Civciv Kurtarma

Civciv Kurtarma oyunu 645 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Friv Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Civciv Kurtarma Civciv Kurtarma : Yavru sarı civciv cam fanus içinde hapseldilmiş. Senin yardımınla uçmakta zorlanan sarı civcivin pervaneler yardımıyla uçmasını sağlayıp çıkış noktalarına ulaşmasını sağlamalısın. Başlangıçta her ne kadar kolay olsa da ilerleyen bölümlerde oyun oldukça zorlaşıyor. Sarı civcivi fare ile yönlendirin.

Civciv Kurtarma Oyununa Başla

Civciv Kurtarma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumak Kurtarma Yumak Kurtarma Yumak koruma oyununda yumuşak topların yuvalarına gitmesini sağlamalısınız. yumakların bağlı bulundukları ipleri mouse yardımı ile keserek serbest kalmalarını sağlayın. Daha sonra etrafta bulunan eşyaları ve diğer ipleri keserek yumaklara yön vermeye çalışacaksınız. İpleri uygun zamanda keserek yumakları yuvalarına göndermelisiniz. İyi şanslar..

Topları Kurtarma Topları Kurtarma Renklerine uygun olarak Mousenizi kullanarak toplara atış yapın. Ve onları özgür bırakarak yeni bölümlere geçerek melek topları özgür bırakmaya çalışın.

Tavşan Kurtarma Tavşan Kurtarma Savaşda yaranlanmış tavşanları kurtarmaya çalışan tavşanımıza yardımcı olarak onları kurtarmayı sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla hareket edin. Boşluk tuşuna basarak yaralıları sırtınıza alarak ilk yardım çadırına ulaştırın. iyi eğlenceler.

Sünger Bob Kurtarma Sünger Bob Kurtarma Sünger bob'un arkadaşı düşmanlar tarafından kafese tıkanmış. Sünger bob bu zorlu mücadeleyi başarıyla tamamlaması gerekiyor sizde ona yardımcı olarak arkadaşını kurtarmasına yardımınız olsun. Oyunu yön tuşlarıyla oynuyorsunuz.

Sudan Adam Kurtarma Sudan Adam Kurtarma Sudan Kurtarma oyununda, amacınız size verilen nesneler ile su içindeki mücevheratları toplamak. Kendinize ve zekanıza güvenerek su altında kalan çocuğu kurtarmalısınız. Sudaki engellere takımadan kırmızı elmasları toplayarak çocuğun su üstüne çıkmasını sağlamalısınız. Oyunu fare ile oynayın.. İyi eğlenceler.

Şirinleri Kurtarma Şirinleri Kurtarma Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Gargamel şirinleri tutsak aldı. Şirin baba şirinleri kurtarabilmesi için renkli kutuları patlarak şirinleri gargamelin eliden kurtaracak. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak mavi kutuları seçerek ve diğer yeşil kutuları patlarak bir şirine kurtarabilirsiniz. Bütün şirinleri gargamelin elinden kurtarabilmeniz için kutuları hepsini doğru bir şekilde patlatmanız gerekiyor. Şirin Baba Gargamelin elinden şirinleri kurtarmasına yardım edin. Şirinleri kurtarma oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Sincap Kurtarma Sincap Kurtarma Kahraman sincap Sevgilisine kavuşmak için engellerden sıyrılarak ona kavuşmaya çalışıyor. Sizde Mousenizi kullanarak doğru bir şekilde ipleri keserek başarıya ulaşın.

Sevimli Kuş Kurtarma Sevimli Kuş Kurtarma Buzun içerisine hapsedilmiş kuşu Büyülü iksirle buzu eriterek Kuşu kurtarın ve özgürlüğüne kavuşturun. Yapmanız gereken sadece Mousenizi kullanarak İksiri doğru bir şekilde buza ulaştırmak iyi eğlenceler.

Savaşta İnsan Kurtarma Savaşta İnsan Kurtarma Savaşın ortasında kalan ve yarılı halde kurtarılmayı bekleyen masum insanlar var. Yukarıdan gelen bombalar arasından sıyrılarak insanları kurtarmalısınız. Yön tuşlarıyla hareket halinde olup seri bir şekilde kurtarma operasyonunu başarıyla tamamlayın. Yeni bölümlerde bir çok masum insanları savaştan kurtarmalısınız bu görev sizindir.