Palamut Kafa

Palamut Kafa oyunu 1279 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Friv Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Palamut Kafa Palamut Kafa : Palamut macerası oyununda, meşe palamudunu yönlendirmeli ve platform içerisindeki engellere takılmadan yukarıya doğru çıkmasını sağlamalısınız. Oyun alanında palamudun kontrolünü sağlamak için fareyi kullanmalısınız. Bölüm içerisinde havalandırma boruları, vantilatör, fırlatma mekanizması, bomba ve daha bir çok farklı nesne yer almaktadır. Nesneleri düzenli bir şekilde kullanarak, yolu palamudun kaza yapmadan ilerleyebileceği bir hale getirebilirsiniz. Eğlenceli oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. Palamut macerası oyunu 25 bölümden oluşmaktadır. Kolay bir şekilde başlayan oyun, geçtiğiniz her seviye ile birlikte kademeli bir şekilde zorlaşmaktadır. iyi eğlenceler

Palamut Kafa Oyununa Başla

Palamut Kafa Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Kafalar Yumurta Kafalar Yumurta kafalar oyunumuzun 2. bölümde kurulu platformda engeller altında bulunan yumurtaları ekranın sol üstündeki seçenekleri kullanarak kırmalısınız. Seçeneklerden birini seçerek platform üstünde uygulamanız yeterli olacaktır. Verilen tüm özellikleri bitirmeden geride hiç bir yumurtayı sağlam bırakmayın. İyi Eğlenceler..

Tüylü Kafalar Tüylü Kafalar Birbirlerine kavuşmak isteyen tüylü toplar bulundukları bölgede onları öldürmek isteyen arılardan kurtulmaları gerekiyor. Onları birbirlerine kavuşturmak için diğer topları sürükleyerek onların birleşmesini sağlayın.

Tavşan Kafalar Tavşan Kafalar Tavşan kafalar oyununda, bölüm içerisindeki mavi ve pembe renkli tavşan kafalara atışlar yaparak bulundukları noktadan aşağıya düşürmeye çalışmalısınız. Tavşan kafaları düşürebilmek için pembe renkli kız tavşana, mavi renkli erkek tavşan kafası fırlatmalısınız. Bu şekilde çarpışan tavşanlar çoğalarak aşağıya doğru düşecektir. Aşağıya doğru düşerken, tavşanların yeniden çarpışması halinde çoğalarak düşmeye devam edeceklerdir. Hedeflenen miktarda tavşanı düşürmeyi başarmanız halinde, oyuna daha zorlu yeni seviyeler ile devam edebilirsiniz. Tavşan kafalar oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Renkli Kafalar Renkli Kafalar Bu oyunda yapmanız gerekenler aslında çok basit. Her kafanın kendine özgü rengi ve renk eşleştirmeleri var. Bu eşleştirmeleri yaparken bulunduğunuz bölümdeki engellere ve düzeneklere göre belirli noktalardan bırakarak eşleştirmeleri yapın. İyi oyunlar.

Palamut Macerası Palamut Macerası Maceracı palamut oyunumuzun 2. serisinde bizleri zorlu engeller beklemektedir. Bu engelleri aşarak hasta ve yaralı kuşları tedavi etmeliyiz. Engelli platformu aşabilmek için mouse'unuzu kullanmalısınız. Butonlara basarak veya ipleri keserek engelli ortadan kaldırabilirsiniz. Engelleri aşarken hasta kuşlar için bulunan ilaçları toplamayı unutmayın. İyi Eğlenceler..

Palamut Kafa Palamut Kafa Palamut macerası oyununda, meşe palamudunu yönlendirmeli ve platform içerisindeki engellere takılmadan yukarıya doğru çıkmasını sağlamalısınız. Oyun alanında palamudun kontrolünü sağlamak için fareyi kullanmalısınız. Bölüm içerisinde havalandırma boruları, vantilatör, fırlatma mekanizması, bomba ve daha bir çok farklı nesne yer almaktadır. Nesneleri düzenli bir şekilde kullanarak, yolu palamudun kaza yapmadan ilerleyebileceği bir hale getirebilirsiniz. Eğlenceli oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play butonuna basmanız yeterlidir. Palamut macerası oyunu 25 bölümden oluşmaktadır. Kolay bir şekilde başlayan oyun, geçtiğiniz her seviye ile birlikte kademeli bir şekilde zorlaşmaktadır. iyi eğlenceler

Kutu Kafaları Birleştirme Kutu Kafaları Birleştirme Zeka oyunlarından yine kaliteli bir oyun karşınızda. Bu oyunumuzdaki amacımız Renkli kutuları birbirlerine ulaştırmak. Nasıl olacağı şöyledir. Mousenizi kullanarak kutuların altındaki çubukları tıklayarak onları düşürmek. Yeni bölümlerde farklı renklerde kutular karşınıza çıkacak ve birleştirmeler daha çok zor olacaktır. Şimdiden Oyunlardayiz.com iyi oyunlar diler.

Kafa Patlatıcı Kafa Patlatıcı Mousenizle karşınıza çıkan sevimli kahraman oyunların kafalarını silahla patladın. hızlı olursanız level atlayarak yeni bölümlere ulaşırsınız. iyi oyunlar.

Kafa Golü Kafa Golü Futbolcu Terrye teknik traktör nasıl gol atması gerektiğini anlatır ve onu uyarır. Gelen topa kafa atarak gol atması gereken futbolcu eğer gol atamaz ise hocası onu kovmak zorunda kalacak. Oyunu Mouseniz ile oynuyorsunuz.