Barbie Oda Düzenleme

Barbie Oda Düzenleme oyunu 836 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları Kız Oyunları

Barbie Oda Düzenleme Barbie Oda Düzenleme : Hayatının aşkını bulan barbie, sonunda beklediği evlenme teklifini almıştır. Çok mutlu olan Barbie kendisi için harika bir düğün organize etmiştir. Tüm hazırlıklarını sevgili ile birlikte hazırlayan Barbie, gelin odasını tek başına hazırlamaya karar vermiştir. Fakat odayı hazırlamaya başladığında yardıma ihtiyacı olduğunu anlar. Gelin odasının harika görünmesini isteyen Barbie'ye yardıma ihtiyacı var. Eğlenceli oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Gelin odasını hazırlarken oda içerisinde olması gereken eşyaları renk uyumuna dikkat ederek seçmeye çalışınız. Odayı hazırladıktan sonra, oyuna yeniden başlayarak farklı renk kombinasyonları ile yeni bir oda hazırlayabilirsiniz. Barbie gelin odası oyununda kontrolü sağlamak için fareyi kullanınız. İyi eğlenceler dileriz.

Barbie Oda Düzenleme Oyununa Başla

Barbie Oda Düzenleme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Odasında Giyim Winx Odasında Giyim winx kızı odasında üstüne en şık elbiselerini deniyor. Sizde ona yardımcı olarak Mousenizle gecelik ve diğer elbiseleri giydirerek winx i nasıl gormek istiyorsanız dilediğiniz şekle sokabilirsiniz. Winx kızlarından daha güzel bir modelleşmek ve güzel olmak istiyor sizde ona yardımcı olun. İyi eğlenceler.

Winx Oda Oluşturma Winx Oda Oluşturma Winx Oda Tasarımı oyunun yüklenmesini kısa bir süre bekledikten sonra "play" butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra karşımıza gelen ekrandan tekrar "play" botununa tıklıyoruz. Sağ kısımda bulunan düzenleme seçenekleri yardımı ile odamızın tasarımını yapıyoruz. Oyunda tüm kontrolleri fare kullanarak yapıyoruz. Baştan başlamak isterseniz "reset" tuşuna basabilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra ise "show" butonuna tıklayarak son halini görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Tarzan Barbie Tarzan Barbie Barbie Şimdide ormanda tarzancılık yapmaya karar vermiş. O halde Barbie'nin elbiselerini giydirmekte sizlere düşüyor. Ona yakışan güzel orman elbiselerini giydirin. iyi eğlenceler.

Sue Salon Düzenleme Sue Salon Düzenleme Sue Salonunu düzene sokmak istiyor. Karma karışık salondaki eşyaları siz düzenleyerek suenin salon odasını güzel bir hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle eşyaları tutarak koymak istediğiniz bölgelere koyarak dekarosyonunu yapabilir ve görünümü güzelleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Spiker Barbie Giydirme Spiker Barbie Giydirme Spiker Barbie oyununa giriş yapmak için PLAY butonuna tıklayınız. Oyundaki göreviniz haber sunmak için hazırlanan oyuncuyu giydirip süslemek olacak. Barbie'yi giydirmek için mouse kullanacaksınız. Barbie için çok şık elbiseler bulunmaktadır. İyi eğlenceler.

Sokak Modası Sokak Modası Sokaktaki kıza sokak modasına uygun elbiseleri giydirerek üzerinde deneyebilirsiniz. Mousenizi kullanarak sağ tarafınızdaki modelleri seçerek üzerinde uygulayabilirsiniz.

Şeker Kız Barbie Şeker Kız Barbie Şeker kız barbie şimdide dolabındaki renga renk elbiselerini beğenerek üzerinde deneyemeye çalışıyor sizde ona yardımcı olarak Barbieye yakışan elbiseleri giydirin.

Rock Yıldızı Barbie Rock Yıldızı Barbie Barbie Rock Yıldızı Olmaya karar verdi. Sahnelerde en güzel kıyafetleriyle onu izlemeye gelenlere adeta güzellik gösteri yapabilecek elbiseleri ona giydirin.

Prenses Barbie Makyajı Prenses Barbie Makyajı Prenses Barbie sarayda balo düzenlemektedir.Baloda farklı ülkelerin prensesleride olacağı için Barbie balonun en güzel ve en göze çarpıcı prensesi olmak istiyor. Barbie çok düşünmesine rağmen baloda ne giyeceğine karar verememiştir.Bu konuda Barbie ye yardımcı olmalısın.Onun saç rengine makyajına ve giyeceği kıyafete en ince ayrıntısına kadar düşünerek seçim yapmalısın.İlk önce makyajı belirleyip ardından çamaşır, takı ve kıyafet seçimine geçebilirsin.Genelde sarışın olarak görmeye alıştığımız Barbie'nin saçlarını da dilediğiniz gibi değiştirebilirsin.Oyundaki bütün kontrolleri fare ile yapabilirsin.Play butonuna basarak hemen oyuna başla.İyi eğlenceler.