İki Kişilik Şirinler

İki Kişilik Şirinler oyunu 2701 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 puan. Oyun Kategorileri Şirinler Oyunları 2 Kişilik Oyunlar Macera Oyunları Çizgi Film Oyunları

İki Kişilik Şirinler İki Kişilik Şirinler : Serinin merakla beklenen 3. versiyonu Şirinler oyunu sizlerle. Kahraman şirinlerle birlikte yol boyunca onlara eşlik ederek, evlerine ulaşmadan önce yoldaki tehlikeleri atlatmaya çalış. Şirinler oyunu yüklendikten sonra giriş yapmak için Play Game butonuna tıkla. W, A, S ve D tuşlarına basarak şirinenin hareket edip kontrolünü sağla. YÖN tuşları yardımıylada diğer şirinin kontrolünü sağlayıp ilerle. Yol boyunca ilerlerken, senden istenen nesneleri topla. Uçurumlardan düşmemeye dikkat ederek, yoluna çıkan Gargamel'in kedisi azmana yakalanmadan evin yolunu tut. En kısa süre içinde bütün levelleri başarılı bir şekilde tamamlayıp, oyundaki en yüksek skorunu gerçekleştir. Macera sevenler için hazırlanan Şirinler 3 oyunu sadece www.oyunlardayiz.com'da. İyi eğlenceler.

İki Kişilik Şirinler Oyununa Başla

İki Kişilik Şirinler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 18 Ocak 2014
+0

şirinleri çok seviyorum

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Viking Zıplayan Viking Bu oyunda kırmızı kalpleri toplamaya çalışıyorsunuz. İsketlerin üzerlerine zıplayarak onları öldürebilirsiniz. Yukarıya hızla çıkmaya çalışın.

Şirinleri Kurtarma Şirinleri Kurtarma Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Gargamel şirinleri tutsak aldı. Şirin baba şirinleri kurtarabilmesi için renkli kutuları patlarak şirinleri gargamelin eliden kurtaracak. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak mavi kutuları seçerek ve diğer yeşil kutuları patlarak bir şirine kurtarabilirsiniz. Bütün şirinleri gargamelin elinden kurtarabilmeniz için kutuları hepsini doğru bir şekilde patlatmanız gerekiyor. Şirin Baba Gargamelin elinden şirinleri kurtarmasına yardım edin. Şirinleri kurtarma oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Şirinler Macera Şirinler Macera Mario Şirin oyunu yüklendikten sonra Play butonuna 2 kez tıklayıp girişi sağla. YÖN tuşları yardımıyla şirinin kontrolünü sağla. Yol boyunca ilerleyip bütün kapalı paketleri topla. Dikkat etmen gereken engel ve akbabalara yakalanmamaya özen göster. Aksi takdirde etabı en baştan oynamak zorunda kalırsın. Macera Oyunları kategorisi içine eklediğimiz Mario Şirin oyununu oyunlardayiz.com ekibi adına sizlere bu tarz kaliteli keyif veren oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

Şirinler Boyama Şirinler Boyama Şirinler ve şirin baba Resimlerini dilediğiniz şekilde boyayabilir ve süsleyebilisiniz. Yapmanız gereken Mousenizle ile renklere tıklayarak şirinlerin üzerinde uygulayın. Güzel bir fotoğraf' sergilemek için şimdi bütün fikirlerinizi kullanarak Şirinleri dahada güzelleştirin. İyi eğlenceler.

Şirinler Bowling Şirinler Bowling Şirinler Bowling oyununa giriş yapmak için START GAME yazısına tıklayacaksınız. Oyundaki amacınız harika atışlar yaparak puan elde etmektir. Oyunu oynayabilmek için mouse ihtiyacınız vardır. Yeni şirin oyunlarında görüşmek üzere.

Şirinler Bisiklet Şirinler Bisiklet Sakar şirin bisiketiyle yoldaki meyvaları toplayarak bitiş çizgisine varmaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarıyle ile dikkatli bir şekilde uçurumlardan sıçramaktır. Dengenizi ve hızınızı ayarlı bir şekilde tutamazsanız yere düşersiniz. Oldukça zor bir oyunla karşı karşıyasınız sakar şirinle Yeni bölümlerde oyun zevkini yaşamak için bitiş çizgisine varmalısınız. İyi eğlenceler.

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Gargameli kurtulu kötü baloncukları Hedef alarak hepsini size verilen zaman içerisinde patlamanız gerekiyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutarak bütün baloncukları patlayın. Yeni bölümlerde daha çok balonlar karşınıza çıkıcak ve zorlanıcaksınız kendisini iyi odaklayarak bütün balonları patlatın.

Ronaldo Firikik Ronaldo Firikik Barcelona'ya transfer olan ünlü yıldız futbolcu ile frikik oyunu oynamaya hazırmısınız. Oyunumuza girerken hangi takımda oynamasını istiyorsanız mouse'unuzla seçin ve yine mouse'unuzla topa yön ve güç ayarı vererek şutlarını çekin. İyi eğlenceler...

Pepe Firikik Pepe Firikik Pepe rakiplerine gol atmak için firikik kullanıyor. Sizde ona yardımcı olarak bu oyunda başarılı olacak.Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak şut çekip gol atmaya çalışın. pepe fikirik oyunun yeni bölümleri için golleri atmalasınız.Aksi takdirde hep aynı fikirikleri kullanmak zorunda kalıcaksınız. pepe futbol oyunun zevkine varmaya çalışın. İyi eğlenceler.