Pacman Ormanda

Pacman Ormanda oyunu 1091 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları Beceri Oyunları Macera Oyunları Atari Oyunları Jetonlu Atari Oyunları

Pacman Ormanda Pacman Ormanda : Sevgisiyle yola çıkan pacman yolda hayvanlar tarafından arabasının lastiğini patlatıyorlar. Ve sevgilisi pacmana kızarak ondan ayrılıyor. Pacman Ormana girerek bu durumun sinirini almaya çalışıyor. Yön tuşlarıyla yollardaki yemleri toplayarak bölümün sonuna ulaşın. Pacman Orman oyunun keyfini çıkartın.

Pacman Ormanda Oyununa Başla

Pacman Ormanda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Pacman Platform 2 Pacman Platform 2 Eskilerin en iyi oyunlarından biri olan pacman şimdi farklı bir versiyonuyla sizlerle. İyi oyunlar dilerim.

Pacman Ormanda Pacman Ormanda Sevgisiyle yola çıkan pacman yolda hayvanlar tarafından arabasının lastiğini patlatıyorlar. Ve sevgilisi pacmana kızarak ondan ayrılıyor. Pacman Ormana girerek bu durumun sinirini almaya çalışıyor. Yön tuşlarıyla yollardaki yemleri toplayarak bölümün sonuna ulaşın. Pacman Orman oyunun keyfini çıkartın.

Pacman Deluxe Pacman Deluxe Meşhur Pacman her yaşdaki insanın büyük bir zevkle oynayabileceği bir oyundur. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak ekranda görmüş olduğunuz alanda alanlar oluşturarak canavarların alanlarını daraltmaya çalışın.

Pacman Bebek Pacman Bebek Pacman oyunun farklı bir versiyonu bebek olarak sizlerle. Bu oyunumuzda küçük bebek puanları toplayarak etraftaki hayvanlara yakalanmaması gerekiyor. Çünkü o daha bebek eğer yakalanırsa ağlayacaktır.

Pacman Atari Pacman Atari eski oyunlardan en iyilerinden birisi pacman atari oyunu karşınızda. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak yemlerin hepsini yiyerek canavarlara yakalanmadan bitirmelisiniz. Aksi taktirde oyun sona ericektir. YEni bölümlere atari pacman oyunun devam edebilmeniz için bölümü bitirmelisiniz. İyi eğlenceler.

Pacman Pacman Efsana atari oyunlarından biri daha karşınızda. Pacman'in nasıl bir oyun olduğunu anlatmamıza gerek yok sanırım. Büyük çoğunluğumuz bu oyunu biliyor. İyi oyunlar dilarim.

Ormanda Motor Yarışı Ormanda Motor Yarışı Yemyeşil doğada yeterince dinlendin. Sıra yarış zamanında. Artık depoları doldur ve yarışa hazırlan. Müthiş doğada yarış başlılıyor. Hazırlan.

Ormanda Araba Yarışı Ormanda Araba Yarışı 3D jeep oyunu ile ormanda yarış keyfi çıkartabileceğiniz bir oyun ile karşınızdayız. Yapmanız gereken yoldaki paraları ve saatleri alarak bitiş çizgisine hızla ilerlemektir. Araçlara çarpmadan gitmelisiniz aksi taktirde hızınız yavaşlar.

Maymun Pacman Maymun Pacman Eski zamanlarımızdaki atari oyunlarından pacman oyunu şimdide yeni bir versiyon ile Maymun Pacman olarak karşınızda. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak yemleri toplamak ve diğer maymunlara yakalanmamak.