Kediyi Kaçırma

Kediyi Kaçırma oyunu 484 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları Beceri Oyunları

Kediyi Kaçırma Kediyi Kaçırma : Engellerler ve uçurumlarla dolu yolda koşan kedimizi yön tuşları ile kontrol edecek ve engelleri aşmasını sağlayarak kaçmasına yardımcı olacağız. Eğerki bir yerde yanarsanız topladığınız paralar ile bazı özelliklerinizi yükseltebiliyor ve yeni oyuna daha güçlü ve hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Yön tuşları ile oyunu oynayacak ve kedimizi en iyi şekilde kontrol ederek ona yardımcı olacaksınız. İyi Eğlenceler..

Kediyi Kaçırma Oyununa Başla

Kediyi Kaçırma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Koyunları Kaçırma Koyunları Kaçırma 3 tane tatlı koyunlarımız var bu koyunların evlerine gidebilmesi için engelleri açarak kaçıracağız. gizli kapıları bularak aklınızı detaylı kullanarak bu engelleri bularak koyunları kurtarın. toplam 15 level var bitirince oyunu kazanmış oluyoruz.

Koyun Kaçırma Koyun Kaçırma Acıkan tilki kuzuları teker teker kaçırıp onları yemek için hazırlık yapıyor. Oyunda kuzuları kaçırmak için bekçilerden uzak durmak zorundasınız. Bütün kuzuları toplamadan oyuna başarı kazanamayacaksınız. Bu zevkli oyun mouse yardımı ile oynandığı gibi sadece Play game butonuna basarak açılacaktır. Kuzu Kaçırma Oyunun heycanına varın.

Kediyi Tıraş Etme Kediyi Tıraş Etme Kedimizin tüyleri çok büyüdü ve onları kesmek gerekiyor. Sizde kedinin tüylerini kesmek için Size verilen malzemeleri kullanarak kedinin bakımını gerçekleştirin.

Kediyi Kurtarma Kediyi Kurtarma Biyonik Kedi oyununda kahramanımızı en iyi şekilde yöneterek onun tüm rakiplerini yenerek bu dövüş turnuvasının şampiyonu olmasını ve kardeşini kurtarmasını sağlamalısınız.

Kediyi Karşıya Geçir Kediyi Karşıya Geçir Bir zamanlar ormanda yaşayan saygın bir rakun vardı. Bir gün rakun çamaşır yıkadığı sırada kötü niyetli bir adam gelir ve havlusunu çalar. Bu duruma çok sinirlenen rakun hem havlusunu geri alabilmek hem de adamdan intikam alabilmek için yola koyulur. Rakunun engelleri aşabilmesi için ona yardımcı oluyoruz. Fare ile oynuyoruz. İyi eğlenceler.

Kediyi Kaçırma Kediyi Kaçırma Engellerler ve uçurumlarla dolu yolda koşan kedimizi yön tuşları ile kontrol edecek ve engelleri aşmasını sağlayarak kaçmasına yardımcı olacağız. Eğerki bir yerde yanarsanız topladığınız paralar ile bazı özelliklerinizi yükseltebiliyor ve yeni oyuna daha güçlü ve hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Yön tuşları ile oyunu oynayacak ve kedimizi en iyi şekilde kontrol ederek ona yardımcı olacaksınız. İyi Eğlenceler..

Kediyi Fırlatma Kediyi Fırlatma Aç olan kedi balıkları yemesi gerekiyor. Kediyi fırlatarak balıkların ve etlerin ona gelmesini sağlayın. Mousenizi kullanarak doğru bölgeye atış yaparak kediyi doyurun.

Kediyi Doyurma Kediyi Doyurma Sevimli aç kedi kendisine yemeklerin ulaşmasını sağlayamaya çalışıyor. Sizde kediye simit göndererek onun aç karnını doyurabilirsiniz. Kediyi sevindirme oyununda sizlere başarılar dileriz.

Bebeği Kaçırma Bebeği Kaçırma Canı sıkılan yaramaz bebek evden kaçmaya çalışıyor ancak annesi ve babasına yakalanmaması lazım aksi taktirde odaya kitlicekler. Bu yüzden şirin bebeğin kaçmasını sağlamak size bağlı.