Otopark Polis

Otopark Polis oyunu 1111 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Park Etme Oyunları Beceri Oyunları

Otopark Polis Otopark Polis : Otopark polisi oyununda araçları park etmeye çalışan polise yardımcı olmalı ve arabaları bölüm içerisinde belirtilen noktalara park etmelisiniz. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bölümlerde araba ile hareket halindeyken dikkatli olmalı ve kaza yapmamaya çalışmalısınız. Trafikteki diğer arabalara çarpmamak üzere toplam 4 kez küçük kaza yapma hakkınız vardır. Trafikte seyreden diğer arabalara çarpmanız halinde oyun bölüm başına dönmektedir. Aracı park alanına götürmeden önce, bölüm içerisinde yer alan altını almanız halinde ekstra puan kazanırsınız. Oyun geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte arabaları park etmeniz zorlaşmaktadır. Sitemizde yer alan diğer park oyunları için park etme oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Otopark polisi oyununda başarılar dileriz.

Otopark Polis Oyununa Başla

Otopark Polis Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Trafik Polisi Arabası Trafik Polisi Arabası Şehirde suç işleyen araçları yakalamak için polis aracınızla yola koyulun. Suçluyu yakalamak için hızlı olmanız gerekiyor. Turboyu 'X' tuşuna basarak aktif edebilirsiniz.

Polisleri Öldürme Polisleri Öldürme Uzaydan dünyaya inen 2 uzaylı polislere nişan alarak onları öldürmeye çalışıyor. Mouseniz ile ateş etmeye başlayın. Şarjör doldurmak için Boşluk tuşunu kullanın. Dört bir tarafınızdan polisler ile sarıldığınızı unutmayın. Girdiğiniz odalarda polisler sizi bekliyor olacaktır. Hedefinize nişan alarak hepsini öldürün. Polislere nişan alma oyunun keyfini çıkartın.

Polis Zombi Öldürme Polis Zombi Öldürme Zombileri öldürmek için görevli polis bütün zombileri öldürmesi gerekiyor. Üzerine gelen 100'lerce zombilerle baş etmesi zor olacak. Bu yüzden siz kollarınızı sıvarayak yeni bölümlere geçerek bu görevi tamamlayın.

Polis Yarışı Polis Yarışı Memur görevli polisler kendi aralarında yarışıyor yollardaki turbo işaretlerin üzerinden geçerek hızlanabilirsiniz.

Polis Kız Giydirme Polis Kız Giydirme Polis kızı giydirmek için Arabanın kapısındaki elbiseleri üzerinde deneyebilir ve dilediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Güzel genç polis kıza yakışan elbiseleri giydirin.

Polis Aracı Park Etme Polis Aracı Park Etme Kilitli olmayan ilk sıradaki numaralı rakama tıklayıp oyuna başla. Polis arabasını süre dolmadan ok işaretini takip ederek, senden istenen yere park etmen gerekiyor. YÖN okları sayesinde arabanın kontrolünü sağla. Seyir halinde ve sabit duran araçlara çarpmadan arabayı park ederek, bir sonraki daha zorlu levellere geçmeye hak kazan.

Polis Araba Yarışı Polis Araba Yarışı Polis arabasını sürmek isteyenlere 3d polis araba yarışı artık sizlerle. Polis arabalarıyla gerçek yarış heycanına varıcaksınız. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak rakiplerinizi geçerek bitiş çizgisine ulaşmak. Şampiyon olabilmeniz için bütün yarışları bitirmelisiniz. Diğer polis araçları sizi geçmesine izin vermeyin. Polis Araba yarışları oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Otopark Polis Otopark Polis Otopark polisi oyununda araçları park etmeye çalışan polise yardımcı olmalı ve arabaları bölüm içerisinde belirtilen noktalara park etmelisiniz. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bölümlerde araba ile hareket halindeyken dikkatli olmalı ve kaza yapmamaya çalışmalısınız. Trafikteki diğer arabalara çarpmamak üzere toplam 4 kez küçük kaza yapma hakkınız vardır. Trafikte seyreden diğer arabalara çarpmanız halinde oyun bölüm başına dönmektedir. Aracı park alanına götürmeden önce, bölüm içerisinde yer alan altını almanız halinde ekstra puan kazanırsınız. Oyun geçtiğiniz her yeni seviye ile birlikte arabaları park etmeniz zorlaşmaktadır. Sitemizde yer alan diğer park oyunları için park etme oyunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Otopark polisi oyununda başarılar dileriz.

Cehennem Polisi Cehennem Polisi Cehennem polisi önüne çıkan bütün engelleri yıkarak herkesi yok ediyor. Sizde yön tuşlarını kullanarak polislik görevinizi başarıyla tamamlayın.