Elmas Labirenti

Elmas Labirenti oyunu 1093 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları Beceri Oyunları Friv Oyunları

Elmas Labirenti Elmas Labirenti : Elmas Labirenti oyunu içerisinde cücelere ait olan labirent içerisindeki elmasları toplamak için bir maceraya çıkıyorsunuz ve yön tuşları ile adama yön verin ve boşluk tuşuna basarak labirent içerisinde topladığınız bumerangları toplayarak kutuları parçalayabilirsiniz ve cücelere atarak onları öldürebilirsiniz ve labirent içerisindeki bütün elmasları toplayarak diğer kilitli bölümlere geçiş yapın.

Elmas Labirenti Oyununa Başla

Elmas Labirenti Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Mario Elmas Toplama Mario Elmas Toplama Mario Kırmızı elmasları toplayarak ulaşmak istediği bölgeye hızla ilerlemeye çalışıyor. Sizde Yön tuşlarını kullanarak Kırmızı elmasları toplayarak kapıya ulaşın.

Finn Jake Kırmızı Elmaslar Finn Jake Kırmızı Elmaslar Çizgi film yıldızlarından finn jake şimdide elmasları toplamaya çalışıyor. Elmasları toplayarak çıkış noktasına ulaşması gerekiyor. Ancak canavarlara yakalanmadan hareket etmelisiniz. Ateş etmek için Boşluk tuşunu kullanın.

Elmascı Şerifler Elmascı Şerifler Şerifler elmasları toplamaya çalışıyor. Mouseniz ile onların elmaslara ulaşmasını sağlayın. Rengi rengine uyumlu olmak zorundalar elmaslar ile. İyi eğlenceler.

Elmasa Ulaşma Elmasa Ulaşma Küçük uzaylı dünyaya inerek Mavi elmasları toplamaya çalışıyor. Ancak elmasların önündeki engelleri silahıyla bölerek elmasa ulaşabilir. Mousenizi kullanarak engelleri yok edin.

Elmas Toplama Elmas Toplama Oyundaki amaç Elmaslarını hepsini toplayarak kapıyı açmak. Boyunuzun yetmediği yerlerde Boşluk Tuşuna basarak yükselebilirsiniz. Ancak çok fazla kullanmayın yoksa diğer kaldığınız yerlerden çıkamayabilirsiniz.

Elmas Patlatma Elmas Patlatma Mücevher patlatma oyununda bölüm içerisinde yer alan renkli mücevherleri patlatıp, alanı boşaltmaya çalışıyoruz. Oyunda yukarıdan aşağıya çok sayıda mücevher düşmektedir. Mücevherleri patlatabilmek için aynı renkli olup, birbirleri ile temas halinde olanlara fare tıklamanız yeterlidir. Mücevherleri patlattıkça oyun alanında boş alan yaratıp puan kazanırsınız. Mücevherleri patlatırken, patlattığınız mücevher sayısının üçten fazla olması halinde daha yüksek puanlar kazanırsınız. Mücevher patlatma oyununa yüklenmesinin ardından play ve start continue butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz

Elmas Labirenti Elmas Labirenti Elmas Labirenti oyunu içerisinde cücelere ait olan labirent içerisindeki elmasları toplamak için bir maceraya çıkıyorsunuz ve yön tuşları ile adama yön verin ve boşluk tuşuna basarak labirent içerisinde topladığınız bumerangları toplayarak kutuları parçalayabilirsiniz ve cücelere atarak onları öldürebilirsiniz ve labirent içerisindeki bütün elmasları toplayarak diğer kilitli bölümlere geçiş yapın.

Elmas Koruma Elmas Koruma Bu oyunumuzdaki karşı rakibin elmasını almaya çalışın. Bunun için ekrandaki kılıç gibi simgeleri birbirlerine eşleştirerek patlatın.

Elmas Kazısı Elmas Kazısı Eşleşen 2 ya da daha çok mineral bloğuna kazmanı fırlatmak için tıkla. Elinden geldiğince fazla blok vur ve daha fazla blok çağırmak için Sonraki Derinlik'e tıkla. İyi bir iş çıkar ve blokları aynı hizaya getirerek sonraki seviyeye geç ama blokların ayaklarının dibine kadar ulaşmasına izin verme yoksa oyun biter!