Uçak Oyunları

0/1

Uçak Oyunları

Drakojan Skies Final Drakojan Skies Final Heycan dolu Savaşa hazırmısınız. Yön tuşlarıyla uçağınızı kontrol altına alın. Ateş etmek için 'C' tuşu Bomba için 'X' tuşunu kullanın. Oyunda seri olmanız gerekiyor. Bombalarınızı iyi kullanmaya çalışın. Aksi takdirde Büyük canavarları öldürmek zorluk çekersiniz. İyi eğlenceler.

Wind Rider Grand Prix Wind Rider Grand Prix Rakiplerinizi geçmek için dikkatli bir şekilde aracınızı kullanın. Karşınıza çıkan kuşlara, araçlara ve diğer şeylere çarpmamaya dikkat edin. Oyuna başladıktan sonra A tuşu ile hızlanabilirsiniz. S tuşuyla ise karşınızdakilerden sıyrılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Uzay Yarışı Uzay Yarışı Uzayda sizin için belirlenen rotalarda rakiplerinizle kıyasıya rekabet içinde yarışmanın tam zamanı. Motorları çalıştırın ve rokete tam gaz verin. Işık hızında rakiplerinize uzayın tozunu yutturun. İyi oyunlar.

Gökyüzü Savaşı Gökyüzü Savaşı Dünyamızı istila eden yabancıları imha etmek için en gelişmiş silahları uçağınıza yükledik. En kısa sürede hasar almadan yok etmeye bak. Kulağımız sizde onları yok edin. İyi oyunlar.

OverKill Apache OverKill Apache Oynama Şekli : Yön tuşlarını kullanın, Bomba ve ateş için boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. Büyük bir savaşın içirindesiniz. Gelen bombalardan ve mermilerden sıyrılmaya çalışın. Yukardan düşen bombaları alın ve dahada güçlenin. İyi eğlenceler.

Ucak Parketme Ucak Parketme Uçağı yön tuşlarıyla kontrol altına alın. Park etmeye çalışırken hiç bir şekilde diğer uçaklara veya yoldan geçen araçlara dokunmamaya çalışarak park edin. İyi eğlenceler.

Uçak Savar Uçak Savar Düşman kuvvetlerini yok ederek bulunduğunuz yeri elinizde tutmaya çalışın. Gelen uçakları ve helikopterleri uçak savar merminizle yok edin ve kendinizi koruyun. İyi oyunlar.

Desert Storm Desert Storm Oynama Şekli : Yön tuşlarıyla uçağı kontrol altına alın. Ateş için 'A' tuşu Bomba atmak için 'S' tuşunu kullanın. Yukardan gelen kutuları alarak bombalarınızı artdırın ve güçlendirin. Heycan dolu savaşmaya devam etmek için ölmeden ilerleyin. İyi eğlenceler.

Drakojan Skies 1 Drakojan Skies 1 Heycan dolu Savaşa hazırmısınız. Yön tuşlarıyla uçağınızı kontrol altına alın. Ateş etmek için 'C' tuşu Bomba için 'X' tuşunu kullanın. Oyunda seri olmanız gerekiyor. Bombalarınızı iyi kullanmaya çalışın. Aksi takdirde Büyük canavarları öldürmek zorluk çekersiniz. İyi eğlenceler.

Cross Fire Cross Fire Oyunun nasıl oynandığı oyuna başlamadan önce size gösteriliyor. Yönergeleri öğrendikten sonra tek yapmanız gereken karşınıza çıkan herşeyi imha etmek. İyi oyunlar.

Desert Strike Desert Strike Oyunun tek amacı var. Hayatta kalmak. Karşınıza çıkan her ne olursa olsun imha etmek zorundasınız. Yoksa hayatta kalmanız zorlaşır. İyi oyunlar.

Heli Strike Heli Strike Oyunu oynerken MAUSEnizi kullanıyorsunuz. SPACE tuşuyla roket atıyorsunuz. Tüm düşman kuvvetlerini yok edin ve hayatta kalın. İyi oyunlar.

Ben 10 Helikopteri Ben 10 Helikopteri Ben 10 helikopterle karşısına çıkan her şeyi yok ediyor. Yardım et en yüksek puanı kazan. İyi oyunlar.

Ben 10 Toksin Savaşı Ben 10 Toksin Savaşı Ben 10 uzay gemisine binmiş ve karşısına gelen dünya dışı yaratıklarla savaşıyor. Bu savaşa sen de dahil ol ve dünyayı kurtar. İyi oyunlar.

Naval Fighter Naval Fighter 3 tane uçak seçeneklerinden birini seçtikten sonra bölüme başlıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşman gemilerini, uçaklarını imha edip bölümü bitiriyorsunuz. İyi oyunlar.

Drakojan Skies 2 Drakojan Skies 2 Heycan dolu Savaşa hazırmısınız. Yön tuşlarıyla uçağınızı kontrol altına alın. Ateş etmek için 'C' tuşu Bomba için 'X' tuşunu kullanın. Oyunda seri olmanız gerekiyor. Bombalarınızı iyi kullanmaya çalışın. Aksi takdirde Büyük canavarları öldürmek zorluk çekersiniz. İyi eğlenceler.

Drakojan Skies 4 Drakojan Skies 4 Heycan dolu Savaşa hazırmısınız. Yön tuşlarıyla uçağınızı kontrol altına alın. Ateş etmek için 'C' tuşu Bomba için 'X' tuşunu kullanın. Oyunda seri olmanız gerekiyor. Bombalarınızı iyi kullanmaya çalışın. Aksi takdirde Büyük canavarları öldürmek zorluk çekersiniz. İyi eğlenceler.

Sünger Bob Helikopter Sünger Bob Helikopter Sünger bob helikopter oyununun macerasına hazırmısınız. Oyun oynama şekli Mousenizle uçağınızı kontrollü bir şekilde uçurarak karşınıza çıkan peynirlere ateş edin. Pernirleri vurarak sünger bob puanları toplamaya çalışıyor. Yeni bölümlerde sünger bob ile maceraya doymak istiyorsanız bütün karşınıza çıkan peynirleri vurun. İyi eğlenceler.

Kayu Uçak Sürüyor Kayu Uçak Sürüyor Kayu'nun uçağını yönetebilmek için yön tuşlarını kullanacaksınız. Oyuna başlarken gösterilen tablodaki puan sistemi görüldüğü gibidir. En yüksek puanı elde etmek için yarışın. İyi oyunlar.

Caillou Uçak Sürme Caillou Uçak Sürme Oyuna başladıktan sonra yapmanız gerekenler: Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak Caillou'nun uçağını hareket ettirin ve kalp şeklindeki puanları toplayın. Bu arada uçağa zarar gelmesinden kaçının. İyi oyunlar.

Sünger Bob uçak Sünger Bob uçak Sünger bob uçağıyla ile mecaraya katılıyor. Havada Bombalarla ve diğer uçak savaşlarla savaş içerisinde. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak uçağı kontrol altına alın. Boşluk Yani 'Space' tuşunu kullanarak ateş edebilirsiniz. Size atılan mermilerden sıyrılarak karşınıza çıkan bütün düşmanlarınızı öldürmeniz lazım. Yeni bölümlerde sünger bob uçak savaş oyununun zevkine varabilmeniz için Bölümleri geçmelisiniz. iyi eğlenceler.

Sonic uçak Savaş Sonic uçak Savaş öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Ardından play butonuna basarak level 1 den başlayın. Sonic uçağıyla karşısına çıkan robot canavarları vurarak bölüm canavarına ulaşmaya çalışıyor. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak karşınıza çıkan herkesi yok edin. Yeni bölümlerde sonic ile uçak savaşına devam edebilmeniz için bölümü geçmelisiniz. İyi eğlenceler.

Yolcu Uçağı Sürme Yolcu Uçağı Sürme Uçak sürme meraklı olanlar artık uçak oyununun heycanına varıcaksınız. Yolcu uçağı uçurmak çok kolay. Yön tuşlarını kullanarak karşınızdan gelen uçaklara ve balonlara çarpmadan Yolcuları iniş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Karşınıza gelen bütün engellerden sıyrılarak uçmanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

F16 Savaş Uçağı F16 Savaş Uçağı gökyüzünde f16 uçaklarıyla savaş oyunu şimdi sizlere büyük aksiyon yaşatıcak. Gök yüzündeki savaş uçaklarıyla karşı karşıyasınız. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak gelen bombalar kaçarak Mosenizle ateş ederek uçakları yok etmek. Ve Roket atarlarınızı kullanmak için boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. F16 savaş oyunun yeni bölümlerine erişebilmeniz için ölmemek üzere bütün uçakları patlatmalısınız. İyi eğlenceler.

0/1