Gerçek Sniper

Gerçek Sniper oyunu 4746 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 31 puan. Oyun Kategorileri Nişan Oyunları Aksiyon Oyunları Savaş Oyunları

Gerçek Sniper Gerçek Sniper : büyük bir oduyla karşı karşıyasınız. Size verilen bölgelerdeki bütün askerleri öldürmeniz gerekmektedir. Oynama şekli Mousenizle Ateş ediyorsunuz Yakınlaşmak için Yani zoom yapmak için Boşluk tuşu Yani Space tuşunu kullanın. Bölgedeki bütün düşman askerlerini öldürerek yeni bölgelerde savaşmaya devam edin. İyi eğlenceler.

Gerçek Sniper Oyununa Başla

Gerçek Sniper Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 21 Kasım 2012
+2

güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Türkçe Gerçek Ameliyat Türkçe Gerçek Ameliyat Tamamen Türkçe olan bu ameliyat oyunu ile hayatınızda ilk defa gerçek bir ameliyat yapmış olacaksınız. Başarılar dileriz.

Süper Sniper Süper Sniper Çatı üstünde Teröristlerle karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken Mousenizle etrafınızda çıkan bütün teröristleri öldürmektir. Olabildiğinizce seri hareket edip ateş edin. Aksi takdirde onlar sizi öldürmeye çalışacaktır. İyi eğlenceler.

Sniper Takımı Sniper Takımı Şehir teröristler tarafından yağmalanıp yıkılmaktadır. Şehrin öyle bir yeri varki stratejik konum bakımından çok önemlidir. Şehrin üst bölgesine özel eğitim almış 4 Sniper ustasını ora gönderiyoruz. Siz ise bu keskin nişancıları kontrol ederek düşman askerlerini yok ediceksiniz. Mouse'unuzla hedef alarak boşluk tuşu ile zoom yapabilir ve teröristleri öldürebilirsiniz. 1,2,3,4 numaralı tuşlarla diğer takım elemanlarına geçerek teröristleri görebileceğiniz en iyi açıyı yakalayabilirsiniz. Size bu görevde başarılar dileriz...

Sniper Operasyon Sniper Operasyon Büyük bir savaş halinde olan iki şehir birbirlerini yok etmeye çalışıyor. Özel sniper ustası gizli göreve geçerek düşmanlarını sessizce yok etmeye çalışıcak. Bu görevde çok iyi olmanız gerekiyor. Düşmanlarınızı uyandırmadan hepsini öldürmelisiniz. Sniper ile hedefe kitlediğiniz kişileri öldürün. Yeni bölümlerde dahada zor görevlerle sizlere aksiyon dolu bir sniper kullanmak gelicek.

Gerçek Tenis Gerçek Tenis Tenis zevkine varacağınız bir oyunu oynama şekli : Space tuşu yani boşluk tuşuna basarak oyuna başlayın. Yön tuşlarıyla haraket halinde olun ve Space tuşu kullanarak atışısını gerçekleştirin. İyi eğlenceler.

Gerçek Sniper Gerçek Sniper büyük bir oduyla karşı karşıyasınız. Size verilen bölgelerdeki bütün askerleri öldürmeniz gerekmektedir. Oynama şekli Mousenizle Ateş ediyorsunuz Yakınlaşmak için Yani zoom yapmak için Boşluk tuşu Yani Space tuşunu kullanın. Bölgedeki bütün düşman askerlerini öldürerek yeni bölgelerde savaşmaya devam edin. İyi eğlenceler.

Gerçek Makyaj Gerçek Makyaj Şimdide Gerçek Yüze makyaj yapıcaksınız. Gözlerine ve yüzüne tırnaklarına kadar yapabileceğiniz en iyi makyajı uygulayarak gerçek bir yüze makyajınızı gerçekleştirmek artık tamamen sizin ellerinizde. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz.

Gerçek Karting Gerçek Karting Toplamda 5 bölümden oluşan harita bulunmaktadır. Bu yarışta birinci olarak yeni bölümlerde yer alabilirsiniz. Eğlenceli Karting oyunu sizlere neşeli ve yarış keyfi yaşatacaktır.

Gerçek Bilardo Gerçek Bilardo Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz. Şut hızını sağ tarafda power simgesinden ayarlayıp Strike butonuna basarak gerçekleştirin. Karşı rakibiniz bilgisayardır. Bu yüzden sizin daha zekice oynayıp bu oyunu kazanmak için bütün topları deliklere sokmaya çalışın. İyi eğlenceler.