Öpüşme Oyunları

0/1

Öpüşme Oyunları

Pepe öpüşme Pepe öpüşme aşık pepe kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Ancak yanındaki öğretmeni onu izliyor. Pepe gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Bu çok zor olsada aşık pepe öpmeken vaz geçmiyor. Yapmanız gereken Mousenizle kızı öpmek. Öğretmenine yakalanmadan gizlice pepe kız arkadaşını öpmesine izin verin. İyi eğlenceler.

Sınıfta Öpüşme Sınıfta Öpüşme iki sevgili sınıfta öpüşmeye çalışıyor gizlice. Ancak öğretmenine ve müdürlerine yakalanmadan sevgisilini öpmesi gerekiyor. Sizde gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışan sevgililere yardımcı olucaksınız. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak öpmeye çalışın sevgilisini. Sınıfta öpüşme oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Konserde Öpüşme Konserde Öpüşme iki sevgiki konser dinliyor. Bu arada öpüşmek için etraflarınızı kontrol ederek gizlice öpüşmeye çalışıyor. Yanınızdaki insanlara yakalanmadan sevgilisinizi öpmeye çalışın.

Sinemada Öpüşme Sinemada Öpüşme Sinema salonunda iki çift öpüşmek istiyorlar. Ancak diğer sinemadaki insanlar onlara bakmaması lazım. Sizde onlara yakalanmadan eşinizi gizlice öpmeye çalışın.

Barda Öpüşme Barda Öpüşme iki sevgili bara giderek eğlenmeye çalışıyorlar. İçkilerini içerek sohbetlerini yaptıkdan sonra öpüşmek istiyorlar. Ancak yanlarındaki kız onlara bakarken siz öpüşmeyi durdurmalısınız aksi taktirde öpüşme oyunu sona erecektir.

Otobüsde Öpüşme Otobüsde Öpüşme Kız arkadaşını eve bırakmak için otobuse bine iki sevgili otobusde şöföre yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorlar. Şöför size bakarken öpüşmeyi bırakmalısınız aksi taktirde öpüşme oyunu sona erecektir.

Hamamda Öpüşme Hamamda Öpüşme Hamamda İki sevgili öpüşmeye çalışıyor. Yanlarındaki insanlar gözlerini yumarak dinleniyorlar. Arada sırada gözlerini açarak sizlere bakıcaklardır. Onlara yakalanmadan öpüşmeye devam edin.

Kaçamak Öpüşme Kaçamak Öpüşme Evli çiftler odalarında öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak temizlik yapan anneleri onları görmemesi lazım eğer onları görürse kızar ve oyun biter.

Parkta Öpüşme Parkta Öpüşme İki genç sevgili parkta oturarak aşk yaşamaya çalışıyorlar. Ancak yanındaki insana ve yoldan geçen insanlara yakalanmadan öpüşmeleri lazım.

Clubde Öpüşme Clubde Öpüşme Hızlı geçler club barında eğlendikden sonra kapı önünde gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Club'a girenlere ve görevlilere yakalanmadan öpüşmeleri lazım.

Dersde Öpüşme Dersde Öpüşme İki öğrenci aşıklar sınıfta hocaları ders anlatırken onlarda gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak öğretmenin gözleri onların üzerinde. Bu yüzden öğretmenlerine yakalanmadan gizlice öpüşmeleri gerekiyor.

Ofisde öpüşme Ofisde öpüşme Ofisde öpüşmeye çalışan iki sevgili yanlarındaki telefonla konuşan bir bayana yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorlar. Sizde yakalanmadan gizlice öpüşmeyi başarın.

Barbie Öpüşme Barbie Öpüşme Barbie sevgilisiyle Sınıfta gizlice öpüşmeye çalışıyor. Ancak okul arkadaşları ve öpretmenine yakalanmadan öpüşmeliler sizde barbie'ye yardımcı olarak gizlice öpüşmeyi sağlayın.

