Johnny Bravo Kaykay

Johnny Bravo Kaykay oyunu 1164 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları Çizgi Film Oyunları Çocuk Oyunları Spor Oyunları

Johnny Bravo Kaykay Johnny Bravo Kaykay : Johnny bravo plajda paten ile kayarak kızları etkilemeye çalışıyor. Kahramanımızın kızları etkileyip kendine aşık edebilmesi için, özel hareketler yaparak yüksek puanlar kazanması gerekli. Johnny Bravo'nun senin yardımına ihtiyacı var.Kahramanımıza yardım eder misin? Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Yön tuşları ile patenin kontrolünü sağlarken, boşluk tuşuna basarak sıçrama yapabilirsiniz. Havada yaptığınız hareketlerin ardından, hareketi tamamlayıp yere başarılı bir şekilde iniş yapmanız halinde puan kazanırsınız. Havaya sıçrama yaparken hızla yokuşa girdiğiniz zamanları seçiniz. Havada 1,2,3 tuşları ile özel hareketleri gerçekleştirebilirsiniz. Bölüm sonuna kaza yapmadan ulaşmayı başarmanız halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam etmektedir. Johnny Bravo plaj pateni oyununda iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Johnny Bravo Kaykay Oyununa Başla

Johnny Bravo Kaykay Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kaykay Winx Kaykay Oyun başladıktan sonra hızla ilerlemeye başlıyorsunuz. Karşınıza gelen engellerden sıyrılarak elbise parçalarını toplayın ve puan toplamaya devam edin. İyi oyunlar.

Taş Devri Kaykay Taş Devri Kaykay Taş devri kaykay ile maceraya hazırmısınız. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak dengeli bir şekilde puanları toplamaya çalışın.

Süper Kaykay Süper Kaykay 3D Kalitesinde süper bir kaykay oyunu sizlerle. Çok eğlenebileceğiniz ve maceraya doyamayacağınız bu oyunda çılgın hareketler yaparak puan kazanabilirsiniz. yön tuşlarıyla oyunu oynayabilirsiniz.

Sonic Kaykay Sonic Kaykay Sonic kaykayı ile birlikte eğlenceli bir yolculuğa çıkıyor ona katılmak ister misiniz ? Oyuna giriş yapmak için START yazısına tıklayacaksınız. Oyun ekranlarınıza geldiğinde ok tuşlarını kullanarak oyuncunuzu kontrol edecek ve bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Kaykay oyununda farklı leveller seni bekliyor olacak. İyi eğlenceler.

Sokakta Kaykay Sokakta Kaykay Sahil Kenarında Kaldırım üzerinde yayaların arasından hızlı bir şekilde kayarak belli noktalarda bulunan tümseklerden atlayarak puan toplayın. Bu arada kaldırımın üzerinde bulunan yayalara ve kaldırım üzerine serilmiş kumlardan geçerken dikkatli olun. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanın. Hızlanmak için Boşluk tuşunu kullanın.

Mario Kaykay Mario Kaykay Mari bu sefer de kaykay kaymaya heveslendi. Ne dersiniz sizce başarabilir mi? Gelin sizde yardımcı olun. Puanları toplayın ve en iyi olmaya çalışın. İyi oyunlar

Kaykaycı Barbie Kaykaycı Barbie Barbie Kaykay elbiseleri giydirme oyununa hoş geldiniz. Barbie Kaykağıyla birlikte harika görünüme kavuşmak istiyor. Sizde ona Mousenizi kullanarak Barbie'ye yakışan spor elbiseleri giydirin ve onu güzelleştirin. İyi eğlenceler.

Kaykay Ustası Kaykay Ustası Çizgi film karakteri Jony Bravo sahilde kaykay showu yaparak genç kızların gönlünü çalmaya çalışıyor. Yapmanız gereken kalpleri toplayarak puan kazanmak ve yere düşmeden ilerlemek.

Johnny Deniz Altında Johnny Deniz Altında Johnny'yi ablaları yine olduğu gibi deneylerinde kullanarak deniz altında kalabilecek şekilde değiştiriyor. Denizin derinliklerinde bulunan hazineyi çıkartmak için denize dalıyorsunuz. Dikkatli olun. Düşman gemileri için bırakılan mayınlara çarpmayın. Birde prenalara. Çok zararlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım. İyi oyunlar.