Yolcu Uçağı Sürme

Yolcu Uçağı Sürme oyunu 1928 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Uçak Oyunları Beceri Oyunları

Yolcu Uçağı Sürme Yolcu Uçağı Sürme : Uçak sürme meraklı olanlar artık uçak oyununun heycanına varıcaksınız. Yolcu uçağı uçurmak çok kolay. Yön tuşlarını kullanarak karşınızdan gelen uçaklara ve balonlara çarpmadan Yolcuları iniş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Karşınıza gelen bütün engellerden sıyrılarak uçmanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

Yolcu Uçağı Sürme Oyununa Başla

Yolcu Uçağı Sürme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yolcu Uçağı Sürme Yolcu Uçağı Sürme Uçak sürme meraklı olanlar artık uçak oyununun heycanına varıcaksınız. Yolcu uçağı uçurmak çok kolay. Yön tuşlarını kullanarak karşınızdan gelen uçaklara ve balonlara çarpmadan Yolcuları iniş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Karşınıza gelen bütün engellerden sıyrılarak uçmanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

Yolcu Otobüsü Yolcu Otobüsü Sıradan park etme oyunlarına göre oldukça farklı olan oyunda , iki farklı kamera açısından otobüsümüzü görüntüleyebiliyoruz. Üç boyutlu grafikleri ile oldukça gerçekçi bir park etme oyunu olan otobüs park etme 3D oyunu için tam bir simülasyon oyunu diyebiliriz. Yapmamız gereken tek şey bize gösterilen noktaya otobüsümüzü park etmek.

Yere Düşürme Yere Düşürme Küçük top şeklindeki hayvanları yere düşürmeden altlarına çizgi çizin. Onların ayakta durabilmeleri için doğru çizgiyi çizmelisiniz.

Vinç Sürme Vinç Sürme Vinç Sürme oyunu içerisinde yıkım için tır üzerinde yıkım yapılacak yere getirilen vinç sürmek için sizde direksiyona geçin ve vinç operatörü olarak oyuna başlayın ve vincin ucuna bağlı demir topuz ile birlikte yol üzerindeki engellere vurarak kırıp parçaların ve daha sonra levellere geçiş yaparak vinci bütün bölümleri geçerek tamamlayın

Traktör Sürme Traktör Sürme Çiftlikteki engelleri aşarak traktörü sürmeye çalışın. Zorlu yolları aşarak yeni bölümlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken dikkatli ilerlemek ve engelleri aşarak bölüm çizgisine ulaşmak. iyi eğlenceler.

Tom Motor Sürme Tom Motor Sürme Çizgi Film kahramanı tom. Ormanda Atv sürerek meyveleri toplamaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak Tom ile atv motorunu sürmeye devam edin. Havada takla atarak extra puanlar kazanabilirsiniz. Tom Atv motoru oyunun heycanına varın.

Teleferik Sürme Teleferik Sürme Oyun içerisinde karşınıza engeller çıktıktan sonra klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak diğer teleferik tellerine geçerek engelleri atlatabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bölümü tamamladıktan sonra oyun içerisinde kazandığınız puanları skor tablosuna kaydedebilirsiniz.

Tavukları Düşürme Tavukları Düşürme Oyunda yapmanız gereken Mouseniz ile camları ve tahtaları kırarak tavukları ve yumurtaları kırmaya çalışın. Yeni bölüme geçebilmeniz için tavukların ve yumurtaların kırılmış olması gerekiyor.

Sue Bisiklet Sürme Sue Bisiklet Sürme Sue Köpeğini bisikletin sepetine koyarak gezintiye çıkıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanmak. Zaman karşı yarıştığınızı unutmayın. En kısa sürede bitiş çizgisine doğru hızla ilerleyin yerlerde çukurlar ve tuzaklara düşmeden ilerleyin. Sue ile bisiklet sürme oyunun heyvanına varın. İyi eğlenceler.