Çapkin Erkek Çapkin Erkek Otobüsde iri gögüslü bir hatuna çaktırmadan bakmaya çalışıyor çapkın erkek. Eğer bakarken yakalanırsa oyun sona ericektir. Çapkınlığı tamamlayıp yeni bölümlerde başka çapkınlar peşinde koşabilirsiniz.

Peterpan Öpüşme Peterpan Öpüşme Peter pan öpüşme oyununda ünlü çizgi film kahramanını peri sevgili ile arkadaşlarına yakalanmadan öpüştürmelisiniz. Peter pan'ın ve peri sevgilisinin arkadaşları çifti çok kıskanmaktadır. Bundan dolayı aşıklar çok fazla baş başa kalamamaktadır. Siz genç aşıkları yanlarında kimse olmadığı zamanlarda öpüştürmeli ve öpüşme barını doldurmaya çalışmalısınız. Oyunda toplamda beş hakkınız vardır. Haklarınızı tüketmeden ve zaman sona ermeden öpüşme barını doldurmayı başarmanız halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam edebilirsiniz. Peter pan öpüşme oyununda aşıkları öpüştürmek için farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Aşk ve öpüşme oyunları hayranları için hazırlanan oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Perinin Aşkı Perinin Aşkı Gerçek hayatta aşkları bitmeyen sevgili çift, cennette de aşklarını sürdürüyor. Bayan olanı peri olmuş ve kanatları sayesinde uçabiliyor. Aşkı için gitar çalıp şarkı söyleyen erkek sürekli aşkını dile getiriyor ve peri yaklaşıp onu öpmek istiyor. Yalnız cennette de onları rahat bırakmayan kişiler olacak. Peri, sevgilisini öperken onları gözetleyen kişiler var ve onlara yakalanmak istemiyor. Eğer birkaç kere yakalanırlarsa oyun ve aşkları sona erecek. Bunun olmaması için öpüşürlerken etrafı çok iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Mouse ile oyunumuza rahatlıkla hakim olabilirsiniz. Oyunun yüklenmesinden sonra sırasıyla "Continue" ve "Play" yazılarına tıklarsanız oyunun açılmasını sağlarsınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Aşk İçin Tırmanış Aşk İçin Tırmanış Yükseklerdeki sevgilisine kavuşmaya çalışan adam direklerin üzerindeki puan, hediye ve kalpleri toplayarak yukarı doğru tırmanışa geçer. Siz adamın kontrolünü sağlayarak sevgilisine ulaşabilmesini sağlamalısınız. Adamın aşk tırmanışını başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için oyunu çok dikkatli bir şekilde oynamalısınız. Direklerin üzerine çıkarken saksı ve benzeri bir çok engel sizi yavaşlatıp hakkınızı yok etmektedir. Oyunun bazı bölümleri oldukça hızlı olduğu için direkleri çıkarken çok dikkat ederekengellere takılmamaya çalışmalısınız. Adamın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından start game butonuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.

At Öpüştürme At Öpüştürme Birbirlerini çok seven atlar insanlara yakalanmadan öpüşmeye çalışıyor. Hemen yanlarında bahçeyi sulayan adam, atları öpüşürken yakalaması halinde üzerilerine su tutmaktadır. Aşık atların insanlara yakalanmadan öpüşmelerini sağlar mısın? Komik oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Atların birbirini öpmelerini sağlamak için fare ile üzerilerine tıklayıp sol tuşa basılı tutmalısınız. İnsanlar atlara bakmadan önce yanlarında ünlem işareti çıkmaktadır. Ünlem işaretini gördüğünüzde hemen öpüşmeyi kesmelisiniz. Aksi halde yakalanıp haklarınızdan birini kaybedersiniz. Oyunda toplam 3 hakkınız bulunmaktadır. Haklarınızı yitirmeden ve süre sona ermeden öpüşme barını doldurmanız halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam edebilirsiniz. At öpüştürme oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Kedi Öpüştürme Kedi Öpüştürme İki aşık kedi sadece gizli bir şekilde öpüşmek istiyor! Bu öpüşme oyununda kedilerin bunu yapmasına yardım et. Bekçi köpeğinin öpüşmenin ortasında kedileri yakalamasına izin verme ve arka plandaki kendinin dikkatini başka şeylere çek. Öpüşmeyi başlatmak için fareyle tıklaman ve basılı tutman gerekiyor, öpüşmeyi bırakmak için de fareyi bırakman gerekiyor.

Deniz Kızı Öpüştürme Deniz Kızı Öpüştürme Bu öpüşme oyununda öpüşmeye başlamak için sihirli çifte tıkla. Öpüşme çubuğunu doldur fakat denizciye ya da güneşlenen kıza yakalanma yoksa oyun biter.

Deniz Altında Öpüşme Deniz Altında Öpüşme Denizin altında yaşayan bir denizkızıysan, gerçek erkekleri öpmek senin için oldukça zordur. Dalgaların altına çok nadir inerler, ama bu durum artık değişmek üzere. Bir gece denizatının üzerindekyen bir denizyıldızını fark edersin ve o anda en ilginç olaylar patlak verir... Erkek arkadaşın bir baloncuk içerisinde aşağı doğru iner. İşte sana denizkızının dileklerini yerine getirmen için bir fırsat! Bu denizin altındaki oyunda öpmeye başlamak için tıkla, ama balık bakıyorken öpmemelisin. Puan kazanmak ve seviyeyi tamamlamak için mümkün olduğunca uzun süre öpmeye odaklan. Gerçek aşk seni bekliyor...

Sevgili Kedi Ve Köpekler Sevgili Kedi Ve Köpekler Sevimli Kediler ve Köpekler birbirlerine kavuşması gerekiyor. Sizde Mousenizi kullanarak onları birbirlerine kavuşturmalısınız.

Ağaç Altında Öpüşme Ağaç Altında Öpüşme Baş başa vakit geçirmek için ormana piknik yapmaya giden sevimli aşıklar yere serdikleri kilimin üzerine oturmaktadır. Birbirlerini ç ok seven kız ve erkek etrafta kimselerinin olmamasını fırsat bilerek öpüşmeye başlar. Fakat yandaki ağacın üzerinde maymun elmaları kopartıp sevimli aşıkların üzerine fırlatmaktadır. Başlarına isabet elmalar genç aşıkların canlarını acıtmaktadır. Aşıklar üzerilerine elmaların isabet etmesi ile birlikte ağlamaya başlar. Siz aşıkların üzerine gelen elmalara kalkan olacak ve aşıkları koruyacaksınız. Bunun için ekranda beliren harflere klavyeniz ile seri bir şekilde basmalısınız. Harflere basmayı başarmanız halinde maymun aşıklara elma fırlatamamaktadır. Geç kalmanız halinde ise sevimli aşıklar yine elmaların hedefinde olacaktır. Yeterli seviyede elmayı önlemeyi başarmanız halinde oyunda daha zorlu ve yeni seviyelerde oynamaya hak kazanırsınız. Yüklenmesinin ardından play ve start butonlarına basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Peter Pan Öpüşme Peter Pan Öpüşme Peter pan öpüşme oyununda ünlü çizgi film kahramanını peri sevgili ile arkadaşlarına yakalanmadan öpüştürmelisiniz. Peter pan'ın ve peri sevgilisinin arkadaşları çifti çok kıskanmaktadır. Bundan dolayı aşıklar çok fazla baş başa kalamamaktadır. Siz genç aşıkları yanlarında kimse olmadığı zamanlarda öpüştürmeli ve öpüşme barını doldurmaya çalışmalısınız. Oyunda toplamda beş hakkınız vardır. Haklarınızı tüketmeden ve zaman sona ermeden öpüşme barını doldurmayı başarmanız halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam edebilirsiniz. Peter pan öpüşme oyununda aşıkları öpüştürmek için farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Aşk ve öpüşme oyunları hayranları için hazırlanan oyunda iyi eğlenceler dileriz.

0/1