Meyve Krallığı

Meyve Krallığı oyunu 3211 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 22 puan. Oyun Kategorileri 2 Kişilik Oyunlar Friv Oyunları Beceri Oyunları Zeka Oyunları Macera Oyunları

Meyve Krallığı Meyve Krallığı : Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi düşman beldenin güzel prensesine aşık olur. Düşman beldenin kralı ise Meyve Krallığı'nın prensesi ile kızının evlenmesine izin vermeyecektir. Genç prenses bu durum karşısında çok üzülür. Tek çare olarak, prensesi kaçırmaya karar verir. Bu durumu öğrenen düşman beldenin kralı duruma çok sinirlenir ve prenses ile prensin önlerine engeller,adamlar ve tuzaklar hazırlatır. Genç prens ve güzel prensesin ise tek avantajı yedikleri meyvelerden elde ettiği güçlerdir. Oyun "W,A,S,D" ve "Yön Tuşları" ile oynanmaktadır. Haydi prens ve prensese mutluluk yolunda yardımcı olun!

Meyve Krallığı Oyununa Başla

Meyve Krallığı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 17 Ocak 2014
+0

bu oyuna bayılıyorum

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sinirli Meyveler Sinirli Meyveler Kızgın Meyveler adını verdiğimiz bu keyifli oyunu oynamak zeka oyunları severlerin vazgeçilmezi haline geleceğini düşündüğümğüzden zeka oyunları kategorimize seçerek ve özenerek ekledğimiz oyunlar arasında yer verdik...Kızgın Meyveler oyununu oynamaya başlamak için hemen oyunu oyna butonuna tıklayın ve ardından açılmasını bekleyin. Önünüze gelecek onlarada seviyeli bölümden her birini akılcı çözümler bularak geçmelisiniz. Zekanızı biraz zorlamanız gerekecek. Meyveleri birbirleri ile çarpıştırarak onları yok etmeli ve puan kazanmalısınız. Bunu yapabilmek için sadece Mouse kullanmanız yeterli. Onları üstüste düşürmeye çalışın ve patlatın. Her aşama biraz daha zorlaşacak olan oyunda size yardımcı edecek unsurlar mevcut. Zeka oyunları inci oyun da oynanır..İyi oyunlar

Sincap Meyve Toplama Sincap Meyve Toplama öncelikle oyunun açılması için 10sn bekleyin. Ardından yön tuşlarını kullanarak ağaclara çıkarak meyveleri toplamaya çalışın. Aşşağıya düşmemeye çalışın aksi taktirde oyun yeni başlıcaktır. Sevimli sincap meyve toplayarak bölümü bitirmeye çalışıyor. sevimli sincap ile meyve toplama oyunun yeni bölümlerinde oynayabilmeniz için bölümleri geçmelisiniz. iyi eğlenceler.

Sebze Meyve Taşımaca Sebze Meyve Taşımaca Traktörünüzle birlikte size verilen domates ve havuç gibi meyve ve sebzeleri düşürmeden, En az süre ile hale teslim etmeye çalışın. Yapmanız gereken yön tuşlarıyla traktörünüzü yönlendirmek, tümseklere dikkat ederek hızını çok fazla yükse tutmayın. Götürmeniz gereken meyve sayısı dikkat edin. İyi oyunlar.

Meyveli Toplar Meyveli Toplar Bu oyunumuzdaki amacımız Meyvelere nişan alarak onlara ulaşmak böylece yeni bölümlere geçebilmektir. Mousenizi kullanarak Meyvelere hedef alın ve onlara çarpın. iyi eğlenceler. aggro game.

Meyveli Peynirli Kek Meyveli Peynirli Kek Sara'nın yeni tarifine hazırlanmak için bir önlük kap. Lezzetli bir çilekli peynirli kek yapmak için talimatlarını izle! Sen kaplamayı yaparken ve malzemeleri karıştırırken Sara, uzman yemek yapma yetenekleri ile deni yönlendirecek. Hızlı davranırsan ve talimatlarını dikkatlice izlersen, bonus puanlar alırsın!

Meyveli Pasta Yapma Meyveli Pasta Yapma Renkli pastalar yaparak güzel görünümlü tatlı ziyafeti hazırlamaya başlayın. Meyveli kekler için yapmanız gereken size gösterilen işaretlere uymanız yeterlidir.

Meyveli Kabarcıklar Meyveli Kabarcıklar Ortada bekleyen adamı görüyormusun? Malesef gözleri iyi görmüyor. Ona yardım edermisin. Yukarıdaki meyve türlerini vurmasına yardımcı olursan çok sevinecek. Aynı cins meyveleri vurarak düşmesini sağlayın. Yardımcı köpeğiniz düşen meyveleri topluyor. İyi oyunlar.

Meyveleri Toplama Meyveleri Toplama Borudan kasaya doğru mouseniz ile çizgi çizin. Gelecek elmaları kasaya düşürmelisiniz. Doğru çizgileri çizdikten sonra Go butonuna basarak başlatın.

Meyve Toplama Meyve Toplama Meyvelere nişan alarak yıldız fırlatarak bütün meyveleri patlatmalısınız. Yapmanız gereken mousenizi kullanarak meyveleri toplamak ve yeni bölümlere geçerek daha çok meyve toplamak.