Stella Yüz Bakımı

Stella Yüz Bakımı oyunu 751 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Winx Oyunları Makyaj Oyunları Kız Oyunları

Stella Yüz Bakımı Stella Yüz Bakımı : Stella cilt bakımı oyunu yüklendikten sonra karşımıza gelen ekrandan "play" butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. Tekrar play butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyunda fare kontrolleri ile çeşitli cilt bakımı, makyaj ve giydirme işlemlerini Stella'ya uyguluyoruz. Yaptığınız her işlemden sonra "next" butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra "show" butonuna tıklayara son halini görebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stella Yüz Bakımı Oyununa Başla

Stella Yüz Bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zayn Malik Yüz Bakımı Zayn Malik Yüz Bakımı Zayn Malik cilt bakımı oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesini bir süre beklemeniz gerekecek. Yüklenmesi tamamlandıktan sonra arka arkaya play seçeneklerine tıklayın ve oyuna başlayın. Eğlenceli oyunda amacımız karşınıza gelen ünlü sanatçının bakımını yapmaktır. Eğlenceli oyunumuzda tüm kademelerde kontrol fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Yüzerek Balık Tutma Yüzerek Balık Tutma Denizin diplerinde yüzerek balık tutmaya çalışan bu küçük çocuk sadece yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalayabilir. Diğer deniz hayvanları ona zarar verebiliyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yüzerek Yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalamaya çalışın.

Yüz Makyajı Yüz Makyajı Güzel kızımızın bakımını ve makyajını yaparak onun kendini iyi hissetmesini ve güzel görünmesini sağlamalıyız. Mouse'unuzla cildini temizledikden sonra ekranın sol tarafında bulunan makyaj malzemelerini kullanarak zevkinize göre kızımızı süsleyebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Yüz Bakımı yapma Yüz Bakımı yapma Bu oyunumuzdaki kızımıza yüz bakımı yapıcaz. Gördüğünüz gibi Sağ tarafda Siprey ve analiz var ilk once bakımı yaparak ardından kızımızın yüzünü yıkıyoruz ve diğer bakımlara geçiyoruz. Yapmanız gereken mousenizi kullanarak bakım aletlerini kullanmak ardından yıkamaktır. İyi eğlenceler.

Yüz Bakımı Yüz Bakımı Karşınızda beliren kadını en şık yapmak senin elinde. Cilt bakımı en iyi bir şekilde yap ve kadını güzelleştir. İyi oyunlar.

Yılbaşı Bebek Bakımı Yılbaşı Bebek Bakımı Yılbaşında küçük bebek oyuncakları ile oynamaya çalışıyor ancak oynayamıyor onun yapmak istediklerini siz yaparak onu mutlu edebilirsiniz.

Yeni Tırnak Bakımı Yeni Tırnak Bakımı Yeni tırnak bakımı oyununda daha farklı renkler kullanarak güzel tırnak makyajı çıkartabilirsiniz.

Sue Yüzme Sue Yüzme Sue Denizin dibine dalarak Suyun dibindeki değerli eşyaları almaya çalışıyor. Ancak etrafında balıklar olduğu için onlara çarpmadan inmesi gerekiyor. Suda fazla kalırsa boğulma riski var. oksijen alara Suda daha fazla durabilir. Sue'ye yardımcı olarak denizin dibindeki değerli parçaları almaya çalışın. Deniz Kızı sue oyunun heyvanına varın.

Stella Yüz Bakımı Stella Yüz Bakımı Stella cilt bakımı oyunu yüklendikten sonra karşımıza gelen ekrandan "play" butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. Tekrar play butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyunda fare kontrolleri ile çeşitli cilt bakımı, makyaj ve giydirme işlemlerini Stella'ya uyguluyoruz. Yaptığınız her işlemden sonra "next" butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra "show" butonuna tıklayara son halini görebilirsiniz. İyi eğlenceler.