Şeker Patlatma

Şeker Patlatma oyunu 1859 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 13 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Şeker Patlatma Şeker Patlatma : Balon Patlatma Oyunları sevenler için hazırladığımız aynı şablona sahip Şekerleri Patlat oyunu sadece oyunlardayiz.com'da. Oyun yüklendikten sonra FARE kontrolü sayesinde alan üzerine yayılmış farklı renk ve şekildeki şekerleri düzen içine alman gerekiyor. Şekli ve rengi aynı duran kristalleri yan ve üst üste gelecek şekilde bir araya getirip patlat. Sol tarafdaki süre dolmadan yapabildiğin en yüksek skoru gerçekleştir. İyi eğlenceler.

Şeker Patlatma Oyununa Başla

Şeker Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Patlatma Zombileri Patlatma Zombileri patlatmak için Dinamitleri zombilerin yanındaki kutulara yerleştirerek ardından patlatın. Bütün zombiler ölmesi gerekiyor. Aksi taktirde yeni bölümlere geçemezsiniz.

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Zombileri patlatmak için Mousenizi kullanarak zombilerin üzerlerine düşücek malzemelerin yanlarına dinamitleri yerleştirerek patlatın. Yeni bölümlere geçerek daha zorlaşarak aklınızı kullanmanız gerekecektir.

Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Balon patlatmak için özel olarak görevlendirilen kahramanımızla dev balonları patlatmaya çalışın. Patlattığınız balonlar içinden çıkan ekstra güçlü silahlarla daha hızlı balon patlatın. iyi oyunlar.

Yaratık Patlatma Yaratık Patlatma Bu oyundaki amacımız Aynı renkteki canavarlara atış yapmaktır. Eğlenceli bir oyun olup sizlere keyif verecektir. Kamikaze game.

Tüylü Top Patlatma Tüylü Top Patlatma Bu oyunumuzdaki amacımız renkli tüylü toplara uygun renkteki topları göndererek onları patlatmak. Yeni bölümlere geçerek daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Tren Patlatma Tren Patlatma Patlatma oyunlarından sunduğumuz bu oyun aynı zamanda zeka oyunudur.Amacımız köprünün uygun yerlerine dinamitleri yerleştirerek treni köprüden geçerken uçuruma düşürmektir.Dinamitleri köprüye koyduktan sonra oyunu sol üst köşesindeki oka basın treni hareket ettirin ve tam köprünün üzerinden geçerken oyunun alt tarafında bulunan bomba patlatma koluna basın.treni aşağı düşürebilirseniz diğer bölüme geçebilirsiniz.Başarılar dileriz.

Topla Balon Patlatma Topla Balon Patlatma Yön tuşlarını kullanarak topla balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak topun yere düşmemesi için çubukda tutmalısınız topu her zaman.

Top Patlatma Top Patlatma Aynı renkli topları birbirlerine fırlatarak patlatmaya çalışın.Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz. iyi eğlenceler.

Tavşan Zıpatlatma Tavşan Zıpatlatma Tavşan Zıplat oyunu, dağın sol tarafından gelen tavşanları ikinci dağa ulaştırmanız gerekiyor. Tavşanlar iki dağ arasındaki su birikintisine atlayarak karşıya geçmeleri gerekiyor. Bunun için ise siz kunduzların görevini devir alacaksınız ve kunduzların elindeki tramboline tavşanların denk gelmesine sağlayacaksınız. Oyundaki kunduzları hareket etttirmek için mouseyi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler.