Winx Elbise Giydirme

Winx Elbise Giydirme oyunu 1281 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Winx Oyunları Kız Oyunları Giydirme Oyunları

Winx Elbise Giydirme Winx Elbise Giydirme : bu oyunuzmudada güzel winx kızımızı sol tarafdaki elbiseleri tutarak winx kızımıza giydirmeye çalışıyoruz. Yapmanız gereken Mousenizle elbileri tutarak winx kızının uzerine yerleştirmek. Ona yakışan en güzel modelleri seçerek winx kızın üzerinde deneyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Winx Elbise Giydirme Oyununa Başla

Winx Elbise Giydirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 27 Ocak 2014
+0

winx kızları çok güzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Kız Giydirme Zombi Kız Giydirme Zombi kızını giydirmek için seçenekleri tıklayın. Kötü tipli bir kız meydana getirmek için dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Yeni Yıl Elbiseleri Yeni Yıl Elbiseleri Yeni Yıla Girerken yeni elbiseler giymek isteyen kızımıza üzerine yakışabilecek elbiseleri deneyerek uygulayın. 2014 modasına uygun kıyafetleri bu güzel kızımızla sonlandırın.

Yeni Stil Elbiseler Yeni Stil Elbiseler Dışarıda çok güzel bir hava var. Havaların düzelmesi ile birlikte artık yeni stil kıyafetler seçebilirsin. Alışverişten sonra kendine göre bir makyaj yapıp güzel kıyafetler kombine etmeye ne dersin ? " Next " butonu ile ilerle ve "BG" butonu ile arka planı değiştir. Oyunu oynamak için mouse ve butonları kullan. Son olarak " done " butonuna bas.

Yeni Gelin Giydirme Yeni Gelin Giydirme Yeni evlenmekte olan bu güzel kız gelinlik beğenerek en mutlu anını yaşamak istiyor. Sizde bu güzel kıza en güzel gelinliği yakıştırarak onu mutlu ediceksiniz. Yapmanız gereken dolaptaki gelinlikleri Mousenizle geline hanıma giydirmek. İyi eğlenceler.

Yaz Tatili Elbiseleri Yaz Tatili Elbiseleri Yaz tatili giysileri Grafikleri çok iyi çizilmiş bu oyuna play ile giriş yaptıktan sonra yeniden karşınıza çıkan play butonu ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Bu akşam jessie’nin düğünü var, oldukça heyecanlı olduğu için daha gelinli seçiminde bile kararsız kalmış görünüyor, gelinlik seçimi ve diğer aksesuarlarla birlikte saç modeline karar veriyorsunuz. Yan tarafta bulunan kategorilere mouse yardımıyla her tıkladığınızda yapmış olduğunuz seçimlerin değiştiğini göreceksiniz. En son gelin çiçeğinin seçimi ile her şey tamamlanmış olacak ve show ile son halini görüntüleyebileceksiniz. Ardından reset butonu ile de oyunu yeniden oynamaya başlayabileceksiniz. Bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Yaz Elbiseleri Yaz Elbiseleri Şehir prensesi oyununda güzel ve genç bir prensesi giydirerek katılacağı davet için hazırlamalısınız. Davete katılmadan önce nasıl bir kıyafet seçmesi ve saç renginin ne renk olması konusunda tereddüt yaşayan kıza siz yardımcı olmalı ve en çok yakışan kombini hazırlamalısınız. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Şehir prensesi oyununun başlaması ile birlikte kızın etrafındaki butonlara basarak kıyafet ve takı seçeneklerini görebilirsiniz. İlk olarak saç rengini ve modelini belirleyin. Saç rengi ve modelini belirlemenizin ardından kıyafet seçimine geçebilirsiniz. Kıyafet seçiminde boydan bir elbise ya da etek bluz tercihlerinden dilediğinizi seçiniz. Ardından kolye, bileklik ve çanta seçimlerini yapınız. Son olarak ayakkabıyı seçmeniz ile birlikte oyunu tamamlayabilirsiniz. Yeni giydirme oyunlarında buluşmak üzere iyi eğlenceler dileriz.

Winx Zor Görev Winx Zor Görev Winx kızı gök yüzünün zirvesinde mecerada. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla winx kızını kontrol etmek. Kalpleri toplayarak yükselin. Karşınıza çıkan kötü cadılara dikkat edin. Bulutlara çarparmadan dahada yükseklere çıkarak yeni bölümlerde winx'le heycana devam edin. iyi eğlenceler.

Winx ve Arkadaşları Winx ve Arkadaşları Winx e yakıştırdığınız en güzel elbiseleri giydirerek arkadaşıyla gezmeye gönderin. Baloda En güzel olmasını istiyorsanız en güzel elbise kombinasyonunu siz seçin.

Winx Uçuş 2 Winx Uçuş 2 Winx gök yüzünde uçuyor. Yö tuşlarıyla karşınıza çıkan kötü kızdan sıyrılalarak Fnishe Varın.