. Kule oluşturma ve diğer kontroller için fareyi kullanmalısınız. Başarılı olduğunuz bölümlerin ardından kazandığınız puanlar ile savunma hatttınızı güçlendirebilirsiniz. Yeni defans oyunlarında buluşmak üzere iyi eğlenceler keyifli oyunlar dileriz.

Düşman Kuşatma Düşman Kuşatma Stratejik savaş oyunu düşman kuşatmasında, bölgenizi ele geçirmek için saldıran düşmanların karşısına ordularınızı çıkartıp savunma yapıp saldırılar düzenlemelisiniz. Düşman askerleri ile yaptığınız savaşlarda galip gelmeniz halinde, düşman bölgelerini işgal ederek sınırlarınızı genişletip ordularınız ile yeni bölgelere saldırılar düzenleyebilirsiniz. Başarılı olduğunuz bölümlerin ardından yeni askerler çıkartabilir, sahip olduğunuz askerlerin gelişimini tamamlayarak daha etkin savaşçı olmalarını sağlayabilirsiniz. 3 boyutlu görsel efektler ile hazırlanan düşman kuşatması oyununun tüm aşamalarında, kontrolü sağlamak için fareyi kullanmalısınız. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.

İncursion 2 İncursion 2 incursion Game. Düşman askerleri intikam almak için tekrar saldırıya geçiyorlar. Bir önceki oyunumuzdan sonra geri çekilmişler ve planlar yaparak yeni bir saldırıya geçmişlerdir. Köyün tekrar huzura kavuşması için yardımınıza ihtiyacımız var. Mouse'unuzla kışlalardan askerleri stratejik bir şekilde çıkarmalı ve geliştirmelisiniz. Bölüm sonlarında aldığınız altınlarla askerlerin özelliklerini güçlendirebilirsiniz.Köyümüzün geleceği sizlerin elinde. Köy askerleri oyununda Bol şanslar..

Devler ve Cüceler Devler ve Cüceler Aynı topraklarda yaşayan devler ve cüceler, yaşadıkları bölgenin hakimi olabilmek için kıyasıya bir savaşın içerisine girmiştir. Bu amansız savaşta cücelerin yanında yer almalı ve devleri yenerek toprakların tek hakimi olmaya çalışmalısınız. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Savaş esnasında çıkardığınız kılıç ve okçu askerler ile düşmanları dize getirebilirsiniz. Devler ve cüceler savaşında kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Oynadığınız bölümlerde başarılı olmanız halinde topraklarınızı genişleterek yeni alanlarda savaşa devam edebilirsiniz. Kontrol noktalarında paranız yettiğince istediğiniz asker modelini seçebilirsiniz. Devler ve cüceler savaşı oyununda başarılar dileriz.

Savaşçı Okçu Savaşçı Okçu Elinizde kalan son kaleyi savunmak için varınızla yoğunuzla savaşmalısınız. Mouse'unuzun sol tık tuşunu basılı tutarak fırlatacağınız okun gücünü ayarlayabilir ve yön vererek saldıran yaratıklara fırlatmalısınız. Bölüm sonları kazandığınız paralar ile Shop'dan silahlarınızı ve özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Ordu Yönetme Ordu Yönetme Ordunu Yönet oyunumuzuda sahip olduğunuz savaş araçlarını mouse,unuzla stratejik bir şekilde düşmanlarınızın karargahlarına göndererek orayı almalısınız. Ordunuz sizin yönetiminizde düşmanlara kök söktürecek ve güç sizin olacaksınız. İyi Eğlenceler..

Age Of Defense 4 Age Of Defense 4 Çağ savaşı oyununun devamı olan bu oyunda karşınızdan çıka gelen düşmanlarınızı bölgenizden uzak tutarak karşı takıma saldırılar yapmalısınız. Rakibinizi yenebilmeniz için savunma taktiklerini iyi yapmanız gerekiyor. İlk bölümde size verilen askerleri karşı takıma göndermeler yaparak etkisiz kılmalısınız. Savaşı kazandığınız takdirde kendinizi geliştirmeniz için size itemler verilecek. Bunları kullanarak askeri gücünüzü arttırmalısınız. İyi eğlenceler..

Kale Savaşı Kale Savaşı Bu oyunumuzda kalenizi düşman işkalinden korumak için çok sayıda asker çıkartarak size yaklaşmak isteyen savaşçı askerleri öldürmeye çalışıyorsunuz. Bu büyük savaş saatler alabilecek ve zaferi size zevkle tattıracak bir oyun olacaktır. Yapmanız gereken alt taraftaki menü seçeneklerinden askerlerin üzerine basarak asker çıkartabilirsiniz.

Koruyucu Asker Koruyucu Asker Bölgenize girmek isteyen düşmanlara nişan alarak onları öldürmeye çalışın. Şarjör değiştirmek için 'R' tuşunu kullanabilirsiniz. Toplamda 6 bölümden oluşan bu oyun size eğlenceli vakitler sunacaktır.

Royal Offense Royal Offense Kalenizi korumak için şovalye askerlerini çıkartarak gelen hayvanları öldürerek savunma yapmaya çalışın. Yeni askerler çıkartabilmeniz için para kazanmanız gerekiyor. iyi eğlenceler.

Savaşçı Aslan Savaşçı Aslan Sarayına saldıran canavarlara karşı aslan kral mızraklarla onları vurmaya çalışıyor. Hedefi Mouseniz ile ayarlayıp atışlarınızı yaparak onları bölgenize sokmamaya çalışın.

Minik Savaşçılar Minik Savaşçılar Bölgelerine zarar vermek isteyen canavarlara karşı siper alan küçük savaşçılar bölgelerini korumak için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Sizde bu savaşı kazanmak için büyük bir mücadele sarf edin.

0/1