Sapanla Kuş Fırlatma

Sapanla Kuş Fırlatma oyunu 656 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Angry Birds Oyunları Friv Oyunları Beceri Oyunları

Sapanla Kuş Fırlatma Sapanla Kuş Fırlatma : Angry Birds oyununa hoş geldiniz. Uzaylılar tarafından yine rahatsız edilen Angry Birds'ler sapanla uçarak onları uzaklaştırmaya çalışıyorlar. 3 tane kuş fırlatma hakkınız var.

Sapanla Kuş Fırlatma Oyununa Başla

Sapanla Kuş Fırlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Kuşlar Zuma Kuşlar Zuma Birds oyununa hoş geldiniz. Gelen kuşları kurtarmak için renklerine uygun olarak fırlatarak patlatın.

Zıplayan Kuş Zıplayan Kuş Son dönemin en popüler ve zor oyunu Flappy bird şimdi karşınızda. Bu oyundaki amacınız boruların arasından Mouseniz ile zıplayarak geçmek.

Yıldız Top Fırlatma Yıldız Top Fırlatma Mousenizi kullanarak Canavara Yıldız topu fırlatarak Diğer topun yanına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Böylelikle yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Uçan Kuş Uçan Kuş Gerçek adıyla Flappy bird adlı oyun küçük bir kuş ile başlamaktadır. Boruların aralarından geçerek ilerleyin. Moseuniz ile daha yükseğe çıkarak boruların aralarından geçmeyi başarmaya çalışın.

Tavşan Fırlatma Tavşan Fırlatma Oyunumuzda mutlu mesut yaşayan ayılarımız bir anda kötü ayılar tarafından saldırıya uğrar. Kötü ayıların sahip oldukları ağır silahlara ve yıkıcı araçlara karşı koymak çok zor olduğunda tüm ayılar ölür ve sadece iki tane ayı hayatta kalır. Bunlardan biri çok bilgili olan bilge ayı ve bizim yönledireceğimiz yavru ayıdır. Bilgi ayının desteği ile kötü ayılara karşı koyacaz ve intikamımızı alacağız. Mouse'unuzla özel yeteneklerle donatılmış ayımızı fırlatarak uzağa gitmesini, kötü ayıların başı olan büyük ayıya varmasını sağlamalıyız. Bu yolda ilerlerken paralar toplayacak ve özelliklerinizi bu paralar ile artırarak oyunumuzu oynacaksınız. İyi Eğlenceler..

Sincap Fırlatma Sincap Fırlatma Sincapı mouse yardımı ile geri çekin ve bırakın en uzağa atın bakalım kim daha uzağa atacak aldığınız puanlar ile mekanizmayı geliştirin ve daha uzağa atın iyi eğlenceler....

Sevimli Kuş Kurtarma Sevimli Kuş Kurtarma Buzun içerisine hapsedilmiş kuşu Büyülü iksirle buzu eriterek Kuşu kurtarın ve özgürlüğüne kavuşturun. Yapmanız gereken sadece Mousenizi kullanarak İksiri doğru bir şekilde buza ulaştırmak iyi eğlenceler.

Şarkıcı Fırlatma Şarkıcı Fırlatma Sahnedeki şarkıcı kadını mouseniz ile fırlatarak en uzak noktaya atmaya çalışın. İşçiler bu şarkıcıdan rahatsız olduğu için onu göndermeye çalışıyorlar. Puan toplayarak skor yapmaya çalışın.

Sapanla Vazo Kırma Sapanla Vazo Kırma Karşınızdaki Vazolara sapanla nişan alarak taş fırlatın ve kırmaya çalışın. Size verilen taş hakkını iyi kullanarak vazoları kırın. Yeni bölümlere Geçerek Sapanla vazo kırmanın keyfine varın.