Küçük Tavşan

Küçük Tavşan oyunu 884 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları Friv Oyunları Beceri Oyunları Çocuk Oyunları

Küçük Tavşan Küçük Tavşan : Minik tavşan Havuçları toplayarak zirveye çıkmaya çalışıyor. Size engel olmak isteyen canavarlardan sıyrılarak ilerleyin. Yeni bölümlere geçerek daha heyecanlı bölümlerde küçük tavşan ile oyunun keyfine varın.

Küçük Tavşan Oyununa Başla

Küçük Tavşan Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Tavşan Uçan Tavşan Sevimli Kahraman tavşan Bulutların üstlerine çıkarak meyveleri toplamaya çalışıyor. Zıplamak için Mousenizi kullanın. Bulutların üzerinde duramazsanız tavşan yere düşerek oyun sonlanır. iyi eğlenceler.

Tavşan Zıpatlatma Tavşan Zıpatlatma Tavşan Zıplat oyunu, dağın sol tarafından gelen tavşanları ikinci dağa ulaştırmanız gerekiyor. Tavşanlar iki dağ arasındaki su birikintisine atlayarak karşıya geçmeleri gerekiyor. Bunun için ise siz kunduzların görevini devir alacaksınız ve kunduzların elindeki tramboline tavşanların denk gelmesine sağlayacaksınız. Oyundaki kunduzları hareket etttirmek için mouseyi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler.

Tavşan Yuvarlama Tavşan Yuvarlama Sevimli tavşan havuçlara ulaşmaya çalışıyor fakat onun için çok zor. Mousenizi kullanarak yıldızları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Tavşanı sürükleyerek ve uçurarak havuçlara sahip olabilirsiniz.

Tavşan Yakalama Tavşan Yakalama Tavşanlarını elinden kaçıran çiftçi çareyi onları yakalamak için küçük bi tuzak kuruyor. Küçük tavşanları yakalamak için Onları korkutun ve kafese girmelerini sağlayın Ekranın üst Yukarısındaki korkutma işaretine tıklayarak tavşanın yanına koyun ve Mausenizle tıklayarak tavşanı korkutun. Tavşanları yakalama oyunu sizlere güzel vakitler sağlayacaktır.

Tavşan Kurtarma Tavşan Kurtarma Savaşda yaranlanmış tavşanları kurtarmaya çalışan tavşanımıza yardımcı olarak onları kurtarmayı sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla hareket edin. Boşluk tuşuna basarak yaralıları sırtınıza alarak ilk yardım çadırına ulaştırın. iyi eğlenceler.

Tavşan Kafalar Tavşan Kafalar Tavşan kafalar oyununda, bölüm içerisindeki mavi ve pembe renkli tavşan kafalara atışlar yaparak bulundukları noktadan aşağıya düşürmeye çalışmalısınız. Tavşan kafaları düşürebilmek için pembe renkli kız tavşana, mavi renkli erkek tavşan kafası fırlatmalısınız. Bu şekilde çarpışan tavşanlar çoğalarak aşağıya doğru düşecektir. Aşağıya doğru düşerken, tavşanların yeniden çarpışması halinde çoğalarak düşmeye devam edeceklerdir. Hedeflenen miktarda tavşanı düşürmeyi başarmanız halinde, oyuna daha zorlu yeni seviyeler ile devam edebilirsiniz. Tavşan kafalar oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Tavşan Giydirme Tavşan Giydirme Tavşan giydirme oyunumuzda sevimli tavşanı mouse'unuzla ekranda bulunan butonları kullanarak istediğiniz ve dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Tavşan Fırlatma Tavşan Fırlatma Oyunumuzda mutlu mesut yaşayan ayılarımız bir anda kötü ayılar tarafından saldırıya uğrar. Kötü ayıların sahip oldukları ağır silahlara ve yıkıcı araçlara karşı koymak çok zor olduğunda tüm ayılar ölür ve sadece iki tane ayı hayatta kalır. Bunlardan biri çok bilgili olan bilge ayı ve bizim yönledireceğimiz yavru ayıdır. Bilgi ayının desteği ile kötü ayılara karşı koyacaz ve intikamımızı alacağız. Mouse'unuzla özel yeteneklerle donatılmış ayımızı fırlatarak uzağa gitmesini, kötü ayıların başı olan büyük ayıya varmasını sağlamalıyız. Bu yolda ilerlerken paralar toplayacak ve özelliklerinizi bu paralar ile artırarak oyunumuzu oynacaksınız. İyi Eğlenceler..

Tavşan Atlama Tavşan Atlama Sevimli tavşan yumurtaları toplayarak Bitiş çizgisine varmak zorunda. Yön tuşlarını kullanarak ilerleyin Zıplamak için Boşluk tuşu Yani 'Space' tuşunu kullanarak engellerden atlayın. İyi eğlenceler.