Kayu Altın Toplama

Kayu Altın Toplama oyunu 2077 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Kayu Oyunları Çizgi Film Oyunları Çocuk Oyunları Macera Oyunları

Kayu Altın Toplama Kayu Altın Toplama : Kayu altınları toplayarak kapıya ulaşması gerekiyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak altınları toplayın ardından kapıya gidebilmeniz için karşınıza çıkan engellden sıyrılın. Yeni bölümlerde daha zor oyunla karşı karşıya geliceksiniz. Bu yüzden kayu ile yeni bölümlerde altın toplama oyununa devam edebilmeniz için bütün bölümleri sorunsuz bir şekilde bitirmelisiniz. İyi eğlenceler.

Kayu Altın Toplama Oyununa Başla

Kayu Altın Toplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldız Toplama Yıldız Toplama Küçük şirin hayvan yıldızları toplayarak evine gitmeye çalışıyor. Ancak önüne çıkan engelleri aşmak zorunda sizde ona yardımcı olarak onun bu zorlu görevini başarmasını sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerlemek. Ve engellerden atlamak için Boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler.

Winx Kalp Toplama Winx Kalp Toplama winx Kızı kanatlarıyla birlikte gök yüzüne yükselerek bulutların aralarındaki kalpleri topmaya çalışıyor. Dikkat etmeniz gereken şeyler bulutlara çarpmamak ve etrafındaki cadılara değmeden yükseklere çıkarak kalpleri toplamanız gerekıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak wix kızını gözyüzüne doğru çıkartmaya çalışın. Winx kalp toplama oyunun zevkini varmaya devam edebilmeniz için Bütün bölümleri geçmelisiniz. Aksi takdirde oyun baştan başlar.İyi eğlenceler.

Tom ve Jerry Altın Madenci Tom ve Jerry Altın Madenci Öncelikle oyunun açılmasın bekleyin. Ardından single playere tıklayarak oyuna başlayın. Sevimli kahraman Jerry altın madenindeki bütün altınları toplamaya çalışır. Sizde ona yardım ederek bütün altınları toplamaya çalışın. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak altınlara hedefi göstererek toplamaktır. Zamana karşı oynadığınızı unutmayın oldukça altınları hızlı toplamaya çalışın. iyi eğlenceler.

Sünger Bob Elma Toplama Sünger Bob Elma Toplama Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Sünger bob Elmaları toplayarak anahtarı almaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını Ve Ateş etmek için Boşluk Tuşunu basın. Anahtarı alabilmeniz için bütün kırmızı elmaları toplamalısınız. Yeni bölümlerde oyun dahada zorlanıyor. Bu yüzden karşınıza çıkan canavarlara değmeden onları öldürmelisiniz. Sünger bob elma oyununun yeni bölümlerde heycanını yaşayın. İyi eğlenceler.

Sünger Bob Altın Toplama Sünger Bob Altın Toplama Sünger bob şimdide altin toplama oyunu ile karşınızda. Yapmanız gereken Yön tuşlarıyla altınları hedefleyin. Ardından Yön tuşunu kullanarak altınları tutun ve çekin. Bütün altınları toplayarak yeni bölümlerde sünger bob ile oyun oynamanın zevkin varın. İyi eğlenceler.

Sonic Kamyonla Altın Toplama Sonic Kamyonla Altın Toplama Soniğin kamyonuyla yolunuz üzerindeki bütün altınları toplayın. Yollara dikkat. Her zaman düz değil. Hızlı giderseniz topladığınız altınları kasadan düşürebilirsiniz. Yarışı bitirdikten sonra bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Unutmayın, gözde olmak için en iyi puanı yakalamalısınız. İyi oyunlar.

Sincap Meyve Toplama Sincap Meyve Toplama öncelikle oyunun açılması için 10sn bekleyin. Ardından yön tuşlarını kullanarak ağaclara çıkarak meyveleri toplamaya çalışın. Aşşağıya düşmemeye çalışın aksi taktirde oyun yeni başlıcaktır. Sevimli sincap meyve toplayarak bölümü bitirmeye çalışıyor. sevimli sincap ile meyve toplama oyunun yeni bölümlerinde oynayabilmeniz için bölümleri geçmelisiniz. iyi eğlenceler.

Sincap Fındık Toplama Sincap Fındık Toplama Sevimli sincap ormanda tek başına fındıkları toplamak için mücadele ediyor. Sizde sincaba yardımcı olarak onun ormandaki macerasını yaşayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak ve Boşluk tuşunu kullanarak karşınıza çıkan hayvanları aşmalısınız. Hayvanlara dokukunursanız ölürsünüz.

Şekerleri Toplama Şekerleri Toplama Yeşil canavar şekerleri toplamaya çalışıyor. Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Canavarı fırlatmak için yerdeki fırlatma yollarını kullanın.