Komando Kadın

Komando Kadın oyunu 821 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları Aksiyon Oyunları Nişan Oyunları

Komando Kadın Komando Kadın : Aksiyon ve maceranın doruklarda yaşandığı bir oyun ile karşınızdayız. Taşıdığı yoğun savaş ögeleri ile dikkat çeken 3D komando kız oyununda, adından da anlayacağınız üzere bir komando kızı kontrol ediyor ve düşman askerlerini yok etmeye çalışıyoruz. W,A,S,D veya yön tuşları ile karakterimizi kontrol ediyor, fare sol tuşunu kullanarak ateş edebiliyoruz. Yapmamız gereken tek şey orman yolu boyunca karşımıza çıkan tüm düşman askerlerini yok etmek. Yok ettiğiniz askerlerden düşen mühimmatları da toplayarak kullanabilirsiniz. Özellikle alev atan silahı ile birçok askeri aynı anda yok edebilirsiniz. Yolunuz üzerinde bulunan kasaları parçalayarak içerisinden çıkan eşyaları ve puanları toplayabilirsiniz. Üç boyutlu grafikleri ile kaliteli ve sürükleyici bir macera oyunu arıyorsanız 3D komando kız oyunu tam size göre. İyi eğlenceler dileriz.

Komando Kadın Oyununa Başla

Komando Kadın Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Komando Süper Komando Savaşçı Komando 3 oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayıp girişi sağla. W, A, S ve D tuşlarına basarak komandonun hareket etmesini sağla. Silah değişimi için Q ya da E tuşuna bas. Karşına çıkan düşman birliklere nişan alıp ateş etmek için FARE'yi kullanın.

Savaşçı Komandolar Savaşçı Komandolar Kommando takımı oyunumuza Local Save - New Game seçeneği seçerek başlayabilirsiniz. Rütbeli bir komandoyu mouse'unuzla kontrol edecek ve kendi takımınızı yolda ilerlerken kuracaksınız. Tutsak alınmış askerlerinizi kurtaracak ve düşman askerleri yok edeceksiniz. Çok sıkıştığınızda ve karşınızda çok büyük bir saldırı ekibi varsa boşluk tuşuna basarak hava desteği alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Savaşcı Komando Savaşcı Komando Savaş için göreve hazırlanan ekip uçaktan inerek bulundukları bölgedeki düşmanları yok etmeleri gerekiyor. Tam bu sırada helikoptere füze fırlatıyorlar. Ve göreviniz başlamış bulunuyor. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz 1-2 tuşları silah değişimi sağlar. Bu savaşı kazanmak için arkadaşlarının göz önünde öldüğünü gören komando daha hırslanıp savaşı kazanmaya çalışıyor.

Savaşçı Kadın Savaşçı Kadın Normal ve sakin bir şehir yaşantısı içerisinde hayatlarını sürdüren insanlar teröristlerin bombalı büyük eylemi ile şoka uğrarlar. Çok güçlü bir bombayı şehir merkezinde patlatmayı başaran teröristler bir çok devlet görevlisini öldürüp şehrin kontrolünü ele geçirmiştir. Aradan geçen 10 sene içerisinde şehri tam bir ölüler şehrine dönüştürmeyi başaran teröristlere artık dur demenin zamanı geldi. Siz savaşçı kadın ile özel silahlı arabayı kullanarak düşmanları etkisiz hale getirmelisiniz. Oyunda aracın kontrolünü w,a,s,d ve yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Aracın silahı düşmanları gördüğünde otomatik olarak ateş etmektedir. Sizin tek yapmanız gereken silahın yönünü belirlemektir. Z silahı arabanın arkasına yönlendirirken X silahın yönünü aracın önüne çevirmektedir. Araba ile yolda ilerlerken puan, enerji ve roket alabilirsiniz. Aldığınız roketleri kullanmak için boşluk tuşuna basmalısınız. Ölüler şehri oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Komando Savaş Komando Savaş Savaşcı Komando görevini tamamlamak için oluşturduğu büyük bir ekiple karşı düşmanları yok etmeye çalışıyor. Oyunu oynama şekli Yön tuşlarıyla hareket halinde olun. Mousenizle ateş edin. Silah değiştirmek için 1-2-3 tuşlarını kullanın. İyi savunma yaparak karşı düşmanı yok ederek yeni bölümlere geçebilirsiniz.

Komando Rush Komando Rush Yön tuşları ile savaşcıyı kontrol edebilir, Mouse sol tuşu ile ateş edebilir, mouse üstündeki optik top ile silah değiştire bilir ve boşluk tuşu ile savaşcı arkadaşlarını çağıra bilirsin.

Komando Kadın Komando Kadın Aksiyon ve maceranın doruklarda yaşandığı bir oyun ile karşınızdayız. Taşıdığı yoğun savaş ögeleri ile dikkat çeken 3D komando kız oyununda, adından da anlayacağınız üzere bir komando kızı kontrol ediyor ve düşman askerlerini yok etmeye çalışıyoruz. W,A,S,D veya yön tuşları ile karakterimizi kontrol ediyor, fare sol tuşunu kullanarak ateş edebiliyoruz. Yapmamız gereken tek şey orman yolu boyunca karşımıza çıkan tüm düşman askerlerini yok etmek. Yok ettiğiniz askerlerden düşen mühimmatları da toplayarak kullanabilirsiniz. Özellikle alev atan silahı ile birçok askeri aynı anda yok edebilirsiniz. Yolunuz üzerinde bulunan kasaları parçalayarak içerisinden çıkan eşyaları ve puanları toplayabilirsiniz. Üç boyutlu grafikleri ile kaliteli ve sürükleyici bir macera oyunu arıyorsanız 3D komando kız oyunu tam size göre. İyi eğlenceler dileriz.

Komando Asker Komando Asker Mekanik asker oyunumuzda düşmanı yok etmek için eğitilmiş özel askeri kontrol ediyor ve verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirebilmek için savaşıyorsunuz. W,A,S,D tuşları ile askeri kontrol edebilir ve mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz. E tuşu ile araçlara binebilir veya kimi araç ve gereçleri kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Komando Komando Oyuna başladıktan sonra oyun yönergeleriniz şu şekilde; Hareket tuşları; W,A,S,D, Ateş etme; Mausenizin sol tık tuşu Yukarı aşşağı ateş etmek için mausenizi yukarı aşşağı kaldırın Bomba atmak için ise Space tuşunu kullanın. İyi oyunlar.