Popstar Sue

Popstar Sue oyunu 1143 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Sue Oyunları Giydirme Oyunları Kız Oyunları

Popstar Sue Popstar Sue : Sue Popstar olmaya karar veriyor. Sue Popstar olabilmek için sahneye yakışan en güzel elbiseleri seçmesi lazım. Sizde Popstar Sue'ye yardımcı olarak onu sahneye koyabilir ve üzerinde değişikler yaparak küçük sue'yi güzelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken Sağ tarafdaki seçeneklerdeki sahne görüntüleri elbiseleri ve saç modellerini kullanarak uygulayın. İyi eğlenceler.

Popstar Sue Oyununa Başla

Popstar Sue Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Yüzme Sue Yüzme Sue Denizin dibine dalarak Suyun dibindeki değerli eşyaları almaya çalışıyor. Ancak etrafında balıklar olduğu için onlara çarpmadan inmesi gerekiyor. Suda fazla kalırsa boğulma riski var. oksijen alara Suda daha fazla durabilir. Sue'ye yardımcı olarak denizin dibindeki değerli parçaları almaya çalışın. Deniz Kızı sue oyunun heyvanına varın.

Sue Salon Düzenleme Sue Salon Düzenleme Sue Salonunu düzene sokmak istiyor. Karma karışık salondaki eşyaları siz düzenleyerek suenin salon odasını güzel bir hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle eşyaları tutarak koymak istediğiniz bölgelere koyarak dekarosyonunu yapabilir ve görünümü güzelleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sue Kuafor Sue Kuafor Sue Kuafor salonuna giderek saçlarını kestirmek istiyor. Sue'nin saçlarını kesmesimini tamamen sizler yapabilir ve sue'yi süsleyebilirsiniz. Sue saç keseminden sonra Makyaj yapmakta istiyor. Ona yakışan en güzel makyajıda uygulayarak Suenin istemiş olduğu talebleri yerine getirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sue Kıyafet Giydirme Sue Kıyafet Giydirme Sue sevgililer günü için en şık kıyafetleri seçmeye çalışıyor. Sizde sue'ye yardımcı olarak ona yakışan en güzel elbiseleri giydirin. iyi eğlenceler.

Sue Elbise Giydirme Sue Elbise Giydirme Güzel kızımız sue şimdide çok şık kıyafetleriyle kararsız kaldı. Ona yardımcı olarak ayakkabı modellerini ve saç modellerini beğenerek sue'nin üzerinde deneyebilirsiniz. Onu En güzel Prenses haline getirmek tamamen sizlerin elinizde. Sue Elbise giydirme oyunun heycanına varın.

Sue Bisiklet Sürme Sue Bisiklet Sürme Sue Köpeğini bisikletin sepetine koyarak gezintiye çıkıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanmak. Zaman karşı yarıştığınızı unutmayın. En kısa sürede bitiş çizgisine doğru hızla ilerleyin yerlerde çukurlar ve tuzaklara düşmeden ilerleyin. Sue ile bisiklet sürme oyunun heyvanına varın. İyi eğlenceler.

Popstar Sue Popstar Sue Sue Popstar olmaya karar veriyor. Sue Popstar olabilmek için sahneye yakışan en güzel elbiseleri seçmesi lazım. Sizde Popstar Sue'ye yardımcı olarak onu sahneye koyabilir ve üzerinde değişikler yaparak küçük sue'yi güzelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken Sağ tarafdaki seçeneklerdeki sahne görüntüleri elbiseleri ve saç modellerini kullanarak uygulayın. İyi eğlenceler.

Popstar Kız Giydirme Popstar Kız Giydirme Popstar Sasha Sahne kıyafetlerini beğenerek üzerinde görmek istiyor sizde ona yardımcı olarak sahnede güzel gözükmesi için Mousenizi kullanarak ona yardımcı olun.

Popstar Barbie Popstar Barbie Kızların sevdiği çizgi film karakteri Barbie müzik dalıyla uğraşmayı çok seviyor. Yeni bir mekanda sahne alacak sizde onu sahneye uygun bir şekilde giydireceksiniz. Giydirme işlemine başlamak için " start " yazısına tıklayacaksınız.Oyun karşınıza geldiğinde yapmanız gereken oldukça basit. Saç bakımı ile ilgili bölümde ne yapmanız gerekiyor gösteriliyor olacak. Saç bakımı maskeleri bittikten sonra ise kendi zevkinize uygun makyaj ve giydirme yapabileceksiniz. İyi Eğlenceler.