Tom Motor Sürme

Tom Motor Sürme oyunu 1382 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Tom Ve Jerry Oyunları Çizgi Film Oyunları Çocuk Oyunları Motor Oyunları

Tom Motor Sürme Tom Motor Sürme : Çizgi Film kahramanı tom. Ormanda Atv sürerek meyveleri toplamaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak Tom ile atv motorunu sürmeye devam edin. Havada takla atarak extra puanlar kazanabilirsiniz. Tom Atv motoru oyunun heycanına varın.

Tom Motor Sürme Oyununa Başla

Tom Motor Sürme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Motor Yarışı Zorlu Motor Yarışı Karlı havada rakiplerinle kıyasıya mücadele et ve yarışı birincilikle bitir. Tüm alkışlar seninle olsun. Yeni bölümlere erişebilmen için en iyi olman gerek. İyi oyunlar.

Zor Motor Zor Motor Yükseklikten ve zor engellerden motorla geçmeye çalışıyorsunuz. Motoru kontrol ederek bu zor yollarda bitiş çizgisine doğru ilerleyin. Yeni bölümlerde daha zor yollarla karşılaşıp engelleri aşmanız gerekicek. İyi eğlenceler.

Yolcu Uçağı Sürme Yolcu Uçağı Sürme Uçak sürme meraklı olanlar artık uçak oyununun heycanına varıcaksınız. Yolcu uçağı uçurmak çok kolay. Yön tuşlarını kullanarak karşınızdan gelen uçaklara ve balonlara çarpmadan Yolcuları iniş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Karşınıza gelen bütün engellerden sıyrılarak uçmanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

Yere Düşürme Yere Düşürme Küçük top şeklindeki hayvanları yere düşürmeden altlarına çizgi çizin. Onların ayakta durabilmeleri için doğru çizgiyi çizmelisiniz.

Yenilmezler Motor Yarış Yenilmezler Motor Yarış Çizgi film oyunlarından Yenilmezlerden şimdi motor yarışıyla karşınızda. İstediğiniz karakterlerden birisini seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Çizgi film kahramanları kendi arasında motor yarışı düzenliyorlar. Kazanmak için sizde mücadele edin. Yarışı birincilikle tamamlayıp diğer kahramanları eleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Yeni Motor Yarışı Yeni Motor Yarışı Harika bir motor oyunu ile karşınızdayız. Eğlenceli bir oyun olup sizlere iyi vakitler sağlayacak bir oyuna başlayın. Yapmanız gereken hızla dikkatli bir şekilde engellerden atlayarak puan kazanmakç

Yarış Motoru Yarış Motoru Harika bir motor sürme keyfine ne dersiniz. Oyunda yapmanız gereken hızla motorla ilerlemek. Engelleri aşarak bitiş çizgisine doğru gidin.

Vinç Sürme Vinç Sürme Vinç Sürme oyunu içerisinde yıkım için tır üzerinde yıkım yapılacak yere getirilen vinç sürmek için sizde direksiyona geçin ve vinç operatörü olarak oyuna başlayın ve vincin ucuna bağlı demir topuz ile birlikte yol üzerindeki engellere vurarak kırıp parçaların ve daha sonra levellere geçiş yaparak vinci bütün bölümleri geçerek tamamlayın

Urban Motor Yarışı Urban Motor Yarışı Urban motor yarışı oyununda, yarışlara katılan motorcuyu yönlendirerek turnuvada birinci olmaya çalışıyorsunuz. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Yarış esnasında motorun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmalısınız. Nitro özelliği ile hızlı gidebilen motorun bu özelliğini kullanmak için, boşluk tuşuna basmalısınız. Tabii ki bu özelliği kullanabilmek için nitro barında enerji olması gerekmektedir. Yarışı birincilikle tamamlamayı başarmanız halinde oyuna yeni seviyeler ile devam edebilirsiniz. Ayrıca bölüm aralarında kazandığınız puanlar ile marketten alışveriş yaparak, motorunuz için yükseltmeler satın alabilirsiniz. Motor ile ilgili hazırlanmış olan diğer oyunlara motor oyunları bölümünden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.