Dora Zıplama

Dora Zıplama oyunu 1009 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Dora Oyunları Çizgi Film Oyunları Macera Oyunları

Dora Zıplama Dora Zıplama : Kaşif dora Ayıcıkların Üzerlerinden atlayarak puanları toplamaya çalışıyor. Uçurumdan aşşağıya düşmemesi için engellerden atlamaya çalışıyor. Yapmanız gereken sadece yön tuşlarını kullanın. Dora Zıplama oyunun keyfine varın.

Dora Zıplama Oyununa Başla

Dora Zıplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaralı Dora Yaralı Dora Sevimli dora kolunu çarparak kanatır ve acil servise kaldırılır. Acil serviste kanını temizleyerek ve kanayan bölgeye dikiş atarak onun taburcu olmasını sağlayın. Yapmanız gereken size gösterilen işaretlere uyarak oyunu tamamlamak.

Şekerci Dora Şekerci Dora Kaşif dora Arabasına şekeleri doldurarak onları düşürmeden sağ salim bitiş çizgisine ulaştırması lazım. Yön tuşlarını kullanarak fazla hız yapmadan dikkatli bir şekilde şekerleri yerine bırakın.

Prenses Dora Prenses Dora Dora Prenses olmaya karar verdi. Yapmanız gereken sağ tarafdaki prenses elbeleri doranın üzerine giydirmek. Mousenizle seçimlerinizi yaparak dorayı güzeller güzeli yapın. İyi eğlenceler.

Mario Zıplama Mario Zıplama YEni bir mario oyununa hoş geldiniz. Mario orman adasında basamakları çıkarak zirveye ulaşmaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak sürekli yukarıya çıkmaya çalışın. Etrafınızdaki puanları toplayarak dikkatli bir şekilde zıplayarak yukarıya çıkan. Unutmayın ki zamana karşı oynuyorsunuz. Mario zıplama oyunun yeni bölümlerine ulaşabilmeniz için bütün basamakları çıkmalısınız yere düştüğünüz takdirde oyuna baştan başlamak zorunda kalıcaksınız. İyi eğlenceler.

Mario Balonla Zıplama Mario Balonla Zıplama Marip balonuyla birlikte zıplayara ilerlemeye calısıyor ve karşınıza çıkan küçük mario balonları toplamasınız. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak ilerlemek. Dikkat etmeniz gereken dikenli çiceklere değmeden üstlerinden atlamak olucaktır. Aksi taktirde mario'nun balonu patlar ve oyuna baştan başlamak zorunda kalırsınız . Mario ile balonla zıplamaya oyunun yeni bölümlerinde heycana varabilmeniz için bölümü sorunsuzca geçmelisiniz. İyi eğlenceler.

Kaşif Dora Kayak Kaşif Dora Kayak Kaşif Dora'nın en yeni kayak oyununu oynadınız ? Kayak yarışına başlayabilmek için START GAME butonuna tıklayacaksınız. Oyundaki amacınız dorayı tehlikelerden koruyup bitiş noktasına ulaştırmak olacak. Oyuncunuzu kontrol etmek için ok tuşlarını kullanacaksınız. Yıldızları toplamayı unutmayın. Bol Şans.

Dorayı Giydirme Dorayı Giydirme Sevimli dorayı giydirmek için menüdeki seçenekleri tıklayarak dorayı giydirebilir ve süsleyebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Doraya Makyaj Yapma Doraya Makyaj Yapma Kaşif Doraya makyaj yaparak onu güzel yapmak sizin elinizde. Seçeneklerden malzemeleri kullanarak doranın yüzünü güzelleştirin. Dora Makyaj oyunu iyi eğlenceler diler.

Doranın Sebze Çiftliği Doranın Sebze Çiftliği Oyunumuzda, bize verilmiş olan 6 farklı sebze yetiştireceğimiz sihirli ve çok verimli toprağı bulunan saksıda en verimli sebzeleri yetiştireceğiz. Çiftliğimizin katoloğundan seçeceğimiz yetiştirmek istediğimiz sebzenin tohunumu seçerek saksıya ektikten sonra gerektiği zaman su vermek ve diğer bakımlarını yaparak en güzel sebzeleri yetiştireceğiz.