Pepe Firikik

Pepe Firikik oyunu 2046 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Pepee Oyunları Çizgi Film Oyunları Futbol Oyunları

Pepe Firikik Pepe Firikik : Pepe rakiplerine gol atmak için firikik kullanıyor. Sizde ona yardımcı olarak bu oyunda başarılı olacak.Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak şut çekip gol atmaya çalışın. pepe fikirik oyunun yeni bölümleri için golleri atmalasınız.Aksi takdirde hep aynı fikirikleri kullanmak zorunda kalıcaksınız. pepe futbol oyunun zevkine varmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Pepe Firikik Oyununa Başla

Pepe Firikik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 30 Ocak 2014
+0

pepeee

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ronaldo Firikik Ronaldo Firikik Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik oyunu oynamaya hazırmısınız. Oyunumuza girerken hangi takımda oynamasını istiyorsanız mouse'unuzla seçin ve yine mouse'unuzla topa yön ve güç ayarı vererek şutlarını çekin. İyi eğlenceler...

Pepee Ve Pocoyo Pepee Ve Pocoyo Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Ardından oyunumuza başlayın. Pepee ve pocoyo birbirleriyle savaşıyor. Ve galip gelmek için ikiside birbirinden daha öfkeli bir şekilde ateş ediyorlar. Pepee Bu savaş oyununu alabilmesi için Hızlı hareket ederek pocoyu vurması gerekıyor. Ateş etmek için Mousenizi kullanın. Pepe ve pocoyo oyunun heycana varmak artık sizin ellerinizde.İyi eğlenceler.

Pepee Macera Pepee Macera Pepee bulunduğu yerdeki anahtarı bulmaya çalışıyor. Pepeye yardım etmeniz için yapmanız gereken yön tuşlarını ve boşluk tuşunu kullanarak etrafınızdaki canavarlardan sıyrılarak cuvalları ve puanları toplamalısınız. Anahtarı buldukdan sonra pepe macera oyununa devam edip yeni bölümlerde pepe oyununun zevkini çıkartmaya çalışın. iyi eğlenceler.

Pepee Balon Patlatma Pepee Balon Patlatma Pepee balon patlatmaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak Renkleri birbirine tutturarak balonları patladın.Yanlış renklere top atarsanız oyun sona ericektir. Pepee ile yeni bölümlerde balon patlamaya devam edebilmeniz için bütün balonları patlatmalısınız. İyi eğlenceler.

Pepee Araba Yarışı Pepee Araba Yarışı Pepee arabasıyla otobanda hızla ilerliyor. Fakat karşısna çıkan engellerden sıyrılarak bitiş noktasına gitmeye çalışıyor. Sizin yapmanız gereken pepeeyi yön tuşlarıyla kontrol etmek. Ve karşınıza çıkan arabalara çarpmadan ilerlemek. epe araba yarışı oyunun zevkine dahada varabilmek için Bitiş çizgisine sorunsuzca ulaşmaya çalışın. Pepe yarış oyunuyla keyfinizi çıkartın. İyi eğlenceler.

Pepee Altın Topluyor Pepee Altın Topluyor Pepee altın madeninden altın topluyor. En çok altını toplayan en çok paraya sahip olur. İyi oyunlar.

Pepe öpüşme Pepe öpüşme aşık pepe kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Ancak yanındaki öğretmeni onu izliyor. Pepe gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Bu çok zor olsada aşık pepe öpmeken vaz geçmiyor. Yapmanız gereken Mousenizle kızı öpmek. Öğretmenine yakalanmadan gizlice pepe kız arkadaşını öpmesine izin verin. İyi eğlenceler.

Pepe Kar Topu Pepe Kar Topu Snow bros oyununu pepe ile oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanın. Kar topu atmak için Klavyenizdeki 'CTRL' tuşunu kullanın. Canavarlara kar topu atarak büyük kar topları haline getirin. Kar topunun yakınına giderek yuvarlayın. Büyük kar topu kullanarak bir kerede tüm canavarları yok ederek daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Büyük canavarları öldürmek için ise çevresindeki küçük yaratıkları kar topu haline getirerek büyük canavara doğru yuvarlayın. Pepe ile kar topu atmak oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Pepe Issız Ada Pepe Issız Ada pepe ıssız adada engelleri aşarak bulunduğu bölgeden kaçmaya çalışıyor. Kızıl derili işaretleri toplayarak uçurumlardan atlayarak ilerleyin. Yapmanız gerken yön tuşlarını kullanmanız. Ateşlere ve çukurlara düşmemeye çalışın. Aksi takdirde pepe ölür ve oyun yeniden başlar. Yeni bölümlerde pepe ile ıssızada maceraya devam edebilmeniz için bütün bölümleri geçmelisiniz. İyi eğlenceler.