Boğadan Kaçma

Boğadan Kaçma oyunu 533 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

Boğadan Kaçma Boğadan Kaçma : Eğlenceli bir o kadar da oynaması keyif veren Boğadan Kaçış oyunu ile oyun sevenlerin karşısındayız. Oyun yüklendikten sonra sol tarafda gözüken Ok işaretine tıklayarak girişi sağlayın. Kapıyı kıran boğa matadorun peşine düşer. Senin de yapman gereken matadoru koşturup engelleri aşmak. YÖN okları sayesinde matadoru hareket ettir. BOŞLUK tuşu ile birlikte zıpla.

Boğadan Kaçma Oyununa Başla

Boğadan Kaçma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Liseden Kaçma Liseden Kaçma Oyuna başlarken dil seçeneklerinden Tr seçerek oyun türkçeye çevrilecektir. Kızımız liseden kaçarken öğretmenleri tarafından farkedilebilir ve yakalamak için öğretmeni arkasından koşar. Biz ise yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak kızımızın engellere takılmadan kaçmasını sağlayacağız. İyi Eğlenceler..

Boğadan Kaçma Boğadan Kaçma Eğlenceli bir o kadar da oynaması keyif veren Boğadan Kaçış oyunu ile oyun sevenlerin karşısındayız. Oyun yüklendikten sonra sol tarafda gözüken Ok işaretine tıklayarak girişi sağlayın. Kapıyı kıran boğa matadorun peşine düşer. Senin de yapman gereken matadoru koşturup engelleri aşmak. YÖN okları sayesinde matadoru hareket ettir. BOŞLUK tuşu ile birlikte zıpla